LAWETA MAZOWIECKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MAZOWIECKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy zlecenie bowiem pryncypialnym naszym powołaniem powinno być niesienie pomocy, jednak musi się nadmienić, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa i temu działaniu dedykujemy własny tabor i kompetencje. Wszystkich kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi samochodami. Wszystkie nasze warsztaty rozlokowane są w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnych samochodów oczywiście ze specjalnym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Usterka pojazdu potrafi zdziwić cię w dowolnej sekundzie w niemal nie pożądanym etapie podróży. W podobnej chwili nie trać czasu na poszukiwanie odpowiednich służb jedynie natychmiast dzwoń do MegaHol, w rejonie województwa mazowieckiego to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Natomiast praktycznie holowanie auta bywa zbędne. Mobilny serwis to w chwili obecnej bezwzględnie jest absolutnie obowiązkowa usługa, tymczasem jeżeli do tego dołączymy wykwalifikowaną załogę to dojedziemy do was z kompetentnym warsztatem. Zatem, prawdopodobne jest, że pokonamy awarię w miejscu wydarzenia.


Bynajmniej nie boimy się, iż jakaś rzecz nas zaskoczy bo mamy wystarczająco dużo wyobraźni, aby z potencjalnymi awariami sobie poradzić. Dotychczasowe doświadczenie uformowało naszą pewność siebie, ale to przekłada się na waszą satysfakcję z naszej pracy. Niejednokrotnie jest tak, iż przeciętna usterka uniemożliwia dalszą drogę, lecz dla pomocy drogowej drobna reperacja bezpośrednio w terenie na szczęście nie powinna być kłopotem. Nie odpalający motor, wycieraczki, paliwo, opona oraz całe mrowie kolejnych niuansów, opanujemy każdą drobnostką.


Pilnuj by mieć to na uwadze. Gdy totalnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie musisz się denerwować, ponieważ my oczekujemy nieopodal za miedzą. Nieistotne gdzie zatrzymały cię kłopoty my to miejsce odszukamy, więc błyskawicznie zaproponujemy ci życzliwą rękę. Jest problem to musi się pomagać, pora oczywiście nie jest istotna ponieważ ważni muszą być przyjaciele przekonani do wykonania usługi, więc jesteś w stanie do nas zatelefonować o każdej porze. Idealnie jest mieć przyjaciół na jakich w każdym przypadku potrafimy liczyć tak niezawodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Tacy zawsze jesteśmy.

NASZA GALERIA


Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki oraz w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

By jakoś rozwiać jakiekolwiek wątpliwości na naszej stronie jesteś w stanie zaznajomić się z naszą kompletną paletą możliwości. Lecz na sto procent będziesz mógł w MIEŚCIE polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją naszych usług, lecz jak właściwie wspomnieliśmy jesteśmy zorganizowani do transportu lawetą względnie autolawetą dowolnego samochodu. Holowania pojazdu osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący używając linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak radzilibyśmy w podobnych sytuacjach sięgać po profesjonalistów.


Bezwzględnie jest to korzystne z kilku powodów. Praktyka i profesjonalizm są niezbędne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Lina holownicza, którą przeważnie stosujemy do tego standardu holowania jest często awaryjna. Teraz gdy wszystkie podróże w poważnej skali realizują się po drogach szybkiego ruchu czy autostradach aktualną informacją jest fakt, iż holowanie na takich drogach na pewno jest zakazane. Dlatego znakomicie zaopatrzone w właściwy sprzęt do lawetowania, kompetentne oddziały pomocy drogowej MegaHol zawsze są najodpowiedniejszym doborem.


Nawet nie musimy przypominać, iż w stałej bazie znajdują się niezbędne do tego lawety i autolawety. Przewóz samochodów to nasza specjalność, więc o dowolnej porze uda się nas przywołać byśmy sprawnie wykonali zamówioną u nas usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka specjalizacja nas pociąga. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być zawsze pośród najsolidniejszych. Wartościowa oferta oraz pewność doskonałej klasy profesjonalnych usług jest ważnym krokiem w stronę uzyskania takiego planu. Kierowcy świetnie kojarzą jak uciążliwą jest na drodze awaria TIR-a. Także kiedy niesprawność znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych odcinkach dróg to wykluczenie jednego pasa ruchu na parę godzin jest zdolne stworzyć wielokilometrowe korki. Niestety nie wierzmy, iż będzie łatwiej na peryferyjnych trasach bowiem bywają one bardzo często uczęszczane, a niesprawność TIR-a potrafi je całkiem zablokować. I z tego powodu szanować trzeba błyskawiczne, zawodowe reperacje w rejonie lokalizacji wydarzenia, lub fachowy przerzut takich aut.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem pobocznym takim, który wspiera wydostanie ciężkiego TIR-a z parowu i postawienie go na kołach. Wykorzystujemy, więc optymalne urządzenia, żeby wykonać zabieg bezkolizyjnej naprawy po pierwotnym ogarnięciu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, kłopotliwego pojazdu. Pełny kalejdoskop uciążliwych pojazdów: Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, skutecznie i bezawaryjnie, przez całą dobę, przewieziemy pod ustalony adres.


Ale oczywiście kondycja naszych prac gwarantowana jest głównie przez fachową załogę czuwającą zawsze w naszych zespołach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że nigdy tym razem nie będą konieczne holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Choćby i na autostradzie efekty awarii może zlikwidować mobilny serwis, który na miejsce nadjedzie prędzej oraz przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


My jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo typów usterek od wulkanizacji opon po naprawy motoru. Dzieje się tak w związku z tym, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia realizujemy na tyle obszerny rekonesans by personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć kompletnie zorganizowany do wykonania usługi. Stale istnieje możliwość przywołania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na wypadek jeśliby błyskawiczna reperacja okazała się niemożliwa.


Preferowane przez nas indywidualne podejście do wezwań bierze się z faktu, iż niesprawności choć bliźniacze zazwyczaj pozostają bardzo różne. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich propozycje i inspiracje. Przyjęte podejście jedynie wspomaga nas w luksusie funkcjonowania bo pewność gwarantuje nam doskonale wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy profesjonalną ofertę, jednakże pierwotne usługi na tym kompletnie nie cierpią, ponieważ przewóz maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych wynika z pełnej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników będących w naszym padoku. To fakt, że w takiej domenie frachtu rzecz jasna nie specjalizujemy się, lecz jeśli wśród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z optymalnym doświadczeniem nie można nie wykorzystać takiego potencjału.


Prędko dostarczymy na wyznaczone miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy na terenie całego kraju i zagranicą. Obiektem naszej usługi mogą pozostać również towary ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Wszystkie samochody i frachty dostarczane w zakresie naszych zleceń zawsze są u nas bezpieczne, lecz i tak od początku ubezpieczamy przewozy. Każdorazowo operujemy całkowitą specyfikacją konieczną, aby świadczyć zlecone usługi i w związku z tym chronimy się przyjmując na siebie wszelkie formalności powiązane z transportem.Dlaczego my?

Bo akurat nie znajdziesz sobie takiego impulsu, aby teraz nie. Jeżeli akurat nie ma tu żadnych zastrzeżeń to ma prawo być MegaHol. Próbujemy sobie tu zapisywać, że jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto w ten sposób pisze absolutnie nie dezawuuje kompetencji innych. Jesteśmy pewni, że wszystkie pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe pracują wyraźnie profesjonalnie.


Sugerujemy spójrz na to cokolwiek z przeciwnej flanki. Nasza firmowa pajęczyna zespołów to formacja koncentrująca znaczną ilość partnerów, a to gwarantuje nam uprawnienie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej wszechstronny tabor niż propozycja pojedynczego warsztatu. Oczywiście to identycznie działa w sprawie zawodowych kierowców czy przeszkolonych mechaników.  Platforma oddziałów położonych niedaleko wydarzenia, kooperując nierozerwalnie ze sobą ma zdolność wysłania pomocy z specjalnie przystosowaną do okoliczności kadrą oraz optymalnym sprzętem.


Właśnie w związku z tym potwierdza nam się doskonale, jako podstawa oferowania naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia dotrą prawdziwi profesjonaliści, zapewne z lokalnego rodzinnego oddziału jednak będą trzymali na wyciągniecie ręki dostęp do zaplecza ogromnej firmowej platformy.


Indywidualna wycena usług powoduje, że często będziecie mieć mniejsze nakłady niż się spodziewacie. Technicznie wygodną formą rozliczenia za nasze usługi wydaje się być nieskomplikowane rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest szansa wykonania usługi w granicach OC lub Assistance.


Taka jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel z województwa mazowieckiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: