LAWETA POLANICA-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POLANICA-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie uważaj nas za jednostkę pierwszą spośród wielu. My możemy być jak twój najlepszy przyjaciel, doskonała pomoc drogowa od początku gotowa by udzielić porady. Ten przyjaciel, jaki jest gotów na dowolną okoliczność zatem powinno się mu w zupełności zaufać.


Przytrafił się dylemat z pojazdem dokładnie w pobliżu Polanica-Zdrój? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który zadziała tak by wyeliminować usterkę i sprosta efektom stłuczki. Przyjedziemy natychmiast. W tej kadrze są fachowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Nie ma takiej bariery byśmy na ulicy musieli podarować sobie drobne naprawy. Zmiana lub naprawa koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz wiele kolejnych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z radością. Zawsze również jesteśmy gotowi na sytuacje, że potrzebna będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. W rejonie kraksy względnie usterki zawsze ułatwiamy sprawnie ją ubezpieczyć. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której Cię zatrzymało. Droga gminna czy autostrada nam to nie robi różnicy My niezwłocznie potrafimy Cię odszukać i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Bowiem mapa pobliskich dróżek nie ma dla nas tajemnic.


Zapamiętaj ten kontakt. To telefon do przyjaciela! W całej Polsce potrafi być naprawdę potrzebny. Kontakt będzie na pewno sprawny 24 godziny na dobę. Dojedziemy – na pewno! PDS24h Marek Chudzik w ten sposób faktycznie funkcjonuje. Niezawodna pomoc drogowa! Gdyż w potrzebie polegaj na przyjacielu.


Zarówno dzień i w nocy będziesz mógł kalkulować naszą pomoc:

  • Niepłatne usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Usunięcie błędnie wlanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa

Jeśli masz czas skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Polanica-Zdrój jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety dochodzą do głosu jeśli zamierzamy zastosować szybki jak również łatwy model transportu zniszczonych pojazdów. Na autostradzie wyłącznie z takiej procedury transportu możemy skorzystać ponieważ holowanie jest absolutnie legislacyjnie wzbronione. Branżowe pojazdy oraz kompetentna załoga. Pomoc drogowa w okolicy Polanica-Zdrój posiada podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu zawsze jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo transportu pojazdu i oczywiście załadunku. Całodobowo zarówno zepsuty pojazd jak również jego podróżnych odwieziemy pewnie na określone miejsce.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić decyzję oraz postanowić o holowaniu, jednak zdecydowanie powinien na to pozwalać stan techniczny pojazdu i paragrafy. Ten zespół może poruszać się po drodze z prędkością do 60 km/h, jednakże na holowanie zawsze jesteśmy w każdej chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy ulegający kolizji na ulicy to wielki kłopot, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Zawsze kolizja TIR-a stwarza ograniczenie ruchu na drogach. Holowanie takiego samochodu jest niejednokrotnie najbardziej użyteczną metodą na odblokowanie drogi. Wiele razy nasza pomoc drogowa efektywnie prowadziła podobne zadania.


Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Możemy bezpiecznie i sprawnie przewieźć nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, a umożliwia nam to pierwszorzędnej jakości naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i sztywny hol. Ani skomplikowany dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z kanału, a następnie postawienia go na kołach.


Nie ma konieczności żeby gdzieś przetrzymywać towary dostarczane przez zepsuty samochód, bowiem jesteśmy w stanie taki przewóz przygotować. Jesteśmy gotowi na urządzenie ich przewozu w wyznaczone miejsce.


24 godziny na dobę profesjonalna, wykwalifikowana załoga pilnuje żeby zagwarantować Wam zabezpieczenie i stabilizację. Rozwojowe zaplecze pozwala nam przeprowadzić dowolne wezwanie przez całą dobę nie patrząc na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Wiele awarii wydaje się być nieskomplikowanych do usunięcia. Brak oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów uniemożliwiających dalszą podróż, jednak łatwych do wyeliminowania przypadków awarii. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście świadczy doraźne reperacje 24 godziny na dobę. Jeśli chodzi o lawetę to nie będzie na pewno tu dla niej pracy. Szybki dojazd to cecha tego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w wachlarzu usług.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest istotą usług jakie proponuje mobilny serwis. Niezależnie od tego jak jest marka i model pojazdu mogą wykonać na ulicy różne drobne naprawy.


Dzwonisz jedynie raz. Odbieramy błyskawicznie. Chwila rozmowy to moment, który jest nam potrzebny do ustalenia detali usterki, marki samochodu i miejsca zajścia potem w kilkanaście chwil będziemy na miejscu. Celem naszych przedsięwzięć jest w całości wspomóc kierowcę więc do potencjalnych epizodów przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Swoim kontrahentom mamy do zaproponowania pełną ofertę usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy spychacze będą mieć u nas zagwarantowany bezawaryjny transport. Na porządku dziennym jest również przewóz dużych maszyn rolniczych. Niewielkie, ale wagowo dokuczliwe pojazdy sprawiają trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład skromniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednak warto żeby prowadził go kierowca przeszkolony do tego typu usługi i oczywiście tych przygotowanych kierowców mamy w naszym zespole. Baza pojazdów jaką mamy do dyspozycji pozwala nam rozpocząć działania z zakresu przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Jeżeli Masz kłopot z nietypowym ładunkiem, powiedzmy trudny gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zwracaj się do nas.


Tego standardu usługę można u nas zapotrzebować na obszarze całego kraju. Przewozu podejmujemy się także zagranicą. Nasza firma rozporządza pełną dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego typu usług. Potencjalne transportowane ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Gdyż jesteśmy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w lokalnym regionie, lecz w całym kraju. Bowiem doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. To dlatego faktycznie każdą niesprawność usuwamy tak skutecznie. Jakikolwiek samochód transportujemy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej trzeba nazwać właściwą.


Indywidualnej wycenie podlega dowolna usługa. Na wycenę usługi wpływają: czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, zakres robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który serwisujemy i rejon zajścia.


Nasze zlecenia utrzymują dobre wyceny, jakkolwiek potrafią być nieodpłatne gdy Państwo przedstawią właściwe ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza usługa jest wywołana wcześniejszą kolizją do jakiej doszło z nieuwagi osób trzecich i oczywiście wydatki rozlicza się z OC winnego kolizji.Przyjaciel nie rozczaruje!

W sytuacji trudności Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Polanica-Zdrój który przenigdy nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: