LAWETA TORUŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TORUŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też przypadkiem nie zdecydowanie bardziej właściwym tytułem dla obecnego rozdziału nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że właściwie nie odmawiamy podobnej pomocy przy odmiennych działaniach. W tej sytuacji tak naprawdę nie kierujemy uwagi na format samochodu ponieważ nasi kontrahenci powinni być naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze czyny wzmacniały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w potrzebie. Zaznaczamy to, że naszą profesją jest holowanie aut ciężarowych, jednakże wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce muszą być na tyle wyekwipowane żeby sprostać jakiemukolwiek działaniu w należyty sposób.


Kłopoty z pojazdem na drodze to naturalna sprawa. Czasami może to się wydarzyć dokładnie w rejonie naszego Torunia, no i wówczas będziesz mógł bezproblemowo prosić o pomoc MegaHol, to idealne uporanie się z kłopotem. Holowanie wszak nie każdorazowo jest konieczne. W przebiegu otrzymywania wezwania w każdym przypadku przeprowadzamy sondaż na temat kłopotów, jakie was dopadły i jest prawdopodobne, że ta interwencja zakończy się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż kierujemy wykwalifikowaną załogą. Toteż, może się zdarzyć, że rozwiążemy awarię w miejscu zajścia.


Musimy być przekonani, że pokonamy każdy kłopot. Nasze podejście do realizacji dowolnej pracy daje pozytywne skutki, w związku z tym przestrzegamy tych zasad gwoli waszej satysfakcji. Często jest tak, że przeciętna usterka uniemożliwia dalszą jazdę, lecz dla pomocy drogowej mała naprawa praktycznie w miejscu zdarzenia nie jest kłopotem. Nasze wykwalifikowane ekipy zainteresują się każdą drobnostką w tej sytuacji wręcz na szczęście nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo dlatego, że pod naszą opieką będziesz spokojny na drodze.


Pilnuj by mieć to na względzie. Ty, całkiem możliwe, że dotarłeś tutaj z odległego krańca kraju, natomiast my jesteśmy u siebie. Fakt, iż z własnym kłopotem stanąłeś w położeniu niemożliwym dla ciebie do rozpoznania nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy tu każdy kąt. Nigdy nie rozważaj nad porą doby ściągaj nas natychmiast kiedy możemy być tobie konieczni. Dobrze jest mieć przyjaciół na których zwykle wolno się oprzeć tak niezawodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że tacy są przyjaciele.Gwarantujemy usługę o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie źle wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co ukrywa nasza oferta jeżeli dalej nie czujesz pewności. Na przyjaciół będziesz mógł czekać w każdym przypadku i wszędzie, a tym bardziej w tym Toruniu.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie zakłada to przecież, iż nasze lawety czy autolawety nie są dostosowane do przewozu różnych aut. Zatem jakkolwiek łatwą procedurą przerzutu niesprawnego auta osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to jednak polecalibyśmy skorzystać z kompetentnej pomocy.


Tę radę warto wziąć na poważnie. Naturalnie najistotniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Niezmiernie istotny wydaje się być sprzęt z którego wtedy korzystamy gdyż prosta lina holownicza powszechnie jest ryzykowna. Zaś w przypadku kiedy długie podróże coraz powszechniej realizujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na tych magistralach holowanie na sto procent jest zakazane. Stąd pomoc drogowa MegaHol zarządzająca wytrawnymi zespołami, a także stosownym sprzętem do lawetowania jest najlepszym doborem.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety przystosowane do transportu wszelkiego rodzaju samochodów, jak również pasażerów. W rejonie lokalizacji zderzenia zjawimy się prawie natychmiast dostarczając stosowny sprzęt do pewnego odtransportowania waszych aut oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Przewóz aut ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to domeny w jakich pożądamy być najlepsi. Znaczącym etapem do osiągnięcia tego ideału powinna być wartościowa propozycja i jakość naszych usług. Wszyscy doskonale rozumieją jakże trudną może być na ulicy awaria TIR-a. Kolizja na drodze dwupasmowej jest zdolna odłączyć z ruchu jeden pas i zostać inspiracją kilometrowych korków. Kiedy kolizja zaatakuje na szybkiej drodze jednopasmowej to skutek potrafi stać się jeszcze podlejszy. Trzeba w tej sytuacji zauważyć profesjonalistów od napraw bezpośrednio w rejonie zdarzenia oraz specjalistycznego transportu samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do podnoszenia wielkich aut z dołu oraz pozwalający na ustawienie ich na kołach. Utrzymujemy, więc nieodzowne akcesoria, żeby dokonać bezpiecznej reperacji po poprzednim opróżnieniu ulicy z awaryjnie zablokowanego, trudnego pojazdu. Ciężkie samochody każdego standardu na przykład pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, możemy przez 24 godziny na dobę przewieźć skutecznie oraz bezpiecznie.


Umożliwia to dodatkowo specjalistyczna kadra, która sprawując dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że akurat tym razem nie będą potrzebne holownik i niskopodwoziówka. W okolicę niesprawności stosunkowo szybciej dotrze mobilny serwis i nawet na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy bezbłędnie dokonają potrzebnej reperacji.


Tak samo czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy pomocy przy niewielkich awariach silnika, regularnie musimy być na to gotowi. Na każdym poziomie walczymy by zdziałać wszystko co wykonalne, w związku z tym ruszamy po przeprowadzeniu dokładnego sondażu w czasie akceptowania zlecenia. Rzecz zrozumiała, że zawsze może wyskoczyć coś nadzwyczajnego i natychmiastowa naprawa akurat nie stanie się osiągalna, jednakże wtedy natychmiast podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca tylko na zgłoszenie.


Awarie, aczkolwiek zbliżone często są jednak nadzwyczaj rożne, stąd też do wszelkich wezwań przystępujemy osobiście. Nasi mechanicy mogą z propozycji kontrahentów wyłowić konkretne dane bez przytyku, także wówczas gdy zleceniodawcy wikłają się w analizie awarii. Podobne zachowanie tylko wspomaga nas w luksusie funkcjonowania bo pewność zabezpiecza nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy swoją ofertę, jakkolwiek standardowe usługi na tym posunięciu kompletnie nie cierpią, ponieważ przewóz maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych wynika z odpowiedniej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników funkcjonujących w naszym profesjonalnym padoku. To absolutnie świadoma decyzja, gdyż czerpie z potencjału swoich profesjonalnych kierowców i pojazdów, i tym samy ogranicza koszty działalności tak wpływając na obniżenie opłat kluczowych usług.


Transporty realizujemy w kraju i zagranicą sprawnie dostarczając na wyznaczone miejsce przeznaczenia maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do trudnych choć niewielkich wózków widłowych oraz busy czy pikapy. Przedmiotem tej usługi mogą być dodatkowo towary ponadnormatywne lub przewozy dłużycowe.


Będąc w naszych rękach są one bezwarunkowo bezpieczne, jednak i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Całe formalności i certyfikaty wskazane do dokumentacji powiązanej z prowadzoną przez nas pracą, regularnie bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Czy jest jakikolwiek sens, ażeby akurat nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Pewnie, że zabiegamy o to by być najlepsi, lecz przecież rzecz jasna nie pragniemy aby pozostali odbierali się gorsi. Jesteśmy przeświadczeni, że potencjalne pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe pracują bardzo starannie.


Powinno się też inaczej na to popatrzeć. Jeśli mamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania wystarczającego sprzętu musi być zdecydowanie poważniejsze niż w indywidualnym zakładzie. Oczywiście to identycznie działa w sprawie zawodowych kierowców czy wyspecjalizowanych mechaników. Platforma zespołów ulokowanych niedaleko zdarzenia, współpracując ściśle ze sobą posiada możliwość skierowania pomocy z wysoce dobraną do sytuacji załogą oraz właściwym sprzętem.


Podwalinę oferowania naszych usług określa zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się dokładnie z tego powodu. Na przykład do zadania przybywa odpowiednio dopasowana grupa mechaników z małego zakładu powiązana emocjami ewentualnie zgoła rodzinnie, jednak to drużyna która ma prawo, w dowolnej chwili, otrzymać pomoc dużej sieci identycznych warsztatów.


Cennika u nas nie potrzebujemy, ale oczywiście możecie oczekiwać na realną stawkę, nierzadko mniejszą niż oczekujecie, a to w związku z tym, iż szacujemy usługi na bazie realnych danych. Prace które rozliczamy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC ewentualnie Assistance akurat nie wymagają żadnych opłat klienta.


To MegaHol – rzecz jasna nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Torunia, który każdorazowo dojedzie jeśli znajdziesz się w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: