LAWETA MAŁOMICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MAŁOMICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa strona działa zawsze dla Was. Dzień dobry!


Skoro to kolizja względnie odmienne drogowe wydarzenie losowe przywiodło Cię w to miejsce, to w strefie Małomic trafiłeś najpewniej najlepiej jak to możliwe. Sprawnie pomożemy, a kiedy będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne pojazdy ciężarowe i dostawcze w tej sprawie nie kryją dla nas tajemnic. 24h na dobę, absolutną gwarancję klasy, a także zaufania gwarantuje autolawetyMegaHol.


Dzwoń! Nie marnuj teraz czasu na przeglądanie tej witryny gdy tkwisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeżeli twoja wizyta jest podyktowana tropieniem zaufania. Gwarancji na przyszłość. w tej sytuacji namawiamy Cię do rozmowy w przedmiocie zróżnicowanej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów, które deklarują znacznie więcej niż tylko holowanie aut. Konsultacja będzie na pewno wirtualna, jednak zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu.


Na początek oczywiste pytanie:Co cechuje MegaHol?


MegaHol jednoczy solidną ilość drobnych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie wyłącznie dla pojazdów ciężarowych, TIR, a także dostawczych, lecz w o wiele obszerniejszym zakresie. Fracht lawetą ewentualnie autolawetą, a także holowanie aut osobowych, lawetowanie popularnych skuterów i lżejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Samorzutną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach powinno być oferowanie usług w zakresie przewozu kłopotliwych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych, bowiem w naszej dyspozycji są stosowne lawetynaczepy niskopodwoziowe. Początki w Dąbrowie Górniczej były wymagające, jednak teraz dumni jesteśmy z rozwinięcia niewielkiej początkowo aktywności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Nasze istnienie w Małomicach to skutek ekspansji naszych jakościowych usług wprost do wielu lokalizacji w Polsce.


Trzeba o MegaHol myśleć, bowiem szybko pojawimy się na całym terytorium Polski.Co z takiej platformy mogą wyciągnąć konsumenci?


Usługę o pewnej jakości oraz bezpieczeństwie przez 24h na dobę. To chyba najwyższa wartość usługi holowania jakiej ma prawo spodziewać się kierowca? Wycena, która w części przykładów potrafi wywierać spory wpływ na wybór usługodawcy wcale nie jest tak kluczowa przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. Strategia działania platformy MegaHol ogranicza czas dojechania w rejon przywołania usługi. Również dzięki platformie posiadamy zdolność wyekspediowania właściwie przygotowanej do konkretnego zadania załogi spośród wielu dostępnych do pracy w danym regionie. Otwarci również jesteśmy na bardzo specjalistyczne usługi domagające się ekspertów z wielu branż, bo dzięki platformie dysponujemy nie tylko uniwersalnymi, ale i specjalistami skupionymi na jednej dyscyplinie. Choćby ekstra grupę serwisu mobilnego plus specjalistyczny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydostanie TIR-a z rowu, i oczywiście przyślemy lawetę o stosownych parametrach. w zasadzie to sieć gwarantuje nam sprzęt o który ciężko by było niewielkiej, samodzielnie działającej firmie nie bacząc na to jak dobrej jakości są jej usługi.Ile naprawdę to w MegaHol kosztuje?


Oczywiście nie doszukamy się wzorca zdarzeń drogowych, jaki dało by się przenieść na stabilny taryfikator usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich incydentów jest statystycznie za mało. Każdorazowo dokonujemy początkowej symulacji kosztów usługi w czasie przyjmowania wezwania. Poniektóre oczywiste zadania powinno się sprecyzować dosłownie przy wezwaniu. Jasne jest wszakże jaki samochód będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka okaże się niezbędna autolawety lub naczepa niskopodwoziowa, czy konieczny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. Taka informacja zezwala na sprawną symulację wstępnych kosztów usługi. Nie można natomiast uciec od korekty kalkulacji w przypadku wydarzeń losowych, więc zawsze powinno się brać pod uwagę taką alternatywę. Na szczęście skuteczność sieci polega też na tym, że ceny za poszczególne usługi spadają, dlatego potencjalnie będą atrakcyjne wobec cenników małych operatorów. Jest jeszcze jeden argument zwrócenia się po taką usługę do Nas. Jest to możliwość rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z dużym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Oprócz holowania pojazdu o jaką usługę można się do nas zwrócić?


 • Praca w sieci dała MegaHol wielkie możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Wysoce zaawansowaną usługą w MegaHol bezwzględnie jest holowanielawetowanie.
 • Awaryjny przerzut podróżnych autolawetą konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich pojazdów ciężarowych z wyjątkowym nastawieniem na TIR-y. Naturalnie pełna obsługa samochodów dostawczych, ale też i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich możliwych rozmiarach. Szczególnie TIR-y są naszą branżą.
 • Usługa transportu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Transport trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługa transportu wszelkich pojazdów niestandardowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • Usługa przewozu elementów dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki.
 • Uwalnianie z pobocza, rowu czy pola pojazdów ciężarowych i nie wyłącznie tych.
 • Dostarczanie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Jest logiczne, iż kompletny sprzęt którym zarządzamy jest przeznaczony do pracy dla pomocy drogowej, nie mniej dzięki działaniu w platformie mamy komfort podtrzymania gotowości z jednoczesnym wykorzystaniem naszego sprzętu w usługach przewozowych. To efekt sumy i rozpiętości będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest osiągalne jedynie w sieci, gdzie można dobrze zdywersyfikować aktywa poszczególnych, zintegrowanych w sieci warsztatów. Skuteczność sieci pozytywnie odkłada się również na możliwość otwarcia całego szeregu działań jednocześnie zdecydowanie nie trącąc przy tym na klasie oraz bezpieczeństwie wykonywanych usług. Pozostałe usługi ponad pomoc drogową świadczymy w obszarze całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, jednak także 24h na dobę każdego dnia.Czy istniej możliwość zagwarantowania sobie takiej kompetentnej interwencji?


Właściwie wystarczy zapamiętać sobie nasz kontakt i zatelefonować w razie potrzeby. Prawdopodobnie na taką gwarancję liczą kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zredagowaną korzystną umowę. Długoterminową umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych samochodów ciężarowychdostawczych można z MegaHol parafować na konkurencyjnych warunkach chociażby w Małomicach. Te umowy są dla MegaHol realne dzięki platformie bo ona zapewnia nam realizacje obowiązkowego przedmiotu umowy – natychmiastowego przyjazdu na w rejon zajścia. Znając typ taboru swojego zleceniodawcy nie tylko dojdziemy szybciej, ale automatycznie również lepiej przygotowani. Poślemy przypuśćmy z góry skomponowany do działania serwis mobilny i wasza firma odnotuje mniejsze szkody. Umowa z MegaHol niechybnie redukuje zagrożenie strat, więc jeżeli działa firma, absolutnie nie bezwarunkowo regionalna, której flota systematycznie przemieszcza się w terenie naszych Małomic to reklamujemy jej takie profesjonalne usługi. Solidna pomoc drogowa od ręki to luksus w przypadku awarii.

HolowanieMegaHol – prosta jazda w okolice efektu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: