LAWETA SŁUBICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SŁUBICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Mamy gwarantowaną licencję na pomoc drogową


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w którym warto poszukiwać usługi pomocy drogowej w strefie Słubic, w sytuacji niesprawności samochodu ewentualnie odmiennego zdarzenia losowego, a przede wszystkim w sprawie holowania TIR-a, innego pojazdu ciężarowego ewentualnie dostawczego. Bezdyskusyjna rękojmia klasy i zaufania do usługi przez 24h na dobę jest normalna w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Dzwoń! Nie trać w tej chwili czasu na czytanie gdy tkwisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeżeli zjawiłeś się teraz w celu zlokalizowania stabilnej przystani na wypadek kłopotów. Oczekujesz na przyszłość całkowitej gwarancji jakości pomocy. Czyli jeżeli zamierzasz zapoznać się z szeroką paletą usług, zdecydowanie nie wyłącznie holowania, zapewnianych przez MegaHol – ogólnopolską platformę zespołów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do konsultacji. Konwersacja będzie wirtualna, jednak namawiamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


Zacznijmy od wyjaśnienia:A więc z kim rozmawiacie?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo warsztatów, jakie zdecydowały się pod naszym szyldem połączyć własne możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie świadczymy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale stanowczo uzupełniamy swoją propozycję. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto pojazdy osobowe, świadczymy usługi lawetowania jednośladów i lżejszych pojazdów, powiedzmy kładów oraz oczywiście dokonujemy przewozów lawetąautolawetą.

NASZA GALERIA


To proste, że kiedy branżą takiej grupy jest TIR to naturalnym powinno być dla niej jednoczesne wejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Rozporządzamy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które pozwolą nam na przewóz uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych i drogowych. Jakiś czas temu startowaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie funkcjonujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Stały postęp doprowadził MegaHol do otwarcia naszej platformy w Słubicach oraz w wielu kolejnych miejscach w Polsce, w których dostarczamy profesjonalne, jakościowe usługi.


W całej Polsce pojawimy się wkrótce.Co takiego kontrahent powinien zyskać na istnieniu platformy?


Rękojmię wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa powierzonych usług zawsze przez 24h na dobę. To zapewne największa wartość usługi holowania jakiej powinien wyczekiwać kierowca? Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie duży wpływ na wybór usługodawcy, ale w przykładzie usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol tak szybko dociera na miejsce kolizji. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam rozpatrywać indywidualnie i kierować tam drużynę odpowiednio zorganizowaną do tej pracy. Pojawiają się awarie domagające się uniwersalnych specjalistów względnie, co dokładnie w MegaHol jest osiągalne, kilku fachowców z różnorodnych specjalności. Wyekspediowanie specjalistycznej lawety potrafi być niewystarczające bo TIR czy autobus leży w rowie i zdecydowanie inny sprzęt wraz z obsługą są w tym momencie dodatkowo konieczni. Sieć daje nam korzyść kiedy idzie o dostępność i różnorodność sprzętu, a to przedłuża się na szybkość i jakość naszych usług to znaczy konkretną korzyść naszych klientów.Stawka za usługi może być istotna.


W przykładzie pomocy drogowej, mającej w terenie przedsięwziąć cały ciąg, właściwie nie możliwych do wcześniejszego określenia robót, po prostu trudno jest opracować jeden konkretny taryfikator. U nas regułą jest tymczasowa wycena usługi dokonana w chwili podejmowania zlecenia. Takie dane jak typ samochodu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w opinii klienta, trasa do miejsca zdarzenia i miejsca potencjalnego przewozu to ważne informacje, które potrafimy otrzymać na etapie początkowej konsultacji. Dyżurny będzie wiedział jakie powinien stawiać pytania, a pozyskane informacje dostarczą mu wszystko co jest potrzebne do pierwszej symulacji kosztów. Natomiast powinno się wspomnieć, że na miejscu zdarzenia potrafi zaistnieć sporo dodatkowych problemów, które zmuszą MegaHol do rewizji kalkulacji. Jednak często ceny za nasze usługi są mniejsze niż u skromniejszych usługodawców i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej grupy. Istnieje jeszcze jeden bodziec zwrócenia się po taką usługę do Nas. Jest to sposobność rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z ogromnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Czy holowanie samochodów to jedyna usługa którą oferujemy?


Wachlarz usług MegaHol jest autentycznie znaczny dzięki funkcjonowaniu w sieci.

  • Holowanielawetowanie samochodów jest istotą naszych usług.
  • Usługa przerzutu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem odpowiednią autolawetą łącznie z unieruchomionym pojazdem.
  • Mobilny serwis ciężarowy dostępny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi pojazdami ciężarowymi, a także dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
  • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop wykonująca tę usługę dodatkowo dla aut osobowych.
  • Fracht wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też aut osobowych.
  • Usługowy przewóz, dodatkowo w ramach umów ciągłych, trudnego sprzętu budowlanego, rolniczego czy drogowego.
  • Usługi przewozowe obejmują także autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne i pozostałe niestandardowe pojazdy.
  • Usługa transportu detali dłużycowych nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
  • Zdecydowane i bezpieczne dla auta uwalnianie go z pobocza, parowu, pola czy nietypowego słabo dostępnego miejsca.
  • Dowiezienie na trasie paliwa i oczywiście innych płynów eksploatacyjnych.

Jest logiczne, iż kompletny sprzęt jakim dysponujemy jest poświęcony do pracy dla pomocy drogowej, jednak dzięki działaniu w sieci mamy luksus utrzymania gotowości z jednoczesnym wykorzystaniem naszych pojazdów w usługach transportowych. Sieć umożliwiła nam zdywersyfikować środki konkretnych warsztatów tak, że dziś rozporządzamy pokaźną rozpiętością sprzętu co umożliwia nam rozległy repertuar ponad standardowych usług. w identycznym momencie, zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu usługi, potrafimy wykonać kilkanaście usług. Wszelkie dodatkowe usługi oferujemy 24h na dobę i każdego dnia absolutnie nie jedynie na obszarze kraju, ale również zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy istniej alternatywa zagwarantowania sobie takiej kompetentnej usługi?


Właściwie wystarczy zanotować sobie nasz kontakt i zadzwonić w razie zaistnienia kłopotu. Jesteśmy zdecydowani na trwałe umowy zapewniające udział naszej firmy w przedsięwzięciach pomocowych co przede wszystkim legitymizuje się w przypadku klientów flotowych. w każdym regionalnym oddziale, chociażby tu w Słubicach, można z MegaHol podpisać długoterminową umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych aut ciężarowych ewentualnie dostawczych czy powiedzmy firm taksówkowych. Umowa zapewnia zleceniodawcom nasz niezwłoczny dojazd na miejsce zdarzenia. Mając wiedzę na temat charakteru taboru naszego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko dojdziemy szybciej, ale automatycznie także dokładniej przygotowani. w momencie kolizji straty mogą stać się większe kiedy decydujący jest czas. Efektywna praca serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć znaczący wpływ. Warto w związku z tym by taki serwis był przedtem zaordynowany na obsługę taboru stałego kontrahenta. Grupa, która z MegaHol zawiera umowę zdecydowanie nie musi być miejscowa, bo jeśli jej flota cyklicznie przemieszcza się w regionie Słubic w jakim celu mają ryzykować kłopoty z ewentualną nagłą pomocą? Gadają, że nie ma niczego nieomylnego. To może pożądane jest zagwarantować sobie chociaż pomoc drogową od ręki w momencie nieprzewidzianego doświadczenia.


Holowanie wyłącznie zdecydowanie do wyniku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: