LAWETA PIEKARY ŚLĄSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIEKARY ŚLĄSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest wyłącznie inna firma. Tutaj jest prawdopodobnie wasz najdroższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdecydowana natychmiast ruszyć z ochroną. Taki przyjaciel, jaki jest przygotowany na każdą możliwość dlatego powinno się mu w pełni zaufać.


Doszło do niespodziewanej awarii lub stłuczki? Gdy miało to miejsce w pobliżu Piekar Śląskich o nic nie musisz się kłopotać spokojnie wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń po Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Dojedziemy ekspresowo. W naszej ekipie są profesjonaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Kłopoty to nasza specjalność więc robimy na trasie wszystkie drobne naprawy. Zmiana bądź wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te, a także wiele innych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. A jeśli będzie niezbędna autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. Zabezpieczamy miejsce zajścia zaraz po przybyciu. Na którejkolwiek ulicy, w którymkolwiek miejscu, w jakimkolwiek zakątku – nie jest znaczące gdzie utkwił Twój pojazd. My to miejsce zlokalizujemy aby Ci dopomóc. Ulica wiejska czy wojewódzka – na naszym terenie zlokalizujemy każdą z nich.


Bezwzględnie zarejestruj lub zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. Będziesz mógł się zorientować w całej Polsce jak jest pożyteczny. Wybierz numer o każdej godzinie dnia czy nocy. Przyjedziemy – niechybnie! Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa tak faktycznie postępuje. Prawdziwa pomoc drogowa! Tacy mają być przyjaciele.


Umiemy objąć Cię opieką przez całą dobę:

  • Usunięcie źle wlanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w zakresie usług Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Piekar Śląskich czuwa gotowy do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety lub autolawety wkraczają w grę jeżeli zakładamy szybki jak również prosty system transportu niesprawnych samochodów. Często dostrzegamy na trasach półprywatnie holowane samochody, lecz warto wiedzieć, że ten rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zabroniony. Profesjonalne pojazdy i oczywiście profesjonalna załoga. Pomoc drogowa w rejonie Piekar Śląskich posiada podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd będzie na pewno pod opieką naszych pracowników zupełnie zabezpieczony w czasie załadunku oraz w czasie przewozu. Samochody i ewentualni pasażerowie będą 24 godziny na dobę dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Każdorazowo można postanowić o holowaniu, naturalnie jeśli dopuszcza to stan techniczny samochodu i paragrafy. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani. Ważne jest jednak by mocodawca posiadał wiedzę, że taki zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się wyłącznie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający kolizji na drodze to duży dylemat i my rozumiemy tego konsekwencje. Naogół awaria TIR-a wywołuje zatory na drogach. W tej sytuacji kluczowe staje się odkorkowanie drogi zatem może sie zdażyć, iż szybko trzeba podejmować holowanie. Nasza pomoc drogowa znakomicie radzi sobie z takimi sprawami.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie jakiegokolwiek samochodu. Doskonałej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy gwarantują nam pewnie oraz skutecznie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w przypadku kiedy jest to konieczne. Ani kłopotliwy dostęp, ani stan samochodu nie utrudni nam wydostania TIR-a z parowu, a następnie ustawienia go na kołach.


Jeżeli będzie nieodzowny przewóz produktów transportowanych przez niesprawny samochód również się tym problemem zainteresujemy i zorganizujemy pomoc. Zaaranżujemy natychmiast transport alternatywny oraz brygadę, która umiejętnie przepakuje ładunki.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji przez całą dobę strzeże fachowa, wykwalifikowana kadra. Okazałe zaplecze pomaga nam bez względu na warunki pogodowe którekolwiek zamówienie przeprowadzić w dowolnej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo awarii może być nieskomplikowanych do usunięcia. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki, a także sporo innych uniemożliwiających dalszą podróż, jednak takich które da się zamknąć od ręki. W takiej sytuacji całodobowo trzeba zadzwonić po naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie konieczna okaże się autolawety. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka naszego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w wachlarzu usług.


Ten mobilny serwis doglądają gruntownie wyszkoleni mechanicy. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, niezależnie od marki będą mogli się podjąć na trasie drobnych napraw w wyjątkowo szerokim obszarze.


Telefonujesz wyłącznie raz. Odbieramy natychmiast. Uzgodnimy szczegóły usterki i markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie w rejonie lokalizacji zajścia. Porównywalna usterka potrafi mieć różnorodne oblicza więc, by w całości pomóc kierowcy do potencjalnych wezwań podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest ważnym kierunkiem w szerokiej ofercie naszych usług. Dostarczymy którąkolwiek wielką maszynę drogową bezpiecznie oraz szybko czy też to będzie walec czy koparka gąsienicowa. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te wymagające specjalnej troski, też są w naszej ewidencji pojazdów, o których przewozie decydujemy. Niewielkie, lecz wagowo kłopotliwe pojazdy sprawiają nieco mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyznajmy mniejszy samochód. To oczywiście wygoda jednak istotne jest aby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do tego standardu usługi i oczywiście tych przygotowanych kierowców mamy w miejscowym zespole. Tabor którym dysponujemy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy oraz transport ładunków ponadnormatywnych. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, uciążliwy gruz i wiele innych.


Nie wyłącznie w kraju, a też i zagranicą realizujemy te usługi. Nasza firma rozporządza kompletną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego rodzaju usług. Wszystkie przewożone ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Ze względu na to, że specjalistyczna pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa jest dostępna nie zaledwie w miejscowym obszarze, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ponieważ nasza świadomość to suma doświadczeń i praktyki wyspecjalizowanych specjalistów z licznej ilości ośrodków. Z takiego powodu w niewygórowanej wycenie uzyskujecie usługi na doskonałym, kompetentnym pułapie.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Na cenę usługi wpływają: rodzaj pojazdu który obsługujemy, użycie części zamiennych, zakres robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety bądź holownik i miejsce zajścia.


Jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, gdyż szkody pokryte zostaną z OC winnego kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.W każdym przypadku o nas pamiętaj!

Na smutki Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – na kontakt, gotowy do pomocy, oczekuje przyjaciel z Piekar Śląskich.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: