LAWETA SEJNY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SEJNY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na stronie MegaHol


Gdy zdarzy Ci się usterka auta lub każde odmienne zdarzenie losowe na szosie. Kiedy nieodzowna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a względnie drugiego auta ciężarowego bądź dostawczego. Jeśli potrzebujesz pomocy to w strefie Sejny raczej nie mogłeś trafić lepiej. Sto procent. Tak pewna jest gwarancja kondycji i zaufania usług zrealizowanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Skoro to taka paląca sprawa to lepiej nie trać kolejnych sekund i wystukaj ten numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w chwili kiedy akurat nie funkcjonujesz na „musiku”, a jedynie poszukujesz spokoju. Oczekujesz w dalszym horyzoncie absolutnej gwarancji wysokiej próby pomocy. W takim razie to powinien być odpowiedni czas na otwarcie rozmowy. Będziesz mógł nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska sieć zakładów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj różnorodnej propozycji usług daleko większej niż usługi holowania. Wstępnie do konsultacji wirtualnej, w której odpowiemy na parę zazwyczaj stawianych pytań.


Zaczniemy od MegaHol:Co umie MegaHol?


MegaHol integruje niemałą grupę małych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie jedynie dla pojazdów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele większym obszarze. Od mniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów lub motocykli po fracht lawetą lub autolawetą aut osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej nie zdziwimy wiadomością, że wśród proponowanych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się także transport trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To oczywista decyzja gdy profesją pomocy drogowej są TIR-y, a w posiadaniu grupy są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Od całego szeregu lat pracujemy na terenie Górnego Śląska jak również okolicznych regionów mimo, że zaczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Dzisiaj możecie MegaHol spotkać dodatkowo w Sejny, a często i w wielu nowych miejscach w Kraju, gdzie zawsze zyskacie usługi na najlepszym poziomie.


Mamy szanse, że w zasadzie wkrótce w całym kraju.Co z podobnej sieci mogą wyciągnąć kontrahenci?


W trakcie 24h na dobę całkowitą gwarancję jakości i zaufania usługi. To oczywista gwarancja i nie ma pretekstu liczyć na więcej od usługi holowania. Nawet bogaci kontrahenci przykładają znaczną siłę do wysokości wydatków na usługi, jednak bardzo rzadko dzieje się tak w przykładzie wezwań pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dociera na miejsce zdarzenia. Działanie w platformie MegaHol daje nam znacznie poważniejsze możliwości w wyborze grupy właściwie zorganizowanej do zamówienia, a tym samym wręcz na starcie zwiększa jakość usługi. Nie będzie dla nas problemem wysłanie do ciężkiego zamówienia paru mechaników, którzy na co dzień działają w innych oddziałach, ale pracujących w ramach naszej platformy. Samodzielnie funkcjonująca pomoc drogowa może mieć problem z zrealizowaniem bardziej skomplikowanych zamówień, natomiast w MegaHol do wydobycia TIR-a z dołu przyjedzie podnośnik z jakiegoś punktu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeśli to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości platformy. To platforma zapewnia nam sprzęt o jaki niełatwo by było małej, jednostkowej firmie bez względu na to jak pierwszorzędnej klasy są jej usługi.Czy na skutek działania w sieci należność za usługi się redukuje?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Raczej nie ma w tej usłudze takiej grupy niezmiennych danych na których trzeba wesprzeć rachubę regularnej wartości zlecenia, ponieważ wprost w terenie niejednokrotnie potrzeba jest wykonać mnóstwo nieprzewidywanych wcześniej ruchów. W każdym przypadku rozpoczynamy od określenia wstępnej wyceny absolutnie na poziomie podejmowania wezwania. Istnieją informacje, ważne dla wyceny usługi, które jesteśmy wstanie uzyskać wręcz na poziomie przyjmowania zlecenia. Powiedzmy typ pojazdu, jego stan w ocenie klienta, odległości jakie będziemy potrzebowali przejechać, a na tej podstawie dopuszczalna jest też decyzja o wyekspediowaniu odpowiedniej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Dyspozytor będzie na pewno wiedział jakie ma stawiać pytania , a te dane zapewnią mu komplet tego co jest niezbędne do początkowej symulacji kosztów. Jednakże musimy mieć na uwadze, że na miejscu może zaistnieć sporo dodatkowych problemów, które zmuszą nas do poprawki wyceny. Z góry natomiast powinno się założyć, że wycena identycznej klasy usługi w naszej sieci okaże się niższa niż u konkurencji. Dodatkowo w MegaHol funkcjonuje alternatywa rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z dużą grupą ubezpieczycieli.Czy holowanie samochodów to jedyna oferta naszej firmy?


 • Funkcjonowanie w sieci dało MegaHol bogate możliwości w rozwinięciu wachlarza usług.
 • Pomoc drogowa to przede wszystkim holowanie i lawetowanie.
 • Przewóz autolawetą także podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi , a także dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna 24h na dobę wykonująca tę usługę również dla aut osobowych.
 • Fracht wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak i samochodów osobowych.
 • Jednorazowe i ciągłe umowy na przewóz pojazdów budowlanych, rolniczych , a także drogowych.
 • Usługi przewozowe obejmują również przyczepy mieszkalne, autobusy, tramwaje i inne wyjątkowe pojazdy.
 • W granicach nie tylko stałych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa świadczymy usługi frachtu dłużycowego.
 • Zdecydowane i bezawaryjne dla auta wyciąganie go z pobocza, dołu, pola czy dziwnego trudno dostępnego miejsca.
 • Pełna wymiana w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Jest oczywiste, że cały tabor którym dysponujemy jest przeznaczony służbie pomocy drogowej, jednak dzięki istnieniu w platformie mamy komfort utrzymania służby z równoczesnym użyciem taboru w usługach transportowych. To efekt liczby i skali będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To być może jest możliwe wyłącznie w sieci, gdzie można właściwie zdywersyfikować zasoby poszczególnych, stowarzyszonych w sieci warsztatów. Możemy nawet realizować kilka usług równocześnie zdecydowanie nie tracąc na marce i czasie. Ponadplanowe usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy w granicach całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, ale również 24h na dobę każdego dnia.Czy jest pewność pomocy z warunkiem uczestnictwa MegaHol?


Właściwie wystarczy zanotować sobie nasz telefon i wybrać go w razie gdy zajdzie konieczność. MegaHol świadczy swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może podpisać stałą umowę obsługi. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi prawdopodobni usługobiorcy flotowi z którymi podpisujemy stabilne umowy na opiekę. Również tu w Sejny. Te umowy są dla nas osiągalne dzięki platformie bo ona gwarantuje nam finalizacje kluczowego przedmiotu umowy – błyskawicznego dojazdu na miejsce zdarzenia. Wartością stabilnej umowy może być także skuteczniejsze przygotowanie do zrealizowania usługi, bowiem będziemy z założenia znać typ taboru stałego kontrahenta. Wzorem może być tutaj usługa serwisu mobilnego, który kiedy jest wyekwipowany pod znany nam tabor klienta pracuje zwyczajnie skuteczniej i tym samym ogranicza jego szkody. Jeżeli wasza instytucja pracuje w regionie Sejny to umowa z nami zdaje się być naturalna, ale grupy spoza naszego sektora, których samochody poruszają się w tej strefie dostatecznie często, też parafują z MegaHol umowy redukując zagrożenie szkód. W przypadku usterki należałoby mieć asa w rękawie. Niech nim będzie nasza kompetentna pomoc drogowa.


MegaHol – Holujemy do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: