LAWETA STRZYŻÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STRZYŻÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na firmowej witrynie MegaHol


Skoro to usterka względnie inne drogowe zdarzenie losowe przywiodło Cię tutaj, to w rejonie Strzyżowa doszedłeś najpewniej najlepiej jak to możliwe. Skutecznie pomożemy, a kiedy będzie trzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe samochody ciężarowe lub dostawcze w tym względzie absolutnie nie kryją dla nas zagadek. 24h na dobę, stu procentową gwarancję jakości i bezpieczeństwa zapewnia autolawetyMegaHol.


Absolutnie nie musisz w tym momencie czytać wszystkiego. Dzwoń do nas po pomoc. Lepiej zaprzyjaźnimy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli być może masz chwilę, więc pojawiłeś się na tej stronie bo poszukujesz zabezpieczenia. Spodziewasz się na dalszą perspektywę kompletnej gwarancji jakości pomocy. w związku z tym zachęcamy Cię do konwersacji w przedmiocie zróżnicowanej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które proponują wiele bogatszy wachlarz usług niż jedynie holowanie pojazdów. Konwersacja będzie na pewno wirtualna, jednak zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu.


Na start proste pytanie:Przekażmy klika zdań o MegaHol.


MegaHol pod zaufane skrzydła ujął sporą grupę warsztatów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz rzecz jasna nie ograniczają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, ale wszystkie usługi świadczą względem wszystkich samochodów ciężarowychdostawczych, i dodatkowo dla aut osobowych oraz pozostałych pojazdów. Absolutnie nie narzucamy sobie granic dlatego lawetujemy i drobne pojazdy i jednoślady, holujemy samochody osobowe i oczywiście świadczymy przewozy lawetą względnie autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili możemy podjąć się transportu trudnych maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w pewnym sensie właścicielami stosownych lawetnaczep niskopodwoziowych. Rozwijamy się dla dobra odbiorcy od drobnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po dużą platformę funkcjonującą w całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Nasze istnienie w Strzyżowie to skutek ekspansji naszych jakościowych usług wprost do całego szeregu lokalizacji w Polsce.


Warto o nas myśleć, ponieważ prędko znajdziemy się praktycznie w całym Kraju.Co kontrahent może zyskać na funkcjonowaniu platformy?


Usługę o pewnej jakości i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. Czyż można żądać więcej w wachlarzu usług holowania? Najczęściej cena usługi ma ogromny wpływ na nasze wybory, ale znacznie skromniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce zamówienia w przypadku platformy MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż średnia. Perfekcyjnie wyszkolone do działania drużyny MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci jesteśmy wstanie na konkretne zgłoszenie wyekspediować pomoc drogową najlepiej zorganizowaną do zlecenia. Zdarzają się usterki wymagające wszechstronnych specjalistów względnie, co dokładnie u nas jest realne, kilku fachowców z odrębnych specjalności. Nieustannie w trudnych sytuacjach zazwyczaj muszą sobie radzić ci którzy aktualnie nadjechali i trzeba zapraszać kolejną firmę jeżeli, co zrozumiałe nie można przeskoczyć problemu. U nas jednocześnie dojadą wszyscy którzy są potrzebni chociażby konieczne było zbierać siły całego szeregu zakładów z sieci. Platforma zapewnia nam moc kiedy chodzi o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przenosi się na sprawność i klasę naszych usług czyli konkretną korzyść naszych kontrahentów.A może funkcjonuje prosty cennik usług?


Oczywiście nie mamy schematu zdarzeń drogowych, który można by jakoś wprost przepisać na sztywny cennik usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich przypadków jest statystycznie za mało. Każdorazowo dokonujemy roboczej wyceny usługi w czasie przyjmowania wezwania. Właściwie wówczas wiemy dość dobrze jak daleko jest do miejsca wezwania, jakich działań będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość potrzeba będzie przewozić określony samochód, czy dodatkowo trzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki model lawety, czy naczepy będzie nieodzowny. Taka wiedza dopuszcza szybką rachubę roboczych kosztów usługi. Jednak w przypadku doświadczeń losowych jest naturalnie możliwa rewizja wyceny dosłownie w rejonie zajścia. Jednakże przeważnie stawki za nasze usługi są mniejsze niż u słabszych usługodawców i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej marki. Jest jeszcze i kolejny argument zwrócenia się po pomoc do MegaHol. Mianowicie możliwość rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z szerokim wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Oprócz holowania auta o jaką usługę wolno się do nas udać?


 • Dzięki sieci repertuar usług MegaHol wydaje się być ogromny.
 • Najbardziej zaawansowaną usługą w naszej platformie bezwzględnie jest holowanielawetowanie.
 • Oferujemy przerzut poszkodowanych autolawetą posiadającą dodatkowe 6 miejsc dla pasażerów.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna non-stop wykonująca tę usługę jednocześnie dla samochodów osobowych.
 • Usługa frachtu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Usługa transportu maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Fracht autokarów i niekonwencjonalnych pojazdów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych dodatkowo usługa transportu dłużycowego.
 • Wydobywanie samochodów z trudno przystępnych miejsc.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu na trasę brakującego paliwa czy różnych innych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, iż kompletny tabor którym dysponujemy jest przekazany usłudze pomocy drogowej, jednak dzięki działaniu w platformie mamy luksus utrzymania służby z jednoczesnym wykorzystaniem naszego sprzętu w usługach przewozowych. Sankcjonuje nam to liczebność i wachlarz lawetautolawet, oraz naczep niskopodwoziowych o różnym przeznaczeniu. Progres MegaHol przynosi nam obecnie sposobność otwarcia choćby i kilkunastu usług równolegle bez żadnych strat na jakości i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie usługi dostarczamy 24h na dobę, przez cały tydzień w obrębie całego kraju, a także zagranicą na terenie Unii Europejskiej.W jaki sposób zapewnić dla siebie taką pomoc?


Normą naszych usług jest sprawny dojazd na każde zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Jedynie przedtem zapamiętajcie nasz numer. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest najlepszą marką oferującą pomoc drogową nie jedynie klientom indywidualnym, ale także obsługującą kontrahentów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi hipotetyczni kontrahenci flotowi z jakimi zawieramy stałe umowy na opiekę. Także tutaj w MIEŚCIE. Te umowy są dla nas realne z powodu funkcjonowania w sieci bo ta zabezpiecza nam realizacje głównego przedmiotu umowy – szybkiego przyjazdu na miejsce wydarzenia. Kolejną zaletą długoterminowej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest również nasza znajomość taboru funkcjonującego w dyspozycji klienta co ma wpływ na efektywniejsze skomponowanie firmowych kadr i sprzętu do wykonania zadania. Poślemy przypuśćmy uprzednio przygotowany do działania serwis mobilny i wasza firma odnotuje mniejsze szkody. Umowa z nami na pewno niweluje ryzyko strat, a zatem jeżeli istnieje grupa, absolutnie nie obowiązkowo miejscowa, której tabor wielokrotnie przemieszcza się w rejonie naszego Strzyżowa to polecamy jej nasze usługi. Przy epizodzie usterki warto mieć tuza w rękawie. Niech nim okaże się nasza pomoc drogowa.


HolowanieMegaHol to przejażdżka do efektu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: