LAWETA KOLNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOLNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa strona działa jedynie dla Was. Witamy!


Jeśli dopada Cię awaria samochodu względnie jakieś inne doświadczenie losowe na autostradzie. Gdy konieczna Ci jest usługa holowania TIR-a lub drugiego samochodu ciężarowego bądź dostawczego. Jeżeli potrzebujesz takiej usługi to w rejonie Kolna absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. Bezdyskusyjna rękojmia klasy i zaufania do usługi przez 24h na dobę jest normalna w przypadku lawet z MegaHol.


Absolutnie nie musisz w tej chwili czytać wszystkiego. Wystukaj numer do nas po pomoc drogową. Lepiej poznamy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Może być może masz chwilę, więc znalazłeś się na naszej stronie bo poszukujesz zabezpieczenia. Oczekujesz w dalszym horyzoncie całkowitej gwarancji odpowiedniej klasy pomocy. Czyli jeżeli chcesz zaznajomić się z różnorodną propozycją usług, akurat nie tylko holowania, proponowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do konsultacji. Rozmowa będzie faktycznie wirtualna, jednak namawiamy również do bezpośredniego kontaktu.


Jedno pytanie pojawia się naturalnie jako początkowe:A więc z kim ten dialog?


MegaHol pod sprawdzone skrzydła przyjął sporą społeczność warsztatów, które zajmują się ciężarową pomoc drogową, ale zdecydowanie nie zawężają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, a takie usługi oferują względem jakichkolwiek aut ciężarowych oraz dostawczych, i dodatkowo dla samochodów osobowych , a także pozostałych pojazdów. Zdecydowanie nie narzucamy sobie granic z tego powodu lawetujemy i lekkie pojazdy i jednoślady, holujemy samochody osobowe oraz oferujemy transporty lawetą lub autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Oczywistą prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach będzie dostarczanie usług w zakresie frachtu kłopotliwych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych, bowiem w naszej dyspozycji są potrzebne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu startowaliśmy od lokalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś pracujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Nasza obecność w Kolnie to efekt ekspansji firmowych, jakościowych usług w kierunku wielu miejsc w Kraju.


Powinno się o nas pamiętać, gdyż wkrótce pojawimy się praktycznie w całej Polsce.Co zyskasz dzięki sieci MegaHol?


Wysoki standard i bezpieczeństwo usługi zapewniane 24h na dobę. Kiedy rozmawiamy o holowaniu jest to najistotniejsza wartość. Najczęściej wycena usługi ma istotny wpływ na nasze wybory, jednak daleko mniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Procedura funkcjonowania sieci MegaHol redukuje czas dojechania na miejsce zdarzenia. Również dzięki platformie posiadamy możliwość wyekspediowania idealnie skomponowanej do konkretnego zlecenia brygady spośród wielu dostępnych do pracy w określonym regionie. Zdarzają się awarie domagające się wszechstronnych mechaników ewentualnie, co dokładnie u nas jest realne, paru fachmanów z różnorodnych specjalizacji. Choćby specjalistyczną brygadę serwisu mobilnego oraz specjalny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydobędzie TIR-a z dołu, a zarazem przyślemy lawetę o odpowiednich parametrach. Sieć zapewnia nam moc kiedy chodzi o dostępność i mnogość sprzętu, a to przesuwa się na szybkość i jakość naszych usług to znaczy niewątpliwą korzyść naszych klientów.Jaka jest wartość usługi?


Zawsze ma prawo się przytrafić, że potrzeba będzie prowadzić czynności, których akurat nie mogliśmy zaplanować w związku z tym zrobienie stałego cennika usług w przypadku pomocy drogowej jest po prostu niełatwe. To normalne, że podejmujemy się początkowej wyceny usługi w czasie aprobowania zlecenia. Już wówczas potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest w okolice wezwania, jakich usług będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość powinno się transportować wskazany pojazd, czy dodatkowo potrzeba będzie skorzystać z mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, czy naczepy będzie nieodzowny. Te informacje pozwalają dyspozytorowi wstępnie obliczyć cenę usługi. Jednakże musimy pamiętać, że na miejscu zdarzenia potrafi zaistnieć sporo nieprzewidzianych kłopotów, które zmuszą MegaHol do poprawki wyceny. Sieć ma tymczasem dla finalnej stawki za usługi olbrzymie znaczenie, bo jak to zdarza się zwykle w takich przypadkach pozwala zredukować całkowite wydatki, a w związku z tym podsumowującą wycenę. MegaHol ma także poświadczone umowy z liczną rodziną ubezpieczycieli co ułatwia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Jakie usługi proponujecie wyjąwszy holowanie?


 • Dzięki platformie wachlarz usług MegaHol jest bardzo szeroki.
 • Wysoce zaawansowaną usługą w MegaHol bezwzględnie jest holowanie i lawetowanie.
 • Przewóz autolawetą dodatkowo pasażerów, na przykład do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Zwłaszcza TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Fracht usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Transport trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo tramwaje, naczepy mieszkalne, autobusy i pozostałe nietypowe pojazdy.
 • Dla energetyki, leśnictwa, budownictwa, czy generalnie dla przemysłu, oferujemy usługi transportu dłużycowego.
 • Bezawaryjne dla pojazdu wydostanie go z trudno dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Jest naturalne, że kompletny tabor którym zarządzamy jest poświęcony usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki działaniu w sieci mamy komfort podtrzymania gotowości z jednoczesnym wykorzystaniem taboru w usługach transportowych. To zasługa sumy i skali będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest możliwe tylko w sieci, gdzie można właściwie zdywersyfikować zasoby poszczególnych, zrzeszonych w sieci oddziałów. Moc sieci przekłada się także na ewentualność podjęcia całego szeregu zleceń równolegle nie mając strat na marce i bezpieczeństwie prowadzonych prac. Wszystkie usługi dostarczamy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju oraz w granicach Unii Europejskiej.Czy zakłada się umowę, która zagwarantuje nasz współudział w udzielaniu pomocy.


Wystarczy mieć nasz numer w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to dobra, podstawowa, normalna reakcja na zgłoszenie. Jesteśmy zdecydowani na długoterminowe umowy zapewniające udział naszej firmy w działaniach pomocowych co szczególnie weryfikuje się w przykładzie zleceniodawców flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi możliwi zleceniodawcy flotowi z którymi zawieramy stałe umowy na obsługę. Również tutaj w Kolnie. Trwała opieka zaręcza, że do niesprawności samochodów z floty pojedziemy szybciej niż nasz średni czas dojazdu. Mając wiedzę na temat typu taboru stałego zleceniodawcy rzecz jasna nie tylko przyjdziemy prędzej, ale automatycznie także lepiej przygotowani. Na przykład serwis mobilny. Gdy jest z góry skomponowany do pracy z rozpoznanym taborem to zdecydowanie wzrasta i sprawność i klasa usługi , a co za tym idzie zmniejszają się straty zleceniodawcy. Grupa, która z nami zawiera umowę zdecydowanie nie musi być lokalna, bo jeśli jej tabor regularnie porusza się w rejonie Kolna to dlaczego mają ryzykować kłopoty z ewentualną przymusową pomocą? W razie usterki miło mieć pomoc drogową pod ręką.


Holowanie z MegaHol to droga po efekt!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: