LAWETA RZEPIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RZEPIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy pewną licencję na pomaganie


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w którym można szukać usługi pomocy drogowej w strefie Rzepina, w sytuacji awarii auta lub innego wydarzenia losowego, a szczególnie w materii holowania TIR-a, innego auta ciężarowego lub dostawczego. Sto procent. Tak absolutna jest gwarancja klasy i zaufania usług zrealizowanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Już w tym momencie dzwoń pod nasz numer, gdyż w momencie kolizji nie można tracić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Może jednak dysponujesz czasem i masz chwilę, a pojawiłeś się na naszej stronie ponieważ potrzebujesz zabezpieczenia. Spodziewasz się na przyszłość pełnej gwarancji jakości usługi. w związku z tym namawiamy Cię do rozmowy w przedmiocie różnorodnej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które oferują wiele bogatszy wachlarz usług niż jedynie holowanie pojazdów. Tymczasowo do rozmowy wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na kilka najczęściej stawianych pytań.


Powiedzmy może coś o nas.Teraz klika słów o MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo warsztatów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem zjednoczyć swoje zdolności w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie dostarczamy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale stanowczo rozszerzamy naszą ofertę. Nie nakładamy sobie ograniczeń w związku z tym lawetujemy i drobne pojazdy i motocykle, holujemy pojazdy osobowe, a także oferujemy przewozy lawetą lub autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naturalną konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach musi być oferowanie usług w charakterze transportu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych, gdyż w sieciowej dyspozycji są niezbędne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozszerzamy się dla dobra kontrahenta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po istotną platformę funkcjonującą na całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Teraz możecie nas spotkać również w Rzepinie, a często i w całym szeregu dodatkowych miejsc w Kraju, w których w każdym przypadku otrzymacie usługi na najwyższym poziomie.


Mamy nadzieje, że wręcz niebawem na całym terytorium Kraju.Co też dostaniesz korzystając z sieci MegaHol?


Gwarancję niezawodnego standardu oraz bezpieczeństwa zamówionych usług zawsze przez 24h na dobę. To zrozumiała gwarancja i nie ma powodu oczekiwać więcej od usługi holowania. Zdecydowanie cena ma naturalnie istotny wpływ na dobór usługodawcy, jednak w przypadku usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. Tak działa sieć skutkuje tym, że MegaHol dojeżdża do klienta szybciej niż inni. Funkcjonowanie w sieci MegaHol zapewnia nam zdecydowanie większe możliwości w doborze grupy optymalnie skomponowanej do wezwania, a tym samym właściwie na wstępie polepsza markę usługi. Otwarci także jesteśmy na bardzo uciążliwe usługi potrzebujące fachowców z wielu dyscyplin, bo dzięki sieci zarządzamy nie wyłącznie wszechstronnymi, ale i specjalistami skupionymi na jednej dyscyplinie. Oddzielnie podejmująca zlecenia pomoc drogowa może mieć kłopot z zakończeniem potencjalnych zamówień, ale w MegaHol do wyciągnięcia TIR-a z rowu dotrze dźwig z jakiegoś punktu, mobilna wulkanizacja z innego, a kiedy trzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są zdolności platformy. w zasadzie to platforma gwarantuje nam sprzęt o który niełatwo by było lokalnej, samodzielnie działającej firmie nie bacząc na to jak dobrej jakości są jej usługi.Czy może jest oficjalny taryfikator usług?


Pomoc drogowa to niepowtarzalna usługa. Zdecydowanie nie ma tutaj szczególnie wielu niezmiennych danych na jakich stosunkowo łatwo wesprzeć rachubę stałej wartości zlecenia, gdyż bezpośrednio w terenie zazwyczaj musi się przedsiębrać wiele nieplanowanych przed wyjazdem ruchów. w MegaHol normą jest pierwsza wycena usługi przygotowana podczas otrzymywania zamówienia. Właściwie wtedy potrafimy określić dostatecznie jaka jest odległość do miejsca zdarzenia, jakich prac będziemy potrzebowali się podjąć na miejscu, na jaką odległość należy przewozić objęty usługą samochód, czy dodatkowo potrzeba będzie skorzystać z mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, czy naczepy będzie konieczny. Takie informacje pomagają koordynatorowi wyjściowo oszacować cenę usługi. Naturalnie na miejscu zdarzenia potrafi się okazać potrzebna rewizja kalkulacji usługi. Sieć ma jednak dla ostatecznej stawki za usługi duże znaczenie, ponieważ jak to zdarza się przeważnie w podobnych przykładach pomaga zredukować całkowite wydatki, a w efekcie podsumowującą kalkulację. Warto także pamiętać, że dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli MegaHol realizuje także usługi bezgotówkowe.


Co proponujecie ponad holowanie?


 • MegaHol dzięki platformie wykorzystuje znaczący kalejdoskop usług.
 • Wysoce rozwiniętą usługą w MegaHol bezwzględnie jest holowanielawetowanie.
 • Usługa przerzutu właściwie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem odpowiednią autolawetą łącznie z awaryjnym autem.
 • Mobilny serwis ciężarowy czynny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi pojazdami ciężarowymi, a także dostawczymi również samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop obsługująca dodatkowo auta osobowe.
 • Usługa frachtu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i drogowych.
 • Wśród pozostałych usług transportowych także transport aut niestandardowych takich na przykład jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • Usługa transportu elementów dłużycowych dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
 • Dynamiczne i bezawaryjne dla samochodu wyzwalanie go z pobocza, wykopu, pola czy innego słabo dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Ten luksus kompletnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym świadczeniu prac przewozowych umożliwia nam struktura sieci w której pracujemy. Platforma zezwoliła MegaHol zdywersyfikować zasoby konkretnych oddziałów w ten sposób, że dziś rozporządzamy znaczną różnorodnością sprzętu co pozwala nam na rozległy arsenał ponad standardowych usług. Możemy nawet prowadzić więcej usług jednocześnie nie tracąc na marce i czasie. Wszystkie pozostałe usługi dostarczamy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy przygotowana jest umowa, która zastrzeże nasz współudział w usłudze pomocy.


Jeżeli uprzednio ktoś zapamięta sobie nasz kontakt to zdecydowanie nie będzie na pewno żadnej przeszkody by MegaHol przywołać w chwili konieczności. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest najlepszą grupą świadczącą pomoc drogową nie tylko klientom indywidualnym, ale też obsługującą zleceniodawców flotowych. Stałą umowę na opiekę nad flotą TIR-ów czy pozostałych aut ciężarowychdostawczych można z MegaHol ratyfikować na konkurencyjnych warunkach chociażby w Rzepinie. Długoterminowa opieka zapewnia, że do usterki aut z floty dojedziemy sprawniej niż zwykle. Wartością długoterminowej umowy może być na pewno odpowiedniejsze przygotowanie do realizacji usługi, ponieważ będziemy z góry znać model taboru naszego klienta. Na przykład serwis mobilny. Kiedy jest wcześniej skomponowany do pracy z danym taborem to niewątpliwie wzrasta i szybkość i jakość usługi i będą mniej dokuczliwe szkody kontrahenta. Należałoby mieć w pamięci, że grupa którą obsługujemy absolutnie nie musi być przypisana do Rzepina. Wystarczy, że przemieszcza się regularnie w naszym obszarze, a ta umowa ogranicza ryzyko. Solidna pomoc drogowa od ręki to luksus w przypadku kolizji.HolowanieMegaHol – prosta jazda w granice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: