LAWETA SOBÓTKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SOBÓTKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest tylko inna jednostka. W nas znajdziesz to coś co ma Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wesprze cię silnym ramieniem. Więc możesz mu zawierzyć bo przyjaciel jest gotów Tobie poradzić w każdych okolicznościach.


Jeśli przytrafiła Ci się stłuczka lub usterka w okolicy Sobótki wybierz numer do przyjaciela, który na pewno jest nieopodal – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Nadjedziemy błyskawicznie. Dowieziemy mobilny serwis i oczywiście wyszkolonych ekspertów.


Drobne naprawy na poboczu jezdni to nie jest problem. Nasze brygady w żadnym wypadku nie rezygnują. Nie zakładaj, że nie dojedziemy do drobnostki jaką wydaje się być zmiana koła. Wesprzemy choćby przy ratunkowej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. W jakiejkolwiek chwili zlecenia potrafimy ustalić, że nieodzowna musi być autolawety, autoautolawety bądź holowanie. Masz gwarancję, że miejsca zdarzenia nie porzucimy niezabezpieczonego. Czy przebywasz na ulicy gminnej, ekspresowej czy na autostradzie to dla nas nie ma znaczenia.. Potrzebujemy kilku minut aby Cię odnaleźć, a w konsekwencji użyczyć niezbednej pomocy. A to z tego powodu, że rozpoznamy każdą drogę na naszym obszarze.


Obowiązkowo zarejestruj ewentualnie zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. Dodzwonisz się zawsze gdy będzie konieczny dosłownie w całym kraju. Absolutnie nie istnieje za późna godzina ani nie ma niedobrego dnia na kontakt. Zameldujemy się – masz na to gwarancje! Bowiem PDS24h Marek Chudzik, wydajna pomoc drogowa, rzeczywiście taka jest. Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


24 godziny na dobę będziesz mógł rozważać naszą pomoc:

  • Ulokowanie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Jeśli to nie kłopot zaglądnij w szczegóły! Przyjaciel z Sobótki na sto procent jest gotowy do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najpopularniejszy sposób przewiezienia uszkodzonego pojazdu to autoautolawety lub autolawety. Na autostradzie jedynie z takiej metody transportu jesteśmy w stanie skorzystać bowiem holowanie jest w tym wypadku prawnie zabronione. Stabilność gwarantują nam świetnie zaopatrzone, specjalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) oraz doświadczona załoga. Zapewnia nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego zabezpieczenia załadunku oraz przewozu pojazdu. Na wskazane miejsce całodobowo dowieziemy samochód oraz wszystkich podróżnych.


Ewentualną zamianę typu zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan techniczny samochodu. Holowanie bezwzględnie jest niestety wolniejsze. Taki zespół samochodów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na drodze usterce to oczywiście poważny dylemat, ale my musimy mieć tego świadomość. TIR jeśli ulegnie usterce zwykle może być powodem problemów na drodze. Częstokroć optymalnym ratunkiem odkorkowania drogi może być holowanie. Doskonale jesteśmy przygotowani na takie rozwiązanie.


Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek typu samochodu. W momencie kiedy może być to konieczne wysokiej próby wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam solidnie, a także efektywnie przewieźć samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani uciążliwy dostęp, ani stan pojazdu nie utrudni nam wydostania TIR-a z rowu, a potem postawienia go na kołach.


Możemy ponadto dostarczyć stosowny samochód do przewozu materiałów transportowanych w awaryjnym aucie. Przepakujemy je i przewieziemy na wskazane miejsce.


Całodobowo doświadczona, wykwalifikowana załoga pilnuje by dać Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Nie skupiają naszej uwagi warunki pogodowe bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w stanie skutecznie podjąć dowolne wezwanie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Niemało niesprawności jest nietrudnych do usunięcia. Akurat nie może być dylematem mała usterka nawet gdy uniemożliwia dalszą podróż. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona bądź ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana pomyłkowo zatankowanego do baku odmiennego rodzaju paliwa to takie przykłady z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu zdarzenia. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście proponuje doraźne naprawy 24 godziny na dobę. Okaże się, że nie ma powodu używać lawety. Szeroka oferta serwisu zawiera także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem jak najszybciej.


Mechanicy z kwalifikacjami to klejnot jakim dysponuje mobilny serwis. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw akceptowalnych do zrealizowania na poboczu jest szczególnie różnorodny.


Gdyby telefon okazał się zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Kilkanaście minut będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce ale przez telefon potrzebujemy ustalić szczegóły awarii, markę samochodu i jednocześnie rejon zdarzenia. Nie ma bliźniaczych awarii dlatego do dowolnego przypadku przystępujemy kompleksowo by w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest istotnym punktem w różnorodnej propozycji naszych usług. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też spychacze będą mieć u nas zagwarantowany dogodny przewóz. Nie przedstawia dla nas kłopotu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Do transportu wózków widłowych stosujemy zdecydowanie mniejsze samochody, ale nasi kierowcy są odpowiednio wyszkoleni do transportu małych, jednak ciężkich pojazdów. Podczas transportu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego specjalistycznego taboru. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, uciążliwy gruz i wiele innych.


Usługi te realizujemy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Mamy w posiadaniu całkowitą dokumentację potrzebną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane towary.Dlaczego my?


Ponieważ możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ze względu na to że cały szereg specjalistów z udokumentowanymi umiejętnościami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i teorią byśmy mogli stworzyć metody przynoszące pożądany rezultat. Pozwala nam to prędko i efektywnie skasować właściwie każdą usterkę czy dostarczyć na wskazane miejsce każdy samochód z gwarancją znakomitej jakości i niewygórowanej ceny.


Dowolną usługę szacujemy rozdzielnie. W wycenie brane są pod rozwagę: zakres robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zajścia, model pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna użycie części zamiennych.


Nasze zlecenia mają dobre wyceny, jakkolwiek mogą też być wolne od opłat gdy Państwo posiadają optymalne ubezpieczenie Assistance lub jeśli nasza usługa jest wywołana wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z winy osób trzecich i wydatki opłaca się z OC winnego kolizji.Posiadasz gwarancję!

Wyłącznie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Sobótki zdeterminowany do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: