LAWETA KOZIENICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOZIENICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy szczerze zaznaczyć, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa, co nie znaczy, że odmawiamy wykonania odmiennych zamówień, a wprost odwrotnie gospodarując doskonale zaopatrzoną infrastrukturą możemy  obsłużyć wiele zamówień równocześnie. My kontrahenta uważamy za przyjaciela dlatego w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel potrzebuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego pojazd. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale oczywiście zespoły rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to żeby dać radę sobie z jakimkolwiek zleceniem.


Na ogół może ci się przytrafić awaria na drodze. Korzystnym rozstrzygnięciem jest w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, tym bardziej gdy przydarzy ci się taka przygoda w rejonie Kozienic, ponieważ to niezawodna pomoc drogowa. Ponadto nie musimy natychmiast holować auta. W sposób naturalny może się okazać, że wystarczy praca mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną kadrą. Miejsce wydarzenia często staje się być środowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam akurat efektywnie eliminują awarie.


I dodajmy, że poradzimy sobie z jakąkolwiek awarią. Do tej pory każde zlecenie zamykaliśmy pozytywnie i na szczęście nie szukamy takiego argumentu żeby to się zmieniło. Wiele usterek które hamują kierowcom dalszą jazdę dla naszych grup okazuje się być trywialnymi do naprawienia. Zakończyły się sezony kiedy potrzebowałeś przewozić ze sobą kompletny warsztat samochodowy bo aktualnie drobnymi reperacjami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory lub uzupełniając w burzę wadliwe wycieraczki.


Wiedz! Jeżeli przebywasz z odległego miejsca, tylko nie denerwuj się jak nam wyłuszczyć gdzie zafundowałeś sobie kolizję, ponieważ my jesteśmy z okolicy. To, że z własnym problemem utkwiłeś w miejscu skomplikowanym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie posiadał dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy tutaj dowolny zakątek. Potrzebujesz pomocy wtedy dzwonisz, oczywiście nie ma znaczenia o jakiej porze, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Zjawimy się na miejscu na sto procent dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Oto nasz własny sposób na życie.

NASZA GALERIA


Potrafimy objąć Cię ochroną przez pełną dobę:

  • Postawienie samochodu na kołach czy wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

By rozwiać jakiekolwiek obiekcje na naszej stronie jesteś w stanie zapoznać się z naszą kompletną ofertą. Lecz na pewno możesz w Kozienicach liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją wszystkich naszych usług, jednak w zasadzie jak poprzednio wspomnieliśmy jesteśmy zorganizowani do transportu lawetą względnie autolawetą dowolnego auta. Holowania pojazdu osobowego potrafi podjąć się nawet nie doświadczony kierowca korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak rekomendujemy by zawsze w takich okolicznościach korzystać z fachowców.


Znajdą się argumenty by tą poradę traktować pryncypialnie. Decydujące są praktyka oraz kompetencję ważne przy wykonaniu podobnej usługi. Lina holownicza, którą przeważnie użytkujemy do tego wariantu holowania jest i to dość często niepewna. Powinno się również mieć w pamięci, że holowanie tego rodzaju na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu na sto procent jest wzbronione. Zatem powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż rozporządzamy i odpowiednim sprzętem i specjalistyczną kadrą.


Posiadamy lawety albo autolawety dopasowane do przerzutu każdego rodzaju samochodów, oraz pasażerów. Bezpośrednio w miejscu zajścia pojawimy się prawie natychmiast kierując tu właściwy sprzęt do gwarantowanego przewiezienia waszych aut oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co lubimy. Naszym priorytetem jest móc być najlepszym w przewozie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Wartościowa paleta plus pewność wysokiej klasy profesjonalnych prac jest znaczącym ruchem w stronę osiągnięcia tegoż ideału. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć kiedyś spotkanie z uszkodzonym na trasie TIR-em. Odłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne przynieść kilometrowe zatory choćby i na szosie dwupasmowej. Podobne, albo na pewno gorsze skutki potrafi podobna niesprawność rozpętać na podrzędnej, jakkolwiek uczęszczanej drodze. Z tego powodu cenni powinni być eksperci od natychmiastowych reperacji w miejscu zdarzenia, a także bezpiecznego transportu aut.


Wszystkim co pożądane do kasacji takich strat administruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do robót służebnych. Na co dzień mamy, jak się zdaje idealne urządzenia, aby wykonać zabieg bezpiecznej formy remontu po pierwotnym opróżnieniu ulicy z awaryjnie unieruchomionego, trudnego pojazdu. Cały wachlarz uciążliwych aut: Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, skutecznie i bezpiecznie, przez całą dobę, dostarczymy pod ustalony adres.


Umożliwia to oczywiście profesjonalna załoga, która odbywając dyżury w naszych oddziałach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, iż holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nawet nie będę tu niezbędne. Na miejsce kolizji stosunkowo prędzej dotrze mobilny serwis no i choćby na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy efektywnie dokonają oczekiwanej reperacji..


Od lekkich napraw napędu po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne typy niesprawności. Personel mobilnego serwisu odjeżdża absolutnie gotów do pracy , a zawdzięcza to konkretnemu rekonesansowi, który przeprowadzamy w chwili uznania zlecenia. Jednocześnie w toku naprawy może się ujawnić, iż awaria jest groźniejsza niż kalkulacje i wówczas pilnie jest sprowadzana, oczekująca na polecenie autolawety czy też naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Niesprawności, aczkolwiek zbliżone są jednakże bardzo rożne, z tego powodu też do potencjalnych zadań podchodzimy jednostkowo. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy porady, bowiem zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Jesteśmy wstanie to robić ponieważ mamy komfort poparcia znakomicie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Swoją propozycję usług poszerzyliśmy o transport dużych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych gdyż obszerna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam przyjęte rozwiązanie bez uszczerbku dla standardowych usług. Wbrew temu, że oczywiście nie specjalizujemy się w takiej gałęzi przewozu to niemniej wśród drużyny muszą być eksperci, kierowcy z bogatym doświadczeniem w podobnych transportach, dlatego wykorzystujemy ich umiejętności.


Dowozimy na terenie Polski i zagranicę wszystkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich choć niewielkich wózków widłowych. Oczywiście także ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Regularnie ubezpieczamy frachty natomiast jesteśmy pewni, iż w naszych rękach są bezpieczne. To normalne, że dysponujemy kompletną specyfikacją nieodzowną, aby oferować profesjonalne usługi i dlatego chronimy się biorąc na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z przewozem.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego nie? Dlatego może być MegaHol. Każdy ma prawo napisać, iż jest najlepszy, lecz my nie planujemy ujmować pozostałym kompetencji. Jesteśmy przekonani, iż jakiekolwiek pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe działają bardzo sprawnie.


Warto jeszcze nie wprost na to zagadnienie zerknąć. Prawdopodobieństwo uzyskania niezbędnego sprzętu w tym przypadku zapewne jest znacznie większe niż w jednostkowym zakładzie bodaj ze względu na ilość wspólników. Tak samo sytuacja ma się z wyspecjalizowaną kadrą, jak również z kierowcami o wysokich umiejętnościach czy doświadczeniu.  Pajęczyna warsztatów umiejscowionych nieopodal zdarzenia, współpracując integralnie ze sobą ma sposobność wysłania pomocy z specjalnie dostosowaną do sytuacji załogą oraz optymalnym sprzętem.


Kwintesencję świadczenia naszych usług definiuje idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie w związku z tym. Cała firmowa platforma będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej obsady specjalistów, którzy będą drużyną z niewielkiego zakładu, zapewne związaną rodzinnie względnie przyjaźniami, ale będą spokojni czując takie zaplecze.


Często opłaty za zlecone nam prace są niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż nigdy nie bazujemy na taryfikatorze, i szacujemy każde wezwanie indywidualnie. Usługi które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC lub Assistance nie wymagają żadnych opłat klienta.


I to jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Niezmiennie Twój rozsądny przyjaciel z miasta Kozienice.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: