LAWETA BRZEZINY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRZEZINY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, chociaż patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Jeśli chodzi o nas to klienta uważamy za przyjaciela w związku z tym w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel oczekuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty ma jego pojazd. W związku z tym,  dowolny z wszystkich oddziałów, rozsianych po całej Polsce, jest przygotowany w takim samym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Oczywiście nie warto czekać na szczęście, iż w trasie ominą nas problemy z niesprawnością pojazdu. Absolutnie w podobnej chwili nie marnuj czasu na poszukiwanie pomocy tylko od początku dzwoń do MegaHol, w rejonie Brzezin to jedna z najlepszych pomocy drogowych. A może nie wystąpi konieczność holowania. W przebiegu uzyskiwania zamówienia w każdym przypadku przeprowadzamy sondaż na temat kłopotów, jakie was dopadły i może się zdarzyć, że nasza interwencja zamknie się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że kierujemy wyspecjalizowaną załogą. Toteż, być może skasujemy kłopot na miejscu zajścia.


Każdą awarię zawsze jesteśmy gotowi naprawić Dobre nastawienie na poziomie realizacji dowolnej usługi zapewnia pozytywne efekty, w związku z tym przestrzegamy tych zasad zawsze dla waszej satysfakcji. Wielokrotnie zdarza się tak, iż błaha niesprawność hamuje dalszą drogę, jednak dla nas niewielka reperacja praktycznie w miejscu zdarzenia na szczęście nie powinna być problemem. Zakończyły się klimaty kiedy potrzebowałeś transportować ze sobą kompletny warsztacik samochodowy bo dziś błahymi naprawami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy ewentualnie uzupełniając w ulewę wadliwe wycieraczki.


Wiedz! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy miejscowi, zatem jeżeli nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu masz awarię nie ma potrzeby się niepokoić. Nieistotne gdzie znalazły cię problemy my to miejsce odszukamy, więc błyskawicznie zaproponujemy ci pomocną dłoń. Wybierz numer jeśli jesteś w opresji bez zwracania uwagi na porę dnia. Dotrzemy na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Bowiem tacy powinni być przyjaciele.


Jesteśmy zdeterminowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance , a także niepłatne usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie będziesz mógł zaznajomić się ze składnikami naszej oferty to ułatwi ci podjęcie finalnej decyzji o potencjalnej współpracy. Lecz na sto procent możesz w Brzezinach liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet lub też autolawet jest zaadaptowany do przerzutu każdego rodzaju pojazdu, mimo, że nigdy nie kryjemy, iż szczególnie zdecydowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. I choć kultową formą przewozu niesprawnego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego prawdopodobnie może się podjąć każdy prowadzący, to jednak radzilibyśmy skorzystać z zawodowej interwencji.


Jest parę argumentów dla jakich powinno się odczytać tą poradę poważnie. Doświadczenie no i profesjonalizm zawsze są obowiązkowe dla zaufania przy holowaniu. Lina holownicza, jaką zazwyczaj użytkujemy do tego typu holowania bywa jak się okazuje niedoskonała. Powinno się jeszcze pamiętać, iż holowanie tego rodzaju na autostradzie i drodze szybkiego ruchu jest wzbronione. Zatem wyśmienicie wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, doświadczone oddziały pomocy drogowej MegaHol muszą być najlepszym doborem.


W profesjonalnym taborze są lawety, albo autolawety dobrane do wszelkiego rodzaju pojazdów. Bezpośrednio w miejscu wypadku pojawimy się bardzo szybko zapewniając właściwy sprzęt do bezpiecznego przewiezienia waszych aut oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. Naszym priorytetem jest być najlepszym w przerzucie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Wartościowa paleta i pewność wysokiej jakości własnych usług jest ważnym krokiem w stronę uzyskania takiego ideału. Usterka TIR-a na ulicy może stać się niemałym kłopotem. Jeżeli z powodu zdarzenia na jezdni dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to wiadomy jest korek, być może na kilka kilometrów. A skutek może być szkodliwszy jeśli do kolizji dojdzie na podrzędnej, jednak uczęszczanej szosie. Stąd prędka reperacja lub efektywny, specjalistyczny transport tego samochodu jest faktycznie znaczący.


Jeśli należy usuwać TIR-a z kanału i postawić go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, profesjonalnym sprzętem, który na sto procent jest bezpośrednio na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Posiadamy, więc idealne akcesoria, by wykonać zabieg bezpiecznej naprawy po uprzednim oczyszczeniu drogi z awaryjnie uwięzionego, trudnego samochodu. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, cały arsenał trudnych samochodów dostarczymy prędko i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Zabezpiecza to ponadto specjalistyczna kadra, która sprawując dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Być może holownik , a do kompletu niskopodwoziówka tym razem nie będą zasadne. Na miejsce awarii o wiele szybciej przyjedzie mobilny serwis i chociażby na autostradzie, przeszkoleni mechanicy efektywnie dokonają koniecznej naprawy..


Od nieznacznych reperacji napędu po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne warianty zdarzenia. To przede wszystkim rola analitycznego wywiadu przeprowadzonego w czasie przyjęcia zlecenia. Rzecz oczywista, że każdorazowo potrafi wyskoczyć coś niespodziewanego i błyskawiczna reperacja akurat nie może być możliwa, jednakże w tej sytuacji szybko podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka oczekująca jedynie na polecenie.


Zwykle udaje nam się do wezwań przystępować wyjątkowo indywidualnie z tego powodu, że mamy doświadczenie, że każdy przypadek jest indywidualny. Kontrahent może akurat nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy okoliczności zdarzenia, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a dalej wydobyć stosowne wnioski, bo tak działa się z przyjaciółmi. Firmowi mechanicy, nabywając wzmocnienie wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, uzyskują z tych konsultacji tylko pozytywne sugestie.Transport niskopodwoziowy        

Rozporządzamy szeroką infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników zatem było dla nas oczywistym zwiększenie naszej palety usług o fracht wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych. To ze wszech miar życiowa decyzja, bowiem czerpie z potencjału naszych profesjonalnych kierowców i taboru, i tym samy zmniejsza koszty działalności pośrednio oddziałując na ograniczenie wycen standardowych usług.


Absolutnie nie tworzymy obostrzeń, w Polsce czy też zagranicą przywieziemy na wyznaczone miejsce walce drogowe, kombajny, busy, pikapy bądź koparki. Przedmiotem tejże usługi mogą zostać jeszcze ładunki ponadnormatywne oraz frachty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką są one zupełnie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Jakikolwiek przerzut, przede wszystkim nietypowych ładunków wymaga zezwoleń, pełnomocnictw czy odpowiedniej dokumentacji, lecz przenigdy nie obciążamy kontrahenta uzyskaniem wszystkich formalności.Dlaczego my?

Lecz dlaczego akurat nie? Skoro tym razem nie ma przeciwwskazań to może być MegaHol. Każdy potrafi napisać, iż jest najlepszy, lecz my nigdy nie potrzebujemy ujmować innym kwalifikacji. Jest dużo pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, ale prawdopodobnie każda wypełnia swoje zlecenia.


Winno się właściwie rozważyć to szerzej. Prawdopodobieństwo zadysponowania odpowiedniego sprzętu w tym przypadku powinno być znacznie poważniejsze niż w pojedynczym warsztacie choćby ze względu na ilość kooperantów. W materii kadr firmowa pajęczyna także posiada przewagę nad indywidualnym zakładem, również w sytuacji kiedy działają tam dobrzy specjaliści.  Sieć zespołów położonych niedaleko kolizji, kooperując integralnie ze sobą ma zdolność skierowania pomocy z specjalnie dopasowaną do okoliczności załogą oraz właściwym sprzętem.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która tworzy kwintesencję oferowania naszych usług sprawdza się przede wszystkim z tego powodu. Pełna firmowa platforma będzie czuwać nad pracą wyprawionej grupy profesjonalistów, którzy będą ekipą z niewielkiego zakładu, zapewne związaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą pewni czując takie wsparcie.


Nigdy nie korzystamy z cennika gdyż jakiekolwiek zamówienie szacujemy odrębnie, tymczasem takie podejście ma proste odzwierciedlenie w niejednokrotnie mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. Oczywiście wykonujemy potencjalne zamówienia z OC oraz Assistance i w podobnym wypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


MegaHol, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być dokładnie taka. Czekający na Twój kontakt przyjaciel z Brzezin.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: