LAWETA LĘDZINY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LĘDZINY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe firmy możesz trafić zawsze. Ta inspirująca pomoc drogowa żeby udzielić Ci pomocy wyruszy niezwłocznie niby jak Twój zaufany przyjaciel. I tylko przyjaciel może być zdecydowany Tobie pomóc w jakichkolwiek okolicznościach, więc jesteś w stanie mu zaufać.


Zawsze może dojść do niespodziewanej awarii względnie stłuczki? Gdy jesteś w rejonie Lędziny niczym nie musisz się denerwować spokojnie wystukaj numer do przyjaciela – zadzwoń po Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Dotrzemy błyskawicznie. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis i oczywiście ekipę fachowców.


Defekty to nasza specjalność z tego powodu podejmujemy na drodze wszelkie drobne naprawy. Nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony złom na ulicy i popsuć oponę, przegapić profilaktykę wycieraczek, które psują się w intensywny deszcz na szosie bądź nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać znaczący problem z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie nieduże niesprawności skasujemy dla Ciebie ku wzajemnej przyjemności. Stopień uszkodzenia samochodu może spowodować, że konieczna okaże się autolawety lub autoautolawety, zaś w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy do tego każdorazowo przygotowani. Otrzymujesz gwarancję, iż okolicy zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Na którejkolwiek trasie, w dowolnym miejscu, w jakimkolwiek zakamarku – nie jest istotne gdzie stanął Twój samochód. Zapewnimy pomocy w jakimkolwiek położeniu. Gdyż na własnym obszarze rozpoznamy dowolną drogę czy regionalną czy wiejską.


Pamiętaj nasz kontakt. To telefon do przyjaciela! Potrafi być niezbędny na terenie całej Polski. Absolutnie nie istnieje za późna pora ani nie ma niedobrego dnia na telefon. Pojawimy się – na bank! Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa tak dokładnie działa. Prawdziwa pomoc drogowa! Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


Ręczymy za współpracę o każdej porze dnia czy nocy:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Usługi w zakresie Assistance oraz darmowe usługi z OC winnego kolizji

Ustal detale! Przyjaciel z Lędziny na sto procent jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety wkraczają w grę jeśli zakładamy szybki i praktyczny system przewozu uszkodzonych samochodów. Możemy jeszcze postawić na holowanie, ale już na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie bowiem tu taki typ przewozu samochodów jest prawomocnie wzbroniony. Profesjonalne pojazdy oraz doświadczona kadra. Pomoc drogowa w okolicy Lędziny nabyła podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd jest pod opieką naszych pracowników całkowicie bezpieczny w momencie załadunku oraz w czasie przewozu. Na wskazane miejsce całodobowo dowieziemy pojazd oraz wszystkich podróżnych.


Można zawsze zmienić decyzję oraz zdecydować się na holowanie, lecz zdecydowanie powinien na to pozwalać stan techniczny pojazdu i paragrafy. W dowolnej chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny kłopot to w sumie szybkość poruszania sie po drodze. Ten zespół musi jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na ulicy awarii to oczywiście ogromny problem i my musimy mieć tego świadomość. TIR gdy ulegnie usterce na ogół może być powodem dylematów na drodze. W takich okolicznościach często holowanie jest ostatnim ratunkiem odblokowania drogi. Nasza pomoc drogowa doskonale radzi sobie z takimi rzeczami.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami zagadek bowiem zarządzamy profesjonalnym sprzętem. Pierwszorzędnej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam bezpiecznie oraz odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w chwili gdy może być to oczekiwane. Ani kłopotliwy dojazd, ani stan techniczny pojazdu nie zakłóci nam wydobycia TIR-a z rowu, a następnie postawienia go na kołach.


Możemy także dostarczyć wystarczający samochód do przewozu ładunków transportowanych w naruszonym aucie. Przepakujemy je i dowieziemy na wyznaczone miejsce.


Przez całą dobę doświadczona, wykwalifikowana kadra czuwa żeby zagwarantować Wam zabezpieczenie i spokój. Bez względu na pogodę w każdym momencie doby jesteśmy w stanie zrealizować którekolwiek zadanie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Wśród niesprawności są też te łatwe do usunięcia. Przekuta opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki i rzecz jasna wiele innych paraliżujących dalszą jazdę, lecz tych które dało by się zlikwidować na miejscu. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych wypadkach potrafi się 24 godziny na dobę wykazać swobodą. Okaże się, że nie ma pretekstu dla zastosowania lawety. W rejon usterki serwis przyjedzie najszybciej, a w znacznym kalejdoskopie usług jest również mobilny warsztat wulkanizacji pracujący całodobowo.


Mobilny serwis zatrudnia wykwalifikowanych zawodowców. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, bez względu na markę mogą się podjąć na drodze drobnych napraw w wyjątkowo szerokim obszarze.


Jedyne co potrzeba to jeden telefon. Nie wiele czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce a także kilka minut na telefoniczne uściślenie detali niesprawności, marki samochodu i rejonu zdarzenia. Aby w największym stopniu odciążyć kierowcę do dowolnego przypadku podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką świadczymy wszystkim odbiorcom zawiera także transport maszyn budowlanych. Nasza baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport potężnych maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezawaryjny. Nie oznacza dla nas kłopotu przewóz dużych maszyny rolniczych. Znacząco skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale ciężkie mamy jednak odpowiednio wyszkolonych kierowców. Mamy możliwość przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, ponieważ posiadamy optymalny tabor. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych towarów i jesteśmy przygotowani do frachtu choćby trudnego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze będziesz mógł liczyć z naszej strony na szybkie i solidne wykonanie takiej usługi. Rozporządzamy kompletną dokumentacją niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Z tego powodu, że Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa to doświadczona pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie jedynie w miejscowym rejonie, ale w całym kraju. Z tego powodu że cały szereg fachmanów z potwierdzonymi kompetencjami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i wiedzą byśmy umieli zaprojektować strategie gwarantujące efekt. Uruchamiając ten program spodziewaliśmy się skutku w formie wysokiej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Każdą usługę wyceniamy odrębnie. Na całkowitą wycenę mają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, typ samochodu, który obsługujemy i oczywiście lokalizacja zajścia.


Wszystkie nasze usługi mogą być nieodpłatne jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i naszą działalność będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy stłuczki.Zapamiętaj!

Zdarzył się kłopot sprowadzaj Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Lędziny który nigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: