LAWETA MIĘDZYLESIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIĘDZYLESIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło mamy po prostu instytucje my zamierzamy być szczególni. Ta pomoc drogowa może być niby najbliższy przyjaciel, który wyjedzie niezwłocznie by udzielić Ci porady. Przyjaciel wart zaufania, a przede wszystkim gotowy na wszelkie rozwiązania.


Kiedy przebywając w regionie Międzylesia dotknie Cię w podróży nieprzyjemne wydarzenie natychmiast dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie umiał odpowiednio reagować w sytuacji kolizji czy usterki. Dojedziemy bezzwłocznie. Specjalnie przeszkolona kadra dowiezie i oczywiście obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie jest bariera, która na trasie potrafiła by zostać dla nas trudnością nie do rozwikłania. Życzymy wam byście sprawnie przemierzali nasze ulice, lecz wiemy, że bywają przebite koła, silniki które nie chcą odpalić, niespodziewane deficyty paliwa w baku bądź uszkodzony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z satysfakcją przyjedziemy żeby wyeliminować awarię na miejscu. Autoautolawety względnie autolawety zawsze będą nieprzerwanie dostępne do drogi. Jeśli okażą się niezbędne nie może być z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy też zdecydowani na holowanie w dowolnym zespole od lin holowniczych po sztywny hol. Gdy okaże się, że to będzie niezbędne każdorazowo zabezpieczamy obszar awarii albo kraksy. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka komunalna – to jest bez znaczenia. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak można Ci dopomóc. A to z tego powodu, że zlokalizujemy każdą trasę na tutejszym terenie.


Kontakt do przyjaciela w każdym przypadku miej przy sobie. Dodzwonisz się zawsze kiedy będzie niezbędny dosłownie w całej Polsce. Nigdy nie istnieje za późna pora ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Pojawimy się – możesz być pewien! Ponieważ PDS24h Marek Chudzik, gwarantowana pomoc drogowa, właśnie taka jest. Bo w biedzie ufaj przyjaciołom.


Ręczymy za pomoc o każdej godzinie dnia lub nocy:

  • Ulokowanie pojazdu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa albo wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Usługi w ramach Assistance i bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Odnajdź szczegóły! Przyjaciel z Międzylesia czuwa gotowy do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka możliwość na transport zniszczonych samochodów, ale najłatwiejszy, a także najszybszy to ostatecznie autoautolawety ewentualnie autolawety. Często widzimy na drogach półoficjalnie holowane pojazdy, ale warto wiedzieć, że ten system samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie wzbroniony. Profesjonalne pojazdy oraz fachowa załoga. Pomoc drogowa w regionie Międzylesia posiada podstawy aby być pewną siebie. Do dyspozycji jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku i transportu samochodu jest gwarantowane dzięki takiej polityce w sprawach parku maszynowego i kadry. Przywieziemy na wyznaczone miejsce bezpiecznie i całodobowo zarówno pojazd jak też jego podróżnych.


Potencjalną zamianę rodzaju zlecenia na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile pozwalają na to przepisy i stan samochodu. Zawsze jesteśmy na to gotowi, należy jednak mieć w pamięci, że taki skład musi się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem kiedy na jezdni podlega usterce samochód ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie awarii na ogół jest pretekstem do dylematów na drodze. W takich okolicznościach niejednokrotnie holowanie może być jedynym sposobem odblokowania drogi. Doskonale zawsze jesteśmy przygotowani na to rozwiązanie.


Operujemy fachowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie każdego samochodu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna paleta sprofilowanego sprzętu dodatkowego. Korzystając z tego, bezpiecznie oraz odpowiedzialnie przewozimy pojazdy dostawcze i ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. TIR w jarze leżący do góry kołami, nawet wówczas kiedy zdarzy się to w ciężko osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wydobyty i postawiony do pionu.


Nie ma konieczności by gdzieś przechowywać towary transportowane przez awaryjny pojazd, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki transport zorganizować. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie ich transportu w wyznaczone miejsce.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa dyżur pełni 24 godziny na dobę wykwalifikowana, fachowa kadra. Bez względu na pogodę przez całą dobę jesteśmy w stanie urzeczywistnić dowolne wezwanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować usterkę zdarza się czasami niezwykle łatwo. Absolutnie nie jest kłopotem niewielka awaria nawet jeśli udaremnia dalszą podróż. Zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona bądź brak paliwa czy oleju, względnie wymiana źle zatankowanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to takie przykłady z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście poleca szybkie naprawy przez całą dobę. Nie będzie argumentu używać lawety. Przez całą dobę, obok sprawnego serwisu jest też dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przygotowana kadra. Na ulicy są w stanie skutecznie podjąć różne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Wystarczy jeden telefon. Kilka minut konsultacji to czas, który jest nam konieczny do rozpoznania niuansów niesprawności, marki samochodu i miejsca zdarzenia potem w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu. Równorzędna usterka potrafi mieć różnorodne oblicza z tego powodu, by w pełni pomóc kierowcy do konkretnych wezwań podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymusza posiadanie specjalistycznego taboru, którym rozporządzamy to stąd oferujemy tę usługę. Którąkolwiek poważną maszynę drogową, spychacze bądź powiedzmy zgarniarki jesteśmy w stanie przewozić prędko i rzecz jasna bezawaryjnie. Także przewóz wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Miejscowa kadra jest wszechstronnie przygotowana również do przewozu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Organizujemy opcjonalnie usługi z zakresu transportu dłużycowego i towarów ponadnormatywnych. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia czy… dużo więcej różnych niekonwencjonalnych ładunków.


Usługi takie realizujemy na obszarze naszego kraju i zagranicą. Nasza grupa dysponuje pełną dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego rodzaju usług. Wszystkie transportowane ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Ponieważ nie jest prosto dać gwarancję na zapewnienie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, lecz PDS24h Marek Chudzik ją zapewnia. Ze względu na to, że nasza wiedza to wartość doświadczeń oraz praktyki wykwalifikowanych zawodowców z całego szeregu ośrodków. To z tego powodu właściwie dowolną usterkę kasujemy tak efektywnie. Każdy pojazd transportujemy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako właściwą.


Każdą usługę wyceniamy odrębnie. W kalkulacji brane są pod uwagę: typ pojazdu który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik i lokalizacja zdarzenia.


Nasze usługi mają niewygórowane ceny, lecz są w stanie być bezpłatne jeżeli Państwo mają właściwe ubezpieczenie Assistance ewentualnie jeśli nasza usługa jest wywołana wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i koszty opłaca się z OC winnego kolizji.Istotne jest Twoje zaufanie!

Usterka? Kraksa? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Międzylesia jest zdeterminowany do pomocy i oczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: