LAWETA BIERUŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIERUŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezwzględne organizacje jesteś w stanie wpaść zawsze. W nas odkryjesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. Zatem niczym przyjacielowi możecie nam zawierzyć ponieważ jesteśmy gotowi na wszelkie okoliczności.


Doszło do przypadkowej awarii lub kolizji? Jeżeli podróżujesz w sąsiedztwie Bierunia niczym nie musisz się denerwować zwyczajnie zadzwoń po przyjaciela – zadzwoń po Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Nadjedziemy natychmiast. Przywieziemy mobilny serwis i oczywiście wyuczonych fachowców.


Wcale nie będą dla nas kłopotem drobne naprawy na trasie. Zmiana czy wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie, a także mnóstwo różnych detali naprawimy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. W każdej minucie zlecenia potrafimy ustalić, że wskazana jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Otrzymujesz pewność, iż przestrzeni zajścia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Nie ma znaczenia czy stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy na peryferyjnej ścieżce dojazdowej. Dostarczymy pomoc w każdej lokalizacji. Ponieważ lokalne ścieżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Telefon do przyjaciela dobrze zapamiętaj. Choćby w granicach całego kraju absolutnie Cię nie zawiedzie. Kontakt jest aktywny 24 godziny na dobę. Dojedziemy – na bank! Bo pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa rzeczywiście taka jest. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.


Oczywiście i w dzień i w nocy możesz na nas liczyć:

  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Usługi w granicach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na drogę albo ustawienie go na kołach

Ustal niuanse! Przyjaciel z Bierunia jest gotowy do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz wadliwych samochodów jest sprawny i prosty gdy do tej czynności wykorzystana zostanie autolawety lub autoautolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna strategia gdyż holowanie jest w tym wypadku legislacyjnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w regionie Bierunia kieruje wieloma specjalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wyjątkowo wykwalifikowaną ekipą. Zabezpieczenie załadunku, a także przewozu samochodu jest stuprocentowe dzięki takiej strategii sprzętowo-kadrowej. Uszkodzony pojazd oraz wszystkich pasażerów całodobowo dowieziemy szybko oraz pewnie na wskazane miejsce.


Oczywiście jeśli zezwalają na taki ruch paragrafy i rzecz jasna stan techniczny pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Ten skład pojazdów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki to dylemat jeżeli na ulicy kolizji nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. TIR gdy ulegnie niesprawności zwykle może być powodem kłopotów na drodze. W tych okolicznościach kluczowe staje się odblokowanie trasy zatem może sie zdażyć, iż prędko trzeba podejmować holowanie. Ta pomoc drogowa profesjonalnie daje sobie radę z takimi sytuacjami.


Możemy przyjąć holowanie jakiegokolwiek pojazdu ponieważ dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Dostarczymy choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrealizujemy to profesjonalnie i solidnie dzięki znakomitej klasy sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej gamy sprzętu pomocniczego. Bez względu na stan techniczny samochodu bądź skomplikowany dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z kanału i ulokujemy go na kołach.


Niesprawny samochód może czasem transportować produkty, które nie uległy uszkodzeniu, jednak wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na powołanie takiej pomocy. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o przewóz jak również brygadę, która produkty przeładuje.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji 24 godziny na dobę strzeże doświadczona, wykwalifikowana załoga. Rozwojowe zaplecze dozwala nam wypełnić obojętnie jakie zadanie w każdym momencie doby nie zważając na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się również nietrudne do rozwiązania awarie. To takie niesprawności uniemożliwiające dalszą drogę, ale nietrudne do naprawienia na poczekaniu. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo ubytek oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście świadczy doraźne reperacje przez całą dobę. Okaże się, że nie ma argumentu do wykorzystania lawety. Na miejsce usterki serwis dotrze najszybciej, a w znacznym kalejdoskopie usług istnieje również mobilny warsztat wulkanizacji działający 24 godziny na dobę.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest kwintesencją usług jakie poleca mobilny serwis. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zakres drobnych napraw realnych do przeprowadzenia na trasie jest bardzo szeroki.


Jeśliby telefon okazał się zajęty niezwłocznie oddzwonimy. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce a także kilka minut na telefoniczne uściślenie niuansów usterki, marki pojazdu i oczywiście miejsca zajścia. Kompleksowe nastawienie do wszelkich przypadków jest podstawą naszego funkcjonowania bowiem naszym kierunkiem jest w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Swoim klientom mamy do zaproponowania różnorodną propozycję usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Dostarczymy bezpiecznie zgarniarkę oraz duży walec i jakąkolwiek inną z licznych maszyn drogowych. W grę wchodzi także przewóz wielkich maszyn rolniczych. Zdecydowanie skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy drobne, jednak wagowo dokuczliwe mamy jednakże dobrze przeszkolonych kierowców. Mając na stanie właściwy tabor przeprowadzamy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia czy… dużo więcej różnych nietypowych towarów.


Nie wyłącznie w kraju, jednak także i zagranicą przeprowadzamy te usługi. Zabezpieczamy całkowitą dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Albowiem pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa absolutnie w 100% rzetelnie przystąpi do twojego kłopotu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku również w całym kraju, a nie jedynie w pobliskim regionie. Z tego powodu że wielu profesjonalistów z poświadczonymi kwalifikacjami, pracujących w całym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i kompetencją byśmy mogli wykreować procedury zapewniające efekt. W znakomitej skuteczności, a także jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dzisiaj zaoferować w atrakcyjnej wycenie, widać ewidentnie jak silny wpływ posiadał na to ten klucz działania.


Indywidualnej wycenie podlega dowolna usługa. Na cenę usługi oddziałują: typ pojazdu który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, zakres czynności wykonanych na miejscu, czy została użyta autoautolawety bądź holownik i oczywiście miejsce zajścia.


Należałoby ochronić się przez kupno adekwatnego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi będą mogły być darmowe tak jak w momencie gdy są spłacone z OC winnego kolizji.Zapamiętaj!

Usterka? Kolizja? Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – przyjaciel z Bierunia zdeklarowany do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: