LAWETA SŁAWNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SŁAWNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo płynąć wprost z przykrego doświadczenia jakie przytrafić potrafi się w podróży, aczkolwiek jest nam miło, że zdecydowali się Państwo skorzystać z oferty Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. I najkrótsza podróż potrafi skończyć się wypadkiem, kraksą lub nawet małą awarią. Świetnie jeśli pomoc drogowa potrafi nam wtedy zapewnić wsparcie. Awarię paraliżującą podróż powinno się dać wykluczyć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zdarzenia czy zwyczajna zmiana koła, gdy istnieje taka potrzeba do dyspozycji posiadamy sztywny hol lub przewóz lawetą względnie autolawetą. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze może mu się przytrafić potrzeba tych przedsięwzięć. Kierowcy i specjaliści będą mogli się spotkać dokładnie na portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Regularnie nasi specjaliści udzielają pomocy w skrajnie różnych sytuacjach. Transport lekkich pojazdów i ciężkich zestawów ciężarowych, ale też maszyn nie przedstawia dla tej ekipy żadnego problemu bowiem mają do wykorzystania kompletną paletę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Obdarowało nas zaufaniem wielu kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Nie znajduj nas niby firmę jakąś przypadkową z wielu. Nasza pomoc drogowa żeby udzielić Tobie pomocy wyruszy bezzwłocznie jakby to był Twój najbliższy przyjaciel. Przyjaciel któremu będziesz mógł zaufać bo jest przygotowany na każdą sytuacje.


Przytrafiła się Tobie usterka lub kolizja w pobliżu Sławna, nie zwlekaj, lecz szybko zadzwoń do przyjaciela – zadzwoń do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Dotrzemy natychmiast. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis i obsadę fachowców.


Nie ma żadnych trudności aby zrealizować na trasie wszystkie drobne naprawy. Nie zakładaj, że nie dotrzemy do błahostki jaką wydaje się być wymiana koła. Wesprzemy nawet przy ratunkowej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo, a także odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. Zawsze również jesteśmy zdecydowani na komunikat, że potrzebna może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po przybyciu sprawnie wesprzemy ubezpieczyć miejsce zdarzenia. Możesz mieć niesprawność wszędzie. Czy to miejsce to autostrada czy ścieżka gminna – nie ważne. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś zlokalizowany oraz jak należy Ci pomóc. Tylko dlatego, że zlokalizujemy dowolną ulicę na swoim gruncie.

NASZA GALERIA


Zatrzymaj w pamięci telefon do przyjaciela. W całej Polsce może być naprawdę potrzebny. Nie istnieje za późna pora ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Pojawimy się – bez wątpienia! Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa w ten sposób faktycznie działa. Zaufana pomoc drogowa! Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


Zarówno dzień i w nocy możesz na nas oczekiwać:

  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę

Jeżeli możesz zbadaj fakty! Przyjaciel z Sławna na sto procent jest zdeklarowany do roboty!


LawetaAutoautolawety 24h

Jeden z szybszych jak również najłatwiejszy model przewiezienia naruszonego samochodu to autoautolawety czy autolawety. Możemy także zadeklarować holowanie, ale aktualnie na autostradzie wygląda to kompletnie inaczej ponieważ tutaj ten typ transportu pojazdów jest prawnie zakazany. W obszarze Sławna operujemy doskonale zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z fachową kadrą. W skład flotylli wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu zawsze jesteśmy pewni o bezpieczeństwo transportu pojazdu, a także załadunku. Na wyznaczone miejsce całodobowo przewieziemy samochód oraz potencjalnych podróżnych.


stan samochodu musi być właściwy i oczywiście przepisy kodeksu drogowego muszą umożliwiać holowanie gdybyśmy planowali postulować tą formę przewozu. Taki zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się po drodze z prędkością do 60 km/h, lecz na holowanie zawsze jesteśmy w dowolnej chwili gotowi.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Samochód ciężarowy podlegający kolizji na ulicy to wielki dylemat, ale my rozumiemy tą kwestię. Nie wiele pojazdów tak bardzo efektywnie może utrudnić ruch na drodze jak uszkodzony TIR. W tych okolicznościach kluczowe okazuje się udrożnienie trasy dlatego zdarza się, że prędko trzeba planować holowanie. Nasza pomoc drogowa profesjonalnie radzi sobie z takimi rzeczami.


Profesjonalny sprzęt będący na naszym stanie przyzwala na holowanie dowolnego pojazdu. W odpowiednich okolicznościach gdy jest to niezbędne doskonałej jakości wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam bezpiecznie i odpowiedzialnie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Bez względu na stan techniczny pojazdu bądź uciążliwy dostęp i TIR-a wyciągniemy z rowu i ulokujemy go na kołach.


Jeśli zachodzi ostateczność przewozu artykułów z zepsutego samochodu posiadamy alternatywę podstawienia adekwatnego samochodu do ich przewozu. Zorganizujemy natychmiast przewóz alternatywny oraz załogę, która skutecznie przepakuje ładunki.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas priorytetem dlatego przez całą dobę dyżuruje nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana kadra. Rozwojowe zaplecze pomaga nam wykonać którekolwiek wezwanie w każdym momencie doby nie bacząc na warunki pogodowe.


Mobilny serwis 24h

Niemało usterek wydaje się być nieskomplikowanych w naprawie. Nie może być problemem drobna usterka nawet jeśli wstrzymuje dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona bądź niedobór paliwa czy oleju, lub wymiana pomyłkowo wlanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to przykłady z którymi można się rozprawić z dala od warsztatu. Na szczęście pobliska pomoc drogowa 24 godziny na dobę proponuje bezpośrednie reperacje wykonane przez mobilny serwis. Nie konieczna będzie autolawety. Bezzwłoczny dojazd to wartość tego serwisu zwłaszcza kiedy niezbędny jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w palecie usług.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest podwaliną usług jakie świadczy mobilny serwis. Nie bacząc na markę i model samochodu mają możliwość wykonać na trasie rozliczne drobne naprawy.


Starczy jeden telefon. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i chwila na telefoniczne stwierdzenie szczegółów awarii, marki samochodu i rzecz jasna lokalizacji zdarzenia. Kompleksowe podejście do wszystkich epizodów jest podstawą naszego działania ponieważ naszym kierunkiem jest w pełni odciążyć kierowcę.


Transport niskopodwoziowy

Też przewóz maszyn budowlanych jest ważną pozycją w różnorodnej propozycji naszych usług. Którąkolwiek dużą maszynę drogową, spychacze bądź przypuśćmy zgarniarki jesteśmy w stanie przewozić prędko i oczywiście bezawaryjnie. Bierzemy pod uwagę również przewóz dużych maszyn rolniczych. Drobne, lecz ciężkie pojazdy powodują trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, uznajmy skromniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednak istotne jest by za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do tego typu usługi i dokładnie tych przygotowanych kierowców mamy w naszym zespole. Zarządzamy zespołem pojazdów dopuszczającym fracht towarów ponadnormatywnych, a także transport dłużycowy. To ma prawo zdarzyć się ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy każdy nietypowy towar.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku możesz oczekiwać z naszej strony na szybkie i solidne ukończenie tej usługi. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi przedstawiamy kompletną, potrzebną dokumentację.


Dlaczego my?

Ponieważ naszą działalność widzimy jako powinność. Więc czuwamy nad waszym bezpieczeństwem przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa to pomoc drogowa z charakterem. Albowiem wielu fachowców z potwierdzonymi kwalifikacjami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i teorią byśmy umieli wykreować metody gwarantujące pożądany rezultat. Zaczynając ten projekt spodziewaliśmy się efektu w postaci znakomitej efektywności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Pod uwagę przy kalkulacji bierze się: charakter czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia, typ samochodu, który serwisujemy i rzecz jasna wykorzystanie części zamiennych.


Wszystkie nasze usługi będą mogły być wolne od opłat jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i naszą pomoc będzie można sfinansować z OC sprawcy stłuczki.


Licz na przyjaciół!
Usterka? Stłuczka? Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem czeka przyjaciel z Sławna który nigdy nie nawala.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: