LAWETA ŁAŃCUT 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁAŃCUT i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na naszej witrynie MegaHol


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w którym powinno się poszukiwać pomocy w strefie Łańcuta, w przypadku usterki pojazdu względnie odmiennego zdarzenia losowego, a szczególnie w kwestii holowania TIR-a, specjalistycznego samochodu ciężarowego względnie dostawczego. 24h na dobę, niepodważalną gwarancję jakości i bezpieczeństwa zapewnia autolawety wynajęta z MegaHol.


Wybierz nasz numer! Absolutnie nie trwoń w tej sytuacji czasu na czytanie kiedy stoisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna kwestia jeżeli zjawiłeś się teraz w poszukiwaniu niezawodnej pomocy drogowej na czas alarmu. Oczekujesz na przyszłość pełnej gwarancji wysokiej próby usługi. w takim razie my zapraszamy do rozmowy. Abyś mógł zapoznać się z naszą bogatą paletą usług, która zdecydowanie nie tyczy wyłącznie holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj kompletny usługodawca. w tym momencie będzie to konsultacja wirtualna, ale oczywiście z radością porozmawiamy z Tobą telefonicznie względnie osobiście.


Rozpocznijmy od sprawdzenia:Czym na pewno jest MegaHol?


MegaHol, chociaż próbuje wskazywać na to nazwa, zdecydowanie nie preferuje w usługach tylko TIR-ów. Ta firma przygotowuje ogólnopolską platformę z drobnych zespołów ciężarowej pomocy drogowej oferując pomoc zdecydowanie nie jedynie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Absolutnie nie nakładamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i drobne pojazdy i jednoślady, holujemy pojazdy osobowe i oczywiście oferujemy transporty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej sytuacji możemy przyjąć zlecenie transportu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy dysponentami właściwych lawet czy naczep niskopodwoziowych. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, ale dumni jesteśmy z poszerzenia niewielkiej początkowo działalności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Teraz możecie nas odnaleźć także w Łańcucie, a i w wielu kolejnych lokalizacjach w Polsce, w których zawsze otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


Mamy możliwości, że wręcz niedługo w całym kraju.Co takiego gwarantuje platforma kontrahentom?


Rękojmię doskonałego standardu oraz zaufania powierzonych usług zawsze przez 24h na dobę. To zapewne najwyższa wartość usługi holowania jakiej powinien spodziewać się kontrahent? Przeważnie cena usługi ma duży wpływ na nasze wybory, jednak znacząco skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Metoda funkcjonowania sieci MegaHol ogranicza czas przybycia na miejsce zdarzenia. Załogi MegaHol są zawsze perfekcyjnie przygotowane do realizacji konkretnego zamówienia pomocy drogowej, bowiem dzięki platformie możemy dobrać ekipę najlepiej dopasowaną ze wszystkich zdolnych do działania na określonym obszarze. a nawet potrafimy w razie zaistnienia takiej konieczności kojarzyć ekipy specjalizujące się w różnych dziecinach, a konieczne jednocześnie. Choćby ekstra brygadę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wyciągnie TIR-a z parowu, a także przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Dzięki platformie już mamy wspólników, którzy potrafią się wzajemnie wspomóc w stosowny sprzęt i ekspertów. Wspólników, których mniejsze firmy potrzebują dopiero szukać w chwili kiedy okazują się pożądani.Czy na skutek działania w platformie wartość usługi się obniża?


W przykładzie pomocy drogowej, potrafiącej w terenie podjąć cały szereg, właściwie nie możliwych do wcześniejszego określenia robót, wyjątkowo trudno jest opracować jeden niezmienny taryfikator. To normalne, że podejmujemy się wstępnej symulacji kosztów usługi w momencie aprobowania wezwania. Takie dane jak typ pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w przekonaniu klienta, droga w rejon zdarzenia i rejon potencjalnego przewozu to wiedza, którą możemy zdobyć w czasie pierwszej konsultacji. w celu początkowej kalkulacji kosztów usługi to odpowiednie dane. Tymczasem w przypadku wydarzeń losowych jest absolutnie realna poprawka wyceny wprost na miejscu zajścia. Jednakże w zasadzie stawki za nasze usługi są skromniejsze niż u drobniejszych operatorów i dzieje się tak z powodu sieciowego charakteru naszej grupy. Zapewne jest jeszcze i kolejny argument skierowania się po taką usługę do MegaHol. Jest to ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy łączące nas z dużym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Jakie zlecenia przyjmujecie prócz holowania aut?


 • Arsenał usług MegaHol wydaje się być naprawdę znaczny dzięki istnieniu w platformie.
 • Znacząco zaawansowaną usługą w MegaHol bezwzględnie jest holowanielawetowanie.
 • Proponujemy przewóz poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich potencjalnych rozmiarach. Szczególnie TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Przewóz wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak i aut osobowych.
 • Usługowy transport, także w ramach umów stałych, kłopotliwego sprzętu drogowego, budowlanego oraz rolniczego.
 • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne i pozostałe niekonwencjonalne pojazdy.
 • W ramach nie tylko stałych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Wyciąganie pojazdów z ciężko dostępnych stanowisk.
 • Dostarczenie na drodze paliwa i oczywiście innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Taki komfort całkowitej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym oferowaniu prac przewozowych zapewnia nam konfiguracja platformy w której działamy. To efekt sumy i skali będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To jest realne tylko w sieci, gdzie można dobrze zróżnicować aktywa konkretnych, zintegrowanych w sieci zakładów. Moc MegaHol przenosi się także na możliwość otwarcia wielu zamówień równolegle zdecydowanie nie trącąc przy tym na jakości oraz bezpieczeństwie prowadzonych usług. Wszelkie dodatkowe usługi świadczymy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu zdecydowanie nie jedynie na w granicach kraju, ale także w granicach Unii Europejskiej.Czy jest alternatywa zarezerwowania dla siebie takiej kompetentnej interwencji?


Zdecydowanie zalecamy zadzwonić do MegaHol w razie takiej konieczności, przedtem zapisując sobie nasz telefon. Poręczeniem naszego współdziałania w zrealizowaniu usługi jest także trwała umowa. Legitymizuje się ona szczególnie w przykładzie obsługi klientów flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę parafować i tu w Łańcucie. Tworzymy takie rozwiązania z firmami mającymi flotę TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Taka umowa obliguje nas do błyskawicznego przyjazdu w rejon wezwania co ułatwia nam sieciowa architektura. Dzięki sieci dotrzemy do was w zasadzie błyskawicznie, a będąc przygotowanym na rodzaj taboru z którym będziemy mieli do czynienia sprawniej zrealizujemy potrzebną usługę. Szkody spowodowane usterką będą mniej męczące gdy wyekspediujemy do was zawczasu skomponowany serwis mobilny. Zmniejszenia niebezpieczeństwa strat przez podpisanie z nami umowy mogą dopiąć rzecz jasna nie tylko instytucje z okolic Łańcuta, lecz na bliźniaczych regułach firmy, których tabor często przemieszcza się w tym regionie. w sytuacji niesprawności pożądane jest mieć pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie tylko w granice zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: