LAWETA SZYDŁOWIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZYDŁOWIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, choć z drugiej strony otwarci zawsze jesteśmy na wszystkie zadania. Więc formalnie nie kierujemy uwagi na gabaryt samochodu dlatego, że nasi kontrahenci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze czyny wzmacniały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół poznaje się w opresji. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w takim samym zakresie jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce muszą być należycie zaopatrzone.


Nie znajdziesz miejsc bezpiecznych i na ogół potrafimy mieć awarię pojazdu. W takiej sytuacji nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy tylko natychmiast wybierz numer do MegaHol, w bliskości Szydłowieca to jedna z najsolidniejszych pomocy drogowych. Jednak może nie wyniknie przymus holowania. W naszych warsztatach rozporządzamy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wyspecjalizowaną załogą. Zaś w efekcie awaria będzie skasowana na miejscu zdarzenia.


Bynajmniej nie obawiamy się, iż coś nas zaskoczy bo posiadamy dość wyobraźni, by ze wszystkim sobie dać radę. Do tej pory każde zamówienie realizowaliśmy skutecznie i oczywiście nie znamy takiego argumentu żeby to się zmieniło. Często zdarza się tak, iż przeciętna usterka hamuje dalszą drogę, natomiast dla nas mała naprawa praktycznie w rejonie zdarzenia na szczęście nie jest kłopotem. Zakończyły się klimaty gdy potrzebowałeś transportować ze sobą kompletny warsztat samochodowy bowiem teraz niewielkimi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte silniki a kiedy trzeba zamieniając w nawałnicę zdarte wycieraczki.


Miej to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy stąd, dlatego jeżeli nie wiesz w którym miejscu przebywasz nie ma potrzeby się trapić. Bądź pewien, iż dostajesz w nas przyjaciół, więc nie dręcz się, że nie potrafisz ustalić w którym miejscu jesteś my na sto procent cię znajdziemy. Wydzwaniaj kiedy będziesz w kłopocie bez względu na porę dnia. Przyjaciele są różnorodni, lepsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie rozczarowuje. Tak właśnie mamy.


Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Aby rozwiać wszelkie wątpliwości na naszym portalu będziesz mógł zapoznać się z naszą kompletną paletą możliwości. Na przyjaciół możesz liczyć zawsze i wszędzie, natomiast  szczególnie w naszym Szydłowiecu.LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie można powiedzieć, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi i autoautolawetymi przewozić którykolwiek inny rodzaj samochodów. Jedną z odmian holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy ciągną auto, zwłaszcza pojazdy osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, lecz naszą wskazówką jest zalecenie by zyskiwać w podobnym momencie profesjonalistów.


Bynajmniej nie lekceważcie takiej porady. Niewątpliwie najważniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Również właściwy sprzęt, ponieważ zwyczajna lina holownicza umie być niebezpieczna. Teraz gdy nasze wyprawy w znacznej mierze realizują się po drogach szybkiego ruchu czy autostradach aktualną wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na takich drogach na pewno jest zabronione. Zatem pomoc drogowa MegaHol administrująca profesjonalnymi zespołami, a także stosownym sprzętem do lawetowania powinna być najwłaściwszym doborem.


Zatem nie trzeba informować, iż w stałej infrastrukturze obecne są niezbędne do tego lawety i autolawety. Właściwy transport zapewnimy prędko na miejsce wydarzenia i pewnie przywieziemy na wyznaczone położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta specjalizacja nas ekscytuje. Naszym zamysłem jest być najlepszym w transporcie samochodów ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Wartościowa paleta i gwarancja wysokiej jakości własnych prac jest sensownym etapem w kierunku spełnienia tegoż planu. Awaria Tir-a na drodze, podobnego zdarzenia oczywiście nie życzymy nikomu, jednak przecież jak umiemy sobie wyobrazić, czasem się może zdarzyć. Gdy z powodu kolizji na trasie dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to realny będzie korek, nawet na wiele kilometrów. Jest też oczywiste, iż rezultat potrafi być poniekąd groźniejszy w skutkach na uczęszczanej, peryferyjnej szosie. Stąd bezzwłoczna reperacja czy dobry, profesjonalny transport takiego pojazdu jest bardzo znaczący.


Jeśli musimy ratować TIR-a z parowu , a także ulokować go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, specjalistycznym sprzętem, który jest praktycznie na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a potrafimy w tej sytuacji umiejętnie przetransportować w rejon w którym będziemy mogli go bezkolizyjnie zreperować. Duże samochody każdego rodzaju na przykład busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, potrafimy przez 24 godziny na dobę dostarczyć prędko i bezawaryjnie.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach czuwa kompetentna kadra będąc także poręczycielem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik i niskopodwoziówka nawet nie będą uzasadnione. Choćby i na autostradzie rezultaty kolizji potrafi naprawić mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia przyjedzie szybciej i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Od lekkich reperacji napędu po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu są przygotowani na rożne typy awarii. To zasługa wnikliwego sondażu przeprowadzonego podczas uznania zlecenia. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na żądanie wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, iż szybka reperacja jest nie wykonalna.


Usterki, chociaż bliźniacze bywają właściwie nadzwyczaj rożne, z tego powodu też do wszelkich zadań podchodzimy osobiście. Traktujemy swoich kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich potrzeby i sugestie. Komfort pracy zabezpiecza nam znakomicie wyposażone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta może nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy 

Utrzymując w dyspozycji faktycznie wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników naturalnym było dla nas wyjście z propozycją przewozu wielkich maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Należy czerpać z kompetencji kadry mimo, że nie specjalizujemy się w tej branży przewozu, jednakże posiadając kierowców o tym doświadczeniu potrafimy obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny usług.


Transportujemy na obszarze Polski i zagranicę różne maszyny począwszy od ciężkich chociaż niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Dodatkowo produkty w formie towarów ponadnormatywnych czy transportów dłużycowych mogą być przedmiotem naszej usługi.


Od początku ubezpieczamy ładunki mimo że jesteśmy przekonani, iż w naszych opiekuńczych rękach są całkowicie bezpieczne. Całkowite formalności również papiery niezbędne do specyfikacji powiązanej z prowadzoną przez nas pracą, w każdym przypadku przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Bowiem absolutnie nie znamy takiego czynnika, żeby nie. Czemu tym razem nie MegaHol? Każdy potrafi zanotować, że jest najlepszy, jednak my absolutnie nie planujemy odejmować pozostałym kompetencji. Nie powinno się przyjmować, że coś nie idzie sprawnie w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie pełno tego standardu zakładów rozwija się w sektorze.


Powinno się właściwie rozważyć ten problem szerzej. Jeżeli zdążyliśmy zdobyć, aż tylu kooperantów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia stosownego sprzętu jest o wiele większe niż w indywidualnym warsztacie. W materii kadr firmowa platforma też buduje przewagę nad pojedynczym zakładem, również w sytuacji jeśli pracują tam dobrzy fachowcy.  Jesteśmy jak naczynie połączone, w którym wszelkie odziały stacjonujące w okolicy wydarzenia kooperują ze sobą, aby na miejsce wysłać maksymalnie najlepiej skomponowaną pomoc.


Dokładnie dlatego potwierdza nam się doskonale, jako podstawa dostarczania naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa pajęczyna będzie czuwać nad działalnością wyprawionej obsady zawodowców, którzy będą drużyną z niewielkiego warsztatu, zapewne powiązaną familijnie względnie przyjaźniami, jednak będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie partnerstwo.


Często opłaty za zlecone nam usługi zdarzają się mniejsze niż oczekujecie, a wynika to z tego, iż u nas nie opieramy się na cenniku, bo wyceniamy obojętnie jakie wezwanie jednostkowo. Naturalnie przeprowadzamy wszelkie wezwania z OC i Assistance i w tym wypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


MegaHol, tym razem nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być dokładnie taka. Przyjaciel z Szydłowieca, który zabezpiecza Ci dobrą jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: