LAWETA ESSEN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ESSEN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiepło witamy na MegaHol.pl portalu poświęconym szeroko pojmowanej pomocy drogowej. Awarie, stłuczki lub wypadki potrafią się nam zdarzyć nawet w najkrótszej trasie. Niestety przeważnie bez wsparcia pomocy drogowej się nie obejdzie. Przerzut unieruchomionego pojazdu lawetą bądź przy wykorzystaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, jednak realna jest także wymiana koła czy też wulkanizacja zniszczonej opony, ewentualnie drobna naprawa zrealizowana na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej usterki, a często utrudniającej dalszą podróż. Potrzeba tych działań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Kierowcy i fachowcy mogą się spotkać właśnie na portalu MegaHol.pl. Okoliczności są różne, jednak nasi mechanicy w każdym przypadku i kompetentnie potrafią dostarczyć sprawnej pomocy. Dzięki krajowej sieci jaką zarządzamy nasi mechanicy mają do wykorzystania dowolny rodzaj transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Obdarowało nas zaufaniem sporo kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Firmy w tej samej specjalizacji pracują porównywalnie, lecz… Nasza pomoc drogowa aby użyczyć Tobie ochrony podąży natychmiast jakby to był Twój najdroższy przyjaciel. Więc niczym przyjacielowi nie bójcie się nam zaufać bowiem jesteśmy gotowi na każdą sytuację.


Przytrafił się problem z pojazdem dokładnie nieopodal Essen? Zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który poradzi jak usunąć niesprawność, a także zaradzi rezultatom kraksy. Przybędziemy najszybciej. Wysoko wykształcona obsada dowiezie i oczywiście będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie będą dla nas kłopotem drobne naprawy na drodze. Jasne, że nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na rzucony śmieć na ulicy, a w konsekwencji zniszczyć oponę, zapomnieć o pielęgnacji wycieraczek, które akurat zużywają się w obfity deszcz na szosie ewentualnie nie wymienić w porę akumulatora, a potem mieć ogromny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieduże usterki wyeliminujemy dla Ciebie ku obustronnej przyjemności. W którejkolwiek minucie zlecenia potrafimy uzgodnić, że obowiązkowa na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. W rejonie kraksy czy awarii gruntownie ułatwiamy odpowiednio ją ochronić. Możesz mieć niesprawność wszędzie. Czy to będzie autostrada czy droga komunalna – to jest nie istotne. Udzielimy pomocy w jakiejkolwiek lokalizacji. Mianowicie dlatego, że rozpoznamy dowolną ulicę na naszym gruncie.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela dobrze zapamiętaj. Dosłownie w granicach całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Wybierz numer o każdej porze dowolnego dnia. Przybędziemy z pomocą – na bank! Albowiem tak funkcjonuje pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół poznaje się w biedzie.Zawsze możesz rozważać naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie usuniecie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Pomoc w zakresie Assistance i nieodpłatne usługi z OC stłuczki
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach względnie wydostanie go na drogę

Jeżeli to nie kłopot skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Essen jest gotowy do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety wkraczają w grę jeśli planujemy szybki jak również łatwy system transportu defektowych pojazdów. Często widzimy na trasach nieformalnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że taki sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zakazany. W okolicy Essen administrujemy świetnie zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z biegłą ekipą. W zespół floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód będzie na pewno w naszych rękach całkowicie bezpieczny w czasie załadunku, a także w transporcie. Na wskazane miejsce przez całą dobę przywieziemy pojazd oraz potencjalnych podróżnych.


stan pojazdu zdecydowanie powinien być optymalny i przepisy muszą akceptować holowanie jeżeli byśmy planowali zdecydować się na taką procedurę transportu. Naturalnie zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani. Istotne jest jednakże żeby mocodawca miał świadomość, że ten zespół może przemieszczać się tylko z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria pojazdu ciężarowego na drodze, o czym doskonale wiemy, to poważny problem. Nie dużo pojazdów tak bardzo skutecznie zdoła skomplikować ruch na drodze jak niesprawny TIR. Jeżeli taka kolizja trwa za długo wielokrotnie należy podejmować holowanie. W tej sytuacji należałoby przywołać naszą pomoc drogową.


Profesjonalny sprzęt będący w naszej dyspozycji przyzwala na holowanie każdego pojazdu. Przewieziemy nawet skład ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrobimy to profesjonalnie i bezpiecznie zawdzięczając to pierwszorzędnej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu pomocniczego. Nie ma dla nas trudno osiągalnych miejsc, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wydobycia. Chociażby TIR-a po wypadku wyciągniemy z wykopu, a nastepnie ulokujemy na kołach.


Jeżeli będzie niezbędny transport ładunków transportowanych przez zepsuty samochód również się tym problemem zainteresujemy i załatwimy ich transport. Przeładujemy je i przywieziemy na ustalone miejsce.


Całodobowo kompetentna, wykwalifikowana załoga dyżuruje żeby zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Bez względu na sytuację pogodową przez całą dobę jesteśmy w stanie urzeczywistnić którekolwiek zadanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Naprawić niesprawność bywa czasami niesłychanie sprawnie. Przekuta opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami dolanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki i sporo innych paraliżujących dalszą podróż, lecz takich które można naprawić na miejscu. Tu otwiera się furtka w której wykazać się powinna nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Jeśli chodzi o lawetę to nie będzie tutaj dla niej zatrudnienia. Serwis dojedzie w rejon usterki bezzwłocznie, a w palecie usług istnieje również funkcjonujący 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Wartość jaką się chlubi mobilny serwis to wykształcona załoga. Nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu mogą wykonać na trasie różne drobne naprawy.


Wystarczy jeden telefon. Kilkunastu minut potrzebujemy na dojazd, jednakże przez telefon potrzebujemy sprecyzować niuanse niesprawności, markę pojazdu i naturalnie miejsce zajścia. Równorzędna usterka potrafi mieć różne oblicza dlatego, by w pełni wspomóc kierowcę do wszystkich wezwań podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Obszerna propozycja usług jaką proponujemy wszystkim odbiorcom zawiera też transport maszyn budowlanych. Dogodny transport potrafimy umożliwić dowolnej dużej maszynie drogowej. Na porządku dziennym jest też przewóz dużych maszyn rolniczych. Adekwatnie przeszkoleni do przewozu niewielkich, ale wagowo kłopotliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani do transportu na przykład wózków widłowych. Organizujemy również usługi z obszaru transportu dłużycowego oraz ładunków ponadnormatywnych. Zdobyliśmy doświadczenia z frachtem niekonwencjonalnych towarów i teraz czuwamy przygotowani do transportu chociażby dużego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Usługi takie wykonujemy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Podstawą oferowania tego standardu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości i kompetencje. Ponadto firma nasza gwarantuje jednostkowe ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Otóż PDS24h Marek Chudzik to profesjonalna pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie jedynie w pobliskim rejonie, a w całym kraju. Ponieważ to całe długoletnie doświadczenie wzmacniających się nawzajem ośrodków, a także fachmani z praktyką i oczywiście udowodnionymi kompetencjami. To z tego powodu faktycznie dowolną awarię naprawiamy ewidentnie skutecznie. Jakikolwiek samochód przewozimy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się nazwać odpowiednią.


Dowolna usługa jest indywidualna, dlatego każdą szacujemy osobno. Na pozór bliźniacze usługi choć trochę się różnią, zatem każda zdecydowanie powinna podlegać niezależnej wycenie. Kalkulując wycenę kierujemy uwagę na: rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia, rodzaj pojazdu, który serwisujemy i oczywiście wykorzystanie części zamiennych.


Jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do zniszczenia doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być wolne od opłat, bowiem szkody pokryte zostaną z OC sprawcy kolizji względnie ubezpieczeniowej ochrony.


Masz niezawodność!
W razie problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Essen.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: