LAWETA WĘGRY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WĘGRY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo następować w wyniku nieprzyjemnego zajścia jakie przytrafić może się w drodze, nie mniej jest nam przyjemnie, że zdecydowali się Państwo skorzystać z usług MegaHol. Nawet najkrótsza podróż potrafi skończyć się wypadkiem, kolizją względnie choćby usterką. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Awarię uniemożliwiającą jazdę można usunąć drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zdarzenia czy prozaiczna zmiana koła, jeśli pojawia się taka konieczność do wykorzystania posiadamy sztywny hol lub przerzut lawetą albo autolawetą. Konieczność takich poczynań przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem w którym kierowca w kłopocie zastanie fachowców. Nasi mechanicy regularnie w nadzwyczaj różnorodnych sytuacjach udzielają profesjonalnej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej sieci jaką dysponujemy nasi ludzie mają do dyspozycji każdy rodzaj transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem niemało kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Na bezduszne firmy jesteś w stanie trafić wszędzie. My zamierzamy być jak twój najlepszy przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa od początku zdecydowana by służyć ochroną. I tylko przyjaciel może być zdecydowany Ci ulżyć w dowolnych okolicznościach, zatem możesz mu zawierzyć.


Przytrafił się kłopot z pojazdem właśnie niedaleko Węgier? Zadzwoń do MegaHol – do przyjaciela, który zadziała tak by usunąć usterkę oraz sprosta efektom stłuczki. Przybędziemy błyskawicznie. Z nami nadjedzie mobilny serwis, a także kompetentna ekipa.


Drobne naprawy to wcale nie będzie przeciwność, która na drodze mogła by zostać dla nas problemem nie do rozstrzygnięcia. Zmiana ewentualnie regeneracja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie, a także wiele różnych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z przyjemnością. Autoautolawety ewentualnie autolawety zawsze będą wciąż zdolne do trasy. Jeśli okażą się niezbędne nie może być z tym jakiegokolwiek problemu. Jesteśmy też gotowi na holowanie w każdym schemacie od lin holowniczych po sztywny hol. Po przybyciu efektywnie wspomożemy ubezpieczyć miejsce zajścia. Czy przebywasz na dróżce gminnej, ekspresowej czy na autostradzie to na nas nie robi jakiegokolwiek wyrażania.. Dostarczymy pomoc w każdym rejonie. Bowiem mapa lokalnych tras nie jest dla nas tajemnicą.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj ten numer. To oczywiście numer do przyjaciela! W całej Polsce czasem może być naprawdę pożyteczny. Kontakt jest aktywny 24 godziny na dobę. Przyjedziemy – na bank! Albowiem taka bezwzględnie jest pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciele zasadniczo tacy mają być.Potrafimy otoczyć Cię kuratelą przez pełną dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Usługi w ramach Assistance lub niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Węgier czuwa zdeklarowany do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to oczywiście najszybszy, a także najspokojniejszy sposób przetransportowania uszkodzonego pojazdu. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna właściwa strategia bowiem holowanie jest w tym wypadku oficjalnie wzbronione. Fachowcy i doskonale wyposażona flota specjalnych pojazdów to energia jaką rozporządza pomoc drogowa w rejonie Węgier. Dla podróżnych mamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Zabezpieczenie załadunku, a także przewozu samochodu jest pewne dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Potencjalni podróżni oraz oczywiście pojazd 24 godziny na dobę będą przewiezieni na wskazane miejsce.


Jeżeli stan techniczny pojazdu to umożliwia i oczywiście przepisy kodeksu drogowego w każdej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Taki zestaw zdecydowanie powinien poruszać się po trasie z prędkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kolizja samochodu ciężarowego na ulicy, co przecież nie jest tajemnicą, to poważny dylemat. Awaryjny TIR na mnóstwo godzin może pogmatwać ruch na drodze. Jeżeli taka niesprawność przebiega zbyt długo nierzadko należy planować holowanie. W tej sytuacji powinno się zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami tajemnic gdyż administrujemy branżowym sprzętem. Znakomitej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy gwarantują nam pewnie oraz efektywnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w przypadku gdy jest to oczekiwane. Każdy pojazd możemy postawić na kołach przedtem wyciągnąwszy go z wykopu również TIR-a, choćby znajdował się w fatalnym stanie i w trudno osiągalnym miejscu.


Jeżeli okaże się konieczny transport ładunków transportowanych przez uszkodzony samochód też się tym problemem zainteresujemy i załatwimy ich transport. Przeładujemy je i przywieziemy na zlecone miejsce.


Waszego zabezpieczenia i spokoju całodobowo chroni profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Szerokie zaplecze dozwala nam wypełnić którekolwiek zadanie w każdym momencie doby nie zerkając na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Wiele usterek wydaje się być nieskomplikowanych do usunięcia. Takie nieskomplikowane awarie, lecz wstrzymujące dalszą podróż to częste zjawiska. Ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku złego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i wiele innych lekkich epizodów, które mogą nas dosięgnąć na drodze. Na szczęście pobliska pomoc drogowa całodobowo oferuje natychmiastowe naprawy przeprowadzone przez mobilny serwis. Nie potrzebna staje się autolawety. Różnorodna oferta serwisu mieści też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem jak najszybciej.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych zawodowców. Pełny próg drobnych napraw, oddzielnych od marki i typu samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem rzetelnego szkolenia.


Zadzwonić wystarczy tylko raz. Ustalimy szczegóły awarii oraz markę samochodu, a już za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zajścia. Nie ma bliźniaczych awarii dlatego do dowolnego przypadku podchodzimy kompleksowo aby w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw życzeń kontrahentów stąd też w propozycji usług odnajdziecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. Dowolną poważną maszynę drogową, spychacze lub powiedzmy zgarniarki możemy przewozić prędko i oczywiście bezawaryjnie. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie potrzebujące indywidualnej ochrony, także znajdują się w naszej specyfikacji pojazdów, o których transporcie decydujemy. Należycie przeszkoleni do transportu niewielkich, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do przewozu na przykład wózków widłowych. Oferta naszych usług mieści ponadto przewóz towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i wiele innych.


Te usługi transportowe wykonujemy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Wszelkie nasze usługi podparte są właściwą dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Albowiem MegaHol to doświadczona pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie jedynie w lokalnym terenie, ale w całym kraju. Bo nasza wiedza to suma doświadczeń i oczywiście praktyki wyspecjalizowanych zawodowców z licznej ilości ośrodków. Tworząc ten program spodziewaliśmy się efektu w formie doskonałej efektywności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku ceny.


Każdą usługę wyceniamy odrębnie. Szacując wycenę zwracamy uwagę na: zakres robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, rejon zdarzenia, rodzaj pojazdu, który serwisujemy i rzecz jasna użycie części zamiennych.


Jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być wolne od opłat, gdyż szkody zapłacone zostaną z OC winnego kolizji lub ubezpieczeniowej pomocy.


Stale masz nas pod ręką!
Niesprawność? Kolizja? Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Węgier zdeterminowany do pomocy regularnie odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: