LAWETA KŁODZKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KŁODZKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autInstytucje w tej samej branży funkcjonują podobnie, lecz… Tutaj jest prawdopodobnie twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze gotowa natychmiast ruszyć z ochroną. Przyjaciel któremu możesz zaufać gdyż jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


Zawsze może dojść do nieoczekiwanej usterki ewentualnie stłuczki? Jeśli jesteś w pobliżu Kłodzka o nic nie musisz się kłopotać spokojnie wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy błyskawicznie. Przybędziemy z rzetelną kadrą, która obsłuży mobilny serwis.


Nie ma widocznych trudności aby sfinalizować na szosie wszystkie drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się psują, i czasem brakuje paliwa. Dodatkowo każda z tych okoliczności może Cię dosięgnąć powiedzmy na środku autostrady. A my przyjeżdżamy żeby skasować niesprawność ku Twojej i naszej przyjemności. Gdy jest nieodzowne holowanie czy autoautolawety, lub opcjonalnie autolawety także nie będziemy mieli z tym problemu. Po przyjeździe skutecznie pomożemy ochronić strefę zajścia. Nie myśl o lokalizacji, w której stanąłeś. Ścieżka gminna bądź autostrada nam to nie sprawia różnicy Wystarczy nam parę minut po to by Cię wyszukać i udzielić niezbednej pomocy. Bowiem jesteśmy u siebie stąd rozpoznamy tutaj dowolną ścieżkę.


Zapamiętaj bieżący numer do przyjaciela. W całej Polsce może być ewidentnie przydatny. Nigdy nie ma złej pory ani nie ma nieodpowiedniego dnia na kontakt. Pojawimy się – na bank! W taki sposób pracuje prawdziwa pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik dla was. Przyjaciele właściwie tacy winni być.


Gwarantujemy usługę o każdej porze dnia i nocy:

  • Wydobycie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance oraz darmowe usługi z OC sprawcy
  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Jeśli masz czas zaglądnij w detale! Przyjaciel z Kłodzka na sto procent jest chętny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety wchodzą w grę gdy zamierzamy zastosować szybki i oczywiście prosty system transportu zepsutych samochodów. Na autostradzie wyłącznie z takiej procedury transportu można skorzystać gdyż holowanie jest tutaj oficjalnie wzbronione. Fachowcy i świetnie zaopatrzona flota profesjonalnych pojazdów to energia jaką posiada pomoc drogowa w obszarze Kłodzka. Dla podróżnych wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Absolutnie nie może być wątpliwości, że samochód i w momencie załadunku i przewozu będzie zupełnie bezpieczny. Całodobowo zarówno zniszczony samochód jak również jego podróżnych przywieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Naturalnie jeżeli pozwolą na to paragrafy i stan techniczny pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. W którejkolwiek chwili możesz zmienić decyzję jedyny problem to szybkość przemieszczania sie po drodze. Taki skład musi jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka samochodu ciężarowego na trasie, co przecież nie jest tajemnicą, to oczywisty kłopot. Naogół kolizja TIR-a prowokuje korki na drogach. W takich okolicznościach często holowanie wydaje się być jedynym ratunkiem udrożnienia drogi. Nasza pomoc drogowa znakomicie daje sobie radę z takimi sprawami.


Profesjonalny sprzęt będący w naszej dyspozycji przyzwala na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Znakomitej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy gwarantują nam bezpiecznie i oczywiście skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w momencie gdy jest to niezbędne. Każdy pojazd potrafimy ustawić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z parowu również TIR-a, nawet gdyby był w złym stanie oraz w trudno osiągalnym stanowisku.


Zorganizujemy również transport produktów z niesprawnego samochodu. Jesteśmy przygotowani na urządzenie ich przewozu w wyznaczone miejsce.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i spokoju czuwa kompetentna, wykwalifikowana załoga. Rozwojowe zaplecze umożliwia nam bez względu na realia pogodowe obojętnie jakie zlecenie skutecznie podjąć w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych usterek znajdują się także takie proste w naprawie. Faktycznie, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przedziurawiona opona utrudniają dalszą jazdę, jednak są wyraźnie nieskomplikowane do usunięcia na miejscu. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe naprawy prowadzi w terenie całodobowo. Eksploatowanie lawety może być nie wskazane. Sprawny dojazd to wartość naszego serwisu zwłaszcza kiedy niezbędny jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w wachlarzu usług.


Ten mobilny serwis obsługują wyśmienicie wyszkoleni mechanicy. Rozległy zakres drobnych napraw, wolnych od marki i typu samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem rzetelnego szkolenia.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że ten numer jest zajęty. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce a także chwila na telefoniczne stwierdzenie niuansów awarii, marki samochodu i rzecz jasna rejonu zdarzenia. Zamiarem naszych działań jest w największym stopniu dopomóc kierowcy z tego powodu do wszystkich incydentów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Swoim kontrahentom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa ewentualnie walec to jedynie przykład jednych z całego szeregu dużych maszyn drogowych, jakie możemy bezpiecznie przewozić. Również przewóz wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Małe, jednak wagowo dokuczliwe pojazdy powodują nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyznajmy mniejszy samochód. To bezwzględnie wygoda jednakże istotne jest by prowadził go kierowca przeszkolony do tego standardu usługi i oczywiście tych wyszkolonych kierowców mamy w miejscowym zespole. Gospodarujemy taborem dopuszczającym fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kiedy Masz dylemat z specyficznym ładunkiem, przypuśćmy ciężki gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu kieruj się do nas.


Możesz liczyć na te usługi zarówno na obszarze kraju jak i zagranicą. Transportowane ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Dysponujemy również odpowiednią dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego modelu usług.Dlaczego my?


Dlatego, że PDS24h Marek Chudzik w całym kraju przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku świadczy Ci fachową pomoc drogową. Bo to długoletnie doświadczenie wspomagających się równocześnie ośrodków, a także fachowcy z znajomością zawodu oraz udokumentowanymi kompetencjami. Umożliwia nam to szybko i skutecznie wyeliminować praktycznie każdą awarię lub dostarczyć na wskazane miejsce jakikolwiek pojazd z gwarancją wysokiej jakości i umiarkowanej ceny.


Na dowolną usługę patrzymy indywidualnie więc każdą jednostkowo wyceniamy. Wartość uzależniona jest od następujących składników: rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety lub holownik, miejsce zajścia, typ pojazdu, który obsługujemy i oczywiście zastosowanie części zamiennych.


Nasze zlecenia mają niewygórowane ceny, ale potrafią być wolne od opłat gdy Państwo przedstawią odpowiednie ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza aktywność jest podyktowana wcześniejszą kolizją do jakiej doszło z winy osób trzecich i koszty opłaca się z OC sprawcy.Zawsze o nas pamiętaj!

Na smutki Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Kłodzka który nigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: