LAWETA WROCŁAW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WROCŁAW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest tylko inna instytucja. Wśród nas znajdziesz to co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa zawsze podtrzyma cię mocnym ramieniem. I jedynie przyjaciel może być skłonny Tobie poradzić w każdych okolicznościach, dlatego jesteś w stanie mu zaufać.


Jeśli przytrafiła Ci się kraksa czy awaria w okolicy Wrocławia wybierz numer do przyjaciela, który na sto procent jest blisko – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy zaskakująco szybko. Specjalnie wyuczona ekipa przywiezie i będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie nie będą dla nas problemem. Zmiana bądź regeneracja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te oraz mnóstwo kolejnych szczegółów naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z przyjemnością. Autoautolawety ewentualnie autolawety są wciąż dostępne do jazdy. Jeśli okażą się wskazane nie może być z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy też gotowi na holowanie w dowolnym schemacie od lin holowniczych po sztywny hol. Zabezpieczamy rejon zdarzenia natychmiast po przyjeździe. Nie ma znaczenia czy stanąłeś na autostradzie, obwodnicy ekspresowej czy na peryferyjnej ulicy dojazdowej. Wystarczy nam kilka chwili aby Cię umiejscowić i oczywiście dostarczyć niezbednej pomocy. Gdyż mapa lokalnych ścieżek nie jest dla nas tajemnicą.


Koniecznie zapisz ewentualnie zapamiętaj nasz kontakt do przyjaciela. Możesz się zorientować w całym kraju jak potrafi być praktyczny. Dzwoń. Godzina jest nie istotna skoro jesteś w potrzebie. Przybędziemy z pomocą – na pewno! I to dokładnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Tacy powinni być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na pewne usługi:

  • Postawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Odnajdź detale! Przyjaciel z Wrocławia czuwa dyspozycyjny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to w sumie jeden z szybszych i najpopularniejszy model przetransportowania unieruchomionego pojazdu. Możemy jeszcze zadeklarować holowanie, jednak aktualnie na autostradzie wygląda to kompletnie inaczej gdyż tutaj taki sposób transportu samochodów jest prawnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w obszarze Wrocławia zarządza wieloma profesjonalnymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną), a także specjalnie wykwalifikowaną brygadą. W momencie załadunku i przewozu pojazdów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Na określone miejsce 24 godziny na dobę dowieziemy samochód i potencjalnych podróżnych.


Gdy stan samochodu na to pozwala i jednoznacznie również paragrafy w każdej chwili można zdecydować się na holowanie. Holowanie wydaje się być niestety wolniejsze. Taki zestaw samochodów nie ma prawa jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka samochodu ciężarowego na jezdni, co przecież nie jest tajemnicą, to poważny problem. Utrudnienia ruchu na drodze to zazwyczaj zasada w wypadku usterki TIR-a. Wtedy holowanie pozostaje często nieodzowne. W takim przypadku należałoby wezwać naszą pomoc drogową.


Branżowy sprzęt będący na naszym wyposażeniu pozwala na holowanie każdego pojazdu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna gama wyspecjalizowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz skutecznie przewozimy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Ani nieprzyjemny dostęp, ani stan techniczny samochodu nie zakłóci nam wyciągnięcia TIR-a z kanału, a potem postawienia go na kołach.


Możemy ponadto zapewnić właściwy samochód do przewozu towarów przewożonych w niesprawnym aucie. Jesteśmy gotowi na zaaranżowanie ich przewozu w określone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji całodobowo pilnuje profesjonalna, wyspecjalizowana załoga. Nie skupiają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie przeprowadzić każde zamówienie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Wśród usterek są też te łatwe w naprawie. Przebita opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki i rzecz jasna wiele innych uniemożliwiających dalszą jazdę, lecz tych które da się zamknąć na miejscu zdarzenia. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie reperacje przeprowadza w terenie całodobowo. Używanie lawety staje się nie celowe. Bezzwłoczny dojazd to wartość naszego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w ofercie.


Obsługa, która hołubi mobilny serwis cechuje się dużym profesjonalizmem. Zakres drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na poboczu nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu, jest naprawdę ogromny.


Gdyby telefon okazał się zajęty niezwłocznie oddzwonimy. Ustalimy szczegóły awarii i oczywiście markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zdarzenia zdarzenia. Zamiarem naszych przedsięwzięć jest w pełni dopomóc kierowcy zatem do każdego z przypadków podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Także transport maszyn budowlanych jest istotną pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. koparka gąsienicowa czy też spychacz to zaledwie przykład jednych z całego szeregu ciężkich maszyn drogowych, które potrafimy bezpiecznie przewozić. Również przewóz dużych maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Dobrze wyszkoleni do transportu małych, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani do przewozu przypuśćmy wózków widłowych. Flota pojazdów jaką wykorzystujemy pozwala nam podjąć działania z zakresu frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem nieszablonowych towarów i teraz jesteśmy dyspozycyjni do frachtu bodaj kłopotliwego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie wyłącznie w kraju, a też i zagranicą prowadzimy te usługi. Przedstawiamy kompletną dokumentację nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Ze względu na to, że fachowa pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest osiągalna nie zaledwie w miejscowym terenie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Albowiem to długie doświadczenie wspomagających się wzajemnie ośrodków, a także fachmani z biegłością w swojej profesji i oczywiście udowodnionymi kompetencjami. Zaczynając ten projekt spodziewaliśmy się skutku w formie wysokiej skuteczności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku wyceny.


Niezależnej kalkulacji podlega dowolna usługa. Kalkulując cenę zwracamy uwagę na: wykorzystanie części zamiennych, rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia i model pojazdu, który serwisujemy.


Warto ochronić się przez zakup odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi będą mogły być darmowe podobnie jak w momencie gdy powinny być opłacone z OC sprawcy kraksy.Zawsze jesteśmy w sąsiedztwie!

Przytrafił się problem przywołuj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Wrocławia gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: