LAWETA TYNIEC MAŁY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TYNIEC MAŁY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje w wspólnej domenie funkcjonują porównywalnie, ale… Ta pomoc drogowa jest jak najdroższy przyjaciel, który podąży natychmiast aby udzielić Tobie pomocy. I niczym przyjacielowi możecie nam zaufać bowiem jesteśmy przyszykowani na każdą sytuację.


W pobliżu Tyniec Mały doszło do zajścia w rezultacie którego brałeś udział w kolizji lub miałeś usterkę? Nie marnuj czasu na poszukiwanie porady jedynie wykonaj telefon do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Nadjedziemy bezzwłocznie. Przywieziemy mobilny serwis , a także wykwalifikowanych specjalistów.


Nie ma widocznych przeciwności aby wykonać na drodze jakiekolwiek drobne naprawy. Będzie dla nas satysfakcją pomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa bądź w wymianie lub wulkanizacji koła. Stopień uszkodzenia pojazdu może wpłynąć na decyzję, że pożądana okaże się autolawety bądź autoautolawety, a w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie gotowi. Możesz też liczyć na współpracę w sprawie ubezpieczenia miejsca zdarzenia. Możesz mieć kolizję gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada lub może droga gminna – nie istotne. Zapewnimy pomocy w dowolnym rejonie. Ponieważ znajdujemy się u siebie zatem rozpoznamy tutaj dowolną ścieżkę.


Telefon do przyjaciela zawsze miej przy sobie. Jesteś w stanie się zorientować w całej Polsce jak potrafi być potrzebny. Wystukaj numer o którejkolwiek porze dnia i nocy. Zajedziemy – na sto procent! Ponieważ tak funkcjonuje pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


Ta pomoc drogowa pracuje 24 godziny na dobę:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance

Przejrzyj fakty! Przyjaciel z Tyniec Mały czuwa zdecydowany do służby!

NASZA GALERIA
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: