LAWETA RAWICZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RAWICZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, mimo, że patrząc z innej perspektywy zdecydowani jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Więc właściwie nie zwracamy uwagi na rozmiar samochodu bowiem nasi klienci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i pragniemy, żeby nasze uczynki wzmacniały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół znajduje się w biedzie. Nasze zespoły rozlokowane są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych samochodów niewątpliwie z ekstra nastawieniem na samochody ciężarowe.


Kłopoty z samochodem w podróży to oczywista sprawa. Ewentualnie może to się wydarzyć dokładnie w rejonie naszego Rawicza, a wtedy będziesz mógł błyskawicznie zapytać o przysługę MegaHol, to idealne podejście. Należy zadać tymczasem pytanie – Czy na pewno natychmiast powinno się auto holować? W naszych oddziałach operujemy mobilnymi serwisami, a także wyśmienicie wyspecjalizowaną załogą. Zatem w rezultacie niesprawność będzie wyeliminowana na miejscu.


Na szczęście nie było takiej niesprawności z jaką byśmy sobie nie poradzili. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj utwierdza nas w odczuciu, że wybieramy dobre decyzje w czasie finalizacji zdobytych zleceń. Drobne naprawy, jakie wolno przeprowadzić bezpośrednio w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj banalne usterki, a kierowcom wstrzymują dalszą drogę. Jesteśmy dyspozycyjni by zainteresować się jakąkolwiek błahostką czy to będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający motor, rozerwana opona lub niedobór paliwa, my błyskawicznie to zlikwidujemy.


Nie myśl o tym, jednak miej to na myśli. Ty, być może przybyłeś w nasz rejon z odległego krańca kraju, natomiast jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek zatem nie jest znaczące, gdzie stanąłeś z własną usterką bez problemów zaraz cię odnajdziemy. Wymagasz interwencji wtedy dzwonisz, oczywiście nie ważne o której godzinie, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Pamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i absolutnie żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Bowiem zarabiać powinno się należycie.Gwarantujemy współpracę o każdej porze dnia lub nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance , a także niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa źle wlanego

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli jeszcze masz wątpliwości! Ale tu w Rawiczu będziesz mógł liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Istotą wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza infrastruktura lawet czy autolawet jest gotowa do transportu dowolnego pojazdu. Zatem jakkolwiek rozpowszechnioną metodą przewozu zepsutego auta osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to przecież radzilibyśmy skorzystać z profesjonalnej usługi.


Są czynniki by naszą wskazówkę traktować serio. Rzecz jasna najistotniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Ponadto dobry sprzęt, ponieważ przeciętna lina holownicza może bywać wadliwa. Dzisiaj kiedy wszystkie wyprawy w znacznej skali realizują się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich drogach jest zabronione. Zatem perfekcyjnie wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, fachowe oddziały pomocy drogowej MegaHol muszą być najodpowiedniejszym wyborem.


Dowolny model pojazdów jesteśmy wstanie dostarczyć korzystając z naszych lawet, bądź autolawet. O dowolnej godzinie umiemy, niezmiernie szybko przywieźć na miejsce zderzenia właściwy tabor i solidnie dowieźć i pojazd i pasażerów do wybranego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi inspirujące ciśnienie. Wciąż walczymy o palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. Zabezpieczamy różnorodną paletę , a także wytrawne przeprowadzenie usług. Kierowcy dobrze kojarzą jaką trudną może być na drodze awaria TIR-a. Gdy z powodu usterki na jezdni dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to oczywisty będzie korek, nawet na wiele kilometrów. Nawiasem mówiąc wynik jest w stanie być bardziej czasochłonny jeśli na przykład do usterki dojdzie na peryferyjnej, jednak uczęszczanej drodze. I właśnie dlatego szanować trzeba błyskawiczne, kompetentne poprawki na miejscu powstania zajścia, i kompetentny przerzut podobnych aut.


Kiedy trzeba podnosić TIR-a z parowu oraz ulokować go na kołach powinieneś operować ciężkim, specjalnym sprzętem, który na sto procent jest na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Awaryjnie zablokowanego TIR-a potrafimy więc efektywnie przewieźć w rejon gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Skutecznie oraz bezawaryjnie przewieziemy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, słowem krótko mówiąc kompletny wachlarz uciążliwych aut.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych zespołach pełni dyżur specjalistyczna kadra będąc również gwarantem naszej jakości.Mobilny serwis 24h

Rozwikłanie kłopotu potrafi także okazać się całkowicie przeciwne no i holownik , a zarazem niskopodwoziówka nie będą nieodzowne. Możliwe, że jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia dotrze znacznie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie usuną przyczynę awarii, choćby i na drodze szybkiego ruchu.


My zawsze jesteśmy gotowi na wiele rodzajów awarii od wulkanizacji opon po zmiany motoru. Najczęściej udaje się wcześniej ustalić przyczynę niesprawności i z tego powodu przeprowadzamy szczegółowy wywiad podczas przyjmowania zamówienia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy wyjeżdżają już zorganizowani. Oczywiście w czasie naprawy może się wyklarować, że awaria jest poważniejsza niż oczekiwania , ale wtedy szybko zawsze jest sprowadzana, oczekująca na polecenie autolawety lub naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Najczęściej udaje się nam do zleceń podchodzić nadzwyczaj osobiście ponieważ mamy świadomość, iż każdy dowolny incydent musi być oryginalny. Nasi kontrahenci maja prawo do mylnej diagnozy, to my mamy obowiązek być zawodowcami więc umiemy przebaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zamówienie indywidualnie. Takie postępowanie jedynie pomaga nam w luksusie pracy bowiem podstawę przynosi nam kompletnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w dyspozycji ewidentnie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z propozycją transportu ogromnych maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. To jak najbardziej świadoma decyzja, bowiem użytkuje potencjał własnych doświadczonych kierowców i sprzętu, i tym samy obniża koszty funkcjonowania pośrednio oddziałując na zminimalizowanie cen kluczowych prac.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do masywnych mimo, że niewielkich wózków widłowych, wszystkie samochody możemy przewieźć w granicach Polski oraz zagranicę. Łatwo także powierzyć nam transport towarów ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Jako, że zabezpieczenie przewozu jest tutaj priorytetem to przy wzięciu pod uwagę wszelakich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas od początku ubezpieczamy frachty. Każdy przewóz, przede wszystkim niestandardowych ładunków domaga się zezwoleń, upoważnień bądź sprawdzonej specyfikacji, ale przenigdy nie obciążamy klienta pozyskaniem wszystkich procedur.Dlaczego my?

Mianowicie czemu nie? Zatem ma prawo być MegaHol. Nigdy nie pragniemy deprecjonować umiejętności innym, jednak także nikt niczego podobnego nie uprawia pisząc, że jest najlepszy. Zapewne potwierdzają się w pracy wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe chociaż jest ich w sektorze bardzo wiele.


Namawiamy zwróć na to uwagę patrząc z trochę nowej flanki. Nasza platforma warsztatów to grupa łącząca wielu wspólników, co daje nam upoważnienie by deklarować w ofercie o wiele bardziej rozległy tabor niż oferta pojedynczego warsztatu. O przeszkolonych mechaników i profesjonalnych kierowców również jest łatwiej bezpośrednio w markowej platformie niż w pojedynczym zakładzie. Funkcjonujemy jak naczynie połączone, gdzie wszelkie odziały będące w strefie wydarzenia kooperują ze sobą, żeby na lokalizację zdarzenia wyekspediować maksymalnie właściwie skomponowaną załogę.


Maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, jaka stanowi kwintesencję świadczenia naszych usług potwierdza się przede wszystkim z tego powodu. Właściwie do zlecenia przyjeżdża właściwie wybrana grupa ludzi z niewielkiego warsztatu połączona emocjami ewentualnie wprost rodzinnie, lecz to formacja która może, w jakiejkolwiek chwili, dostać wzmocnienie całej pajęczyny podobnych oddziałów.


Indywidualna kalkulacja usług powoduje, iż wielokrotnie ponosicie mniejsze koszty niż się spodziewacie. W przypadku usług realizowanych z OC lub Assistance nie musi się uiszczać należności, gdyż rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


I oto kompletny MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Liczący na Twój telefon przyjaciel z Rawicza.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: