LAWETA GOŁDAP 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GOŁDAP i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej regionalnej witryny


Gdy zdarzy Ci się usterka samochodu lub jakiekolwiek odmienne zdarzenie losowe na drodze. Kiedy niezbędna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a ewentualnie drugiego auta ciężarowego czy może dostawczego. Gdy potrzebujesz takiej usługi to w strefie Gołdap nie mogłeś trafić lepiej. 24h na dobę, stu procentową gwarancję jakości i zaufania umożliwia autolawetyMegaHol.


Jeżeli to tak absolutnie pilna potrzeba to teraz nie trwoń kolejnych sekund i dzwoń pod nasz firmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Niemniej gdy szukasz bezpieczeństwa nim może być już za późno. Gwarancji w dalszym horyzoncie. To może być odpowiedni moment na podjęcie konsultacji. To Ci pozwoli nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj profesjonalnej propozycji usług dużo pełniejszej aniżeli usługi holowania. Na razie wirtualnej konwersacji, ale nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Zaczniemy od siebie:Jak funkcjonuje MegaHol?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo warsztatów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem połączyć indywidualne zdolności w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług tylko flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie zwiększamy naszą ofertę. Fracht lawetą ewentualnie autolawetą, ale też holowanie samochodów osobowych, lawetowanie jednośladów oraz skromniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalnością wydaje się być TIR, a ogólnie samochody ciężarowe, więc naturalnie w profilu firmowych usług pojawił się również transport maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których przewozu posiadamy w sieci właściwe lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Od całego szeregu lat działamy na gruncie Górnego Śląska jak również sąsiednich regionów choć zaczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Nasz oddział w Gołdap to wynik ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług w kierunku całego szeregu miejsc w Polsce.


W całym kraju pojawimy się niebawem.Jakie korzyści zapewnia tego typu sieć klientom?


Pewność niezawodnego standardu i zaufania zleconych usług zawsze przez 24h na dobę. To czytelna wartość i nie ma powodu oczekiwać więcej od usługi holowania. Zazwyczaj cena usługi ma spory wpływ na nasze decyzje, ale zdecydowanie skromniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Właśnie sieć pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dojechać w rejon zdarzenia sprawniej. Wyśmienicie skomponowane do pracy brygady MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na poszczególne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej przygotowaną do zlecenia. Zdecydowanie prościej jest połączyć fachmanów z odrębnych ekip gdy w pojedynczym zleceniu trzeba podejmować się prac w paru dyscyplinach. Chociażby ekstra grupę serwisu mobilnego plus specjalny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z dołu, oraz przyślemy lawetę o stosownych parametrach. Dzięki platformie dysponujemy sprzętem, którego mogą rzecz jasna nie posiadać jednocześnie na stanie niewielkie jednostkowe warsztaty.Czy może funkcjonuje prosty cennik usług?


W przypadku pomocy drogowej, mającej w miejscu zdarzenia rozpocząć cały szereg, właściwie nieograniczonych działań, po prostu trudno jest stworzyć jeden konkretny cennik. Standardem w MegaHol jest okoliczność, że nasz koordynator orientacyjnie ustala prognozowaną stawkę z zamawiającym. Takie informacje jak typ pojazdu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w przekonaniu zleceniodawcy, trasa do miejsca zajścia i rejon ewentualnego przewozu to wiedza, którą możemy zdobyć w czasie pierwszej konsultacji. To jedyne co jest potrzebne, aby tymczasowo obliczyć wartość zamawianej usługi. Jednakże powinno się wspomnieć, że na miejscu może zaistnieć sporo kolejnych problemów, które zmuszą nas do korekty wyceny. Sieć ma jednak dla ostatecznej wartości usługi olbrzymie znaczenie, bo jak to zdarza się zazwyczaj w takich wypadkach pozwala zmniejszyć łączne nakłady, a w efekcie podsumowującą wycenę. Dodatkowo w MegaHol występuje alternatywa rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli.Czy może pomijając holowanie obecne są w naszej propozycji jakieś inne branżowe usługi?


 • Praca w sieci dała MegaHol wielkie możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest podporą naszej oferty.
 • Posiadamy autolawety z opcją przewozu na przykład do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop obsługująca ponadto auta osobowe.
 • Przewóz usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Jednorazowe i długotrwałe umowy na przewóz maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych oraz rolniczych.
 • Przewóz aut unikalnych, ale też na przykład autobusów.
 • Usługa przewozu elementów dłużycowych nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Wydobywanie pojazdów z ciężko dostępnych stanowisk.
 • Dostarczenie na trasie paliwa i oczywiście innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Taki komfort pełnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym świadczeniu prac przewozowych gwarantuje nam architektura sieci w jakiej funkcjonujemy. Oczywiście to efekt liczby i rozpiętości będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To być może jest osiągalne jedynie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo właściwie zróżnicować zasoby poszczególnych, stowarzyszonych w sieci zakładów. Rozwój MegaHol daje nam obecnie możliwość rozpoczęcia choćby i kilkunastu usług równolegle bez żadnych szkód na marce i bezpieczeństwie usługi. w MegaHol ponadplanowe usługi dostarczamy na obszarze całego kraju i oczywiście Unii Europejskiej przez 7 dni w tygodniu i 24h na dobę.W jaki sposób zdobyć gwarancję, iż pomoc drogowa przyjedzie z MegaHol?


Wystarczy trzymać nasz telefon pod ręką, reszta to nasza typowa, łatwa do przewidzenia reakcja na otrzymanie zlecenia. Gwarancją naszego współdziałania w wykonaniu usługi jest również długoterminowa umowa. Legitymizuje się ona przede wszystkim w sytuacji obsługi klientów flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi hipotetyczni klienci flotowi z jakimi zawieramy stabilne umowy na obsługę. Także tutaj w Gołdap. Błyskawiczny przyjazd na w rejon zdarzenia to jest to co w pierwszym rzędzie zabezpiecza zleceniodawcom trwała umowa. Sprawna reakcja, jaka w obecnych czasach rośnie do rangi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie może odbywać się kosztem jakości tychże, z tego powodu świadomość rodzaju taboru naszych stałych zleceniodawców ma naprawdę kluczowe znaczenie dla skuteczności naszych działań. Choćby serwis mobilny. Gdy jest z góry gotowy do pracy z rozpoznanym taborem to zdecydowanie rośnie i sprawność i klasa usługi, a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe straty klienta. Stłumienia zagrożenia strat przez parafowanie z nami umowy mogą dokonać absolutnie nie jedynie instytucje z okolic Gołdap, lecz na bliźniaczych regułach firmy, których tabor często przemieszcza się w tym obszarze. Na wypadek awarii powinno się mieć tuza w rękawie. Niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


MegaHolHolujemy do spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: