LAWETA ŻYWIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻYWIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje z wspólnej dziedziny pracują porównywalnie, ale… Ta inspirująca pomoc drogowa żeby użyczyć Tobie porady podąży bezzwłocznie niby jak Twój zaufany przyjaciel. Zatem jesteś w stanie mu zawierzyć bo przyjaciel jest przygotowany aby Ci pomóc w każdych okolicznościach.


Zdarzył się problem z pojazdem dokładnie niedaleko Żywca? Wybierz numer do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – do przyjaciela, który pomoże wyeliminować niesprawność oraz zaradzi efektom stłuczki. Nadjedziemy ekspresowo. Z nami przyjedzie mobilny serwis, a także fachowa brygada.


Drobne naprawy na szosie nie będą dla nas trudnością Wymiana bądź wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te oraz mnóstwo innych drobiazgów naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. Jeśli może być nieodzowne holowanie albo autoautolawety, lub ewentualnie autolawety również nie będziemy mieli z tym problemu. W okolicy kolizji bądź usterki zdecydowanie ułatwiamy sprawnie ją ochronić. Możesz mieć awarię wszędzie. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka wiejska – to jest bez znaczenia. Potrzebujemy kilku chwili po to by Cię zlokalizować, a przede wszystkim użyczyć skutecznej pomocy. A to dlatego, że znamy dowolną dróżkę na własnym obszarze.


Toteż Pamiętaj kontakt do przyjaciela. W całej Polsce prawdopodobnie może być rzeczywiście potrzebny. Absolutnie nie istnieje zła pora ani nie ma niedobrego dnia na kontakt. Zajedziemy – na bank! Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h tak właśnie funkcjonuje. Zaufana pomoc drogowa! Tacy powinni być przyjaciele.


Gwarantujemy pomoc o dowolnej godzinie dnia czy nocy:

  • Usługi w granicach Assistance lub darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię albo postawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego

Ustal detale! Przyjaciel z Żywca jest dyspozycyjny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


dLawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych jak również najspokojniejszy model przetransportowania niesprawnego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Możemy ponadto postawić na holowanie, ale już na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie gdyż tu taki sposób przewozu pojazdów jest legislacyjnie wzbroniony. Pewność zapewniają nam dobrze wyekwipowane, profesjonalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych), a także kompetentna ekipa. Bezpieczeństwo załadunku, a także transportu samochodu jest pewne dzięki takiemu zabezpieczeniu.. Przywieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie oraz całodobowo tak samo samochód jak również jego podróżnych.


Zdecydowanie jeżeli umożliwiają taki ruch paragrafy i rzecz jasna stan techniczny pojazdu zawsze możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Holowanie jest niestety wolniejsze. Taki zestaw pojazdów nie ma prawa przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to jest kłopot gdy na trasie usterki nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Duży TIR może pogmatwać ruch na wiele godzin. W tym wypadku częstokroć holowanie wydaje się być jedynym ratunkiem udrożnienia drogi. Nie raz nasza pomoc drogowa skutecznie wykonywała podobne zadania.


Możemy podjąć holowanie dowolnego pojazdu gdyż dysponujemy branżowym sprzętem. Potrafimy solidnie i odpowiedzialnie przewieźć nawet skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i sztywny hol. Chociażby TIR-a wyciągniemy z wykopu, a następnie ustawimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia pojazdu czy nieprzyjemny dojazd.


Jeśli okaże się potrzebny przewóz ładunków przewożonych przez zepsuty samochód także się tym problemem zajmiemy. Przywieziemy zgodnie z instrukcją, przedtem organizując niewykluczone sprzątanie i przeładowanie towarów.


Wykwalifikowana, fachowa kadra przez całą dobę nadzoruje aby zabezpieczyć Wam stabilizację i zabezpieczenie. Przez całą dobę, nie zerkając na realia pogodowe, okazałe zaplecze pozwala nam urzeczywistnić obojętnie jakie wezwanie.Mobilny serwis 24h


Usunąć usterkę bywa czasami wyjątkowo sprawnie. Owszem, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przebita opona uniemożliwiają dalszą jazdę, lecz są zdecydowanie nietrudne do rozwiązania na miejscu. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe naprawy wykonuje w terenie przez całą dobę. Nie będzie argumentu używać lawety. Szeroka oferta serwisu mieści też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem bezzwłocznie.


Mechanicy z kompetencjami to skarb jakim zarządza mobilny serwis. Próg drobnych napraw których są w stanie się podjąć na trasie, bez względu na markę i typ samochodu, jest szczerze mówiąc ogromny.


Zadzwonić starczy zaledwie raz. Nie potrzeba nam wiele czasu na reakcje. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce i chwila na telefoniczne rozpoznanie elementów usterki, marki samochodu i rejonu zajścia. By w całości pomóc kierowcy do dowolnego epizodu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie branżowego taboru, którym rozporządzamy to z tego powodu proponujemy taką usługę. Dogodny przewóz potrafimy zagwarantować dowolnej poważnej maszynie drogowej. Nie stanowi dla nas dylematu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Drobne, jednak ciężkie pojazdy sprawiają nieco mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyznajmy mniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednakże ważne jest żeby prowadził go kierowca wyszkolony do takiego standardu usługi i oczywiście tych przeszkolonych kierowców mamy w lokalnym oddziale. Mając na stanie optymalny tabor przeprowadzamy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To ma prawo być na przykład uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy dowolny specyficzny towar.


Te usługi przewozowe wykonujemy na terenie całego kraju i zagranicą. Nasza firma dysponuje wyczerpującą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego rodzaju usług. Wszelkie przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Otóż nie jest prosto dać porękę na zapewnienie Ci specjalistycznej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, ale Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h ją zapewnia. Ze względu na to, że nasza mądrość to liczba doświadczeń i rzecz jasna praktyki wykwalifikowanych zawodowców z całego szeregu ośrodków. Tworząc ten projekt spodziewaliśmy się rezultatu w postaci doskonałej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim stosunku wyceny.


Usługi podlegają jednostkowej kalkulacji. Na wartość usługi wpływają: zastosowanie części zamiennych, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia i oczywiście model samochodu, który obsługujemy.


Warto zabezpieczyć się przez wykupienie właściwego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być nieodpłatne podobnie jak w przykładzie kiedy są zapłacone z OC sprawcy stłuczki.W każdym przypadku jesteśmy pod ręką!

Zawsze Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – przyjaciel z Żywca zdeklarowany do pomocy zawsze odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: