LAWETA BYSTRZYCA KŁODZKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BYSTRZYCA KŁODZKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest jedynie kolejna jednostka. Tutaj może być twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle gotowa niezwłocznie ruszyć z poradą. Zatem jesteś w stanie mu zawierzyć bo przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wesprzeć w jakiejkolwiek sytuacji.


Uczestniczyłeś w stłuczce lub miałeś usterkę w bliskiej odległości od Bystrzycy Kłodzkiej? Niezwłocznie znajdź numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który jest obok, a także dobrze wie jakie procedury należy podjąć by uporać się z defektami. Dojedziemy najszybciej. Wysoko wyszkolona obsada dowiezie, a także będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze to nie jest kłopot. Nasze ekipy nigdy nie kapitulują. Życzymy wam byście sprawnie przejeżdżali krajowe drogie, jednak wiemy, że zdarzają się przebite opony, silniki które nie mogą odpalić, nieoczekiwane braki paliwa w baku albo popsuty mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z przyjemnością dotrzemy żeby wyeliminować usterkę na miejscu. Stan samochodu może sprawić, że konieczna okaże się autolawety bądź autoautolawety, a w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy do tego nieustannie gotowi. Po przyjeździe skutecznie wspomożemy ubezpieczyć rejon zajścia. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – stale posiadasz luksus rozumiejąc, że dla nas nie stanowi to trudności. My to stanowisko znajdziemy by Ci pomóc. Bowiem jesteśmy u siebie stąd znamy tutaj dowolną ulicę.


Absolutnie nie wypieraj z kontaktów kontaktu do przyjaciela. Nawet na terenie całej Polski absolutnie Cię nie zawiedzie. Wystukaj numer o którejkolwiek porze każdego dnia. Zjawimy się na miejscu – możesz być pewien! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciele zasadniczo tacy winni być.


Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz kalkulować naszą usługę:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Bystrzycy Kłodzkiej bezwzględnie jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport zniszczonych pojazdów będzie na pewno sprawny, a także prosty skoro do tej akcji wykorzystana zostanie autolawety albo autoautolawety. Często obserwujemy na drogach półoficjalnie holowane samochody, lecz warto wiedzieć, że taki sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie wzbroniony. Fachmani oraz znakomicie wyposażona flota specjalnych pojazdów to energia jaką kieruje pomoc drogowa w regionie Bystrzycy Kłodzkiej. Dla pasażerów mamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. W przebiegu załadunku i przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Uszkodzony samochód oraz wszystkich podróżnych przez całą dobę dowieziemy prędko i pewnie na wyznaczone miejsce.


Gdy stan samochodu to dopuszcza i naturalnie paragrafy w dowolnej chwili można zdecydować się na holowanie. W którejkolwiek chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny kłopot tego rozwiązania to szybkość przemieszczania sie po trasie. Taki zestaw powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest dużym problemem, a my rozumiemy tą kwestię, kolizja samochodu ciężarowego na drodze. TIR gdy ulegnie kolizji przeważnie jest początkiem problemów na drodze. Holowanie takiego pojazdu jest niejednokrotnie najbardziej wygodną receptą na udrożnienie trasy. W tych okolicznościach warto wezwać naszą pomoc drogową.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszej dyspozycji pozwala na holowanie każdego samochodu. Przywieziemy choćby zestaw ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrobimy to umiejętnie i solidnie dzięki pierwszorzędnej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej gamy sprzętu dodatkowego. Bez względu na stan techniczny pojazdu czy nieprzyjemny dostęp i TIR-a wydobędziemy z dołu i ustawimy go na kołach.


Jeśli będzie niezbędny transport produktów transportowanych przez zepsuty samochód też się tym kłopotem zainteresujemy i zaaranżujemy ich transport. Jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich przewozu w zlecone miejsce.


24 godziny na dobę nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i spokoju czuwa doświadczona, wykwalifikowana załoga. Przez całą dobę, nie bacząc na warunki atmosferyczne, okazałe zaplecze pomaga nam skutecznie podjąć każde zamówienie.Mobilny serwis 24h


Proste do usunięcia usterki bywają najczęściej. Absolutnie nie może być problemem niewielka awaria nawet jeśli paraliżuje dalszą jazdę. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona bądź ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana błędnie wlanego do baku innego rodzaju paliwa to przykłady z którymi potrafimy się rozprawić w rejonie zdarzenia. Tu kreuje się pole na którym pokazać się powinna miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Nie wskazana okaże się autolawety. W rejon awarii serwis dojedzie bezzwłocznie, a w znacznym kalejdoskopie usług jest też mobilny punkt wulkanizacji działający 24 godziny na dobę.


Załoga, która obsługuje mobilny serwis wyróżnia się prawdziwym profesjonalizmem. Szeroki zakres drobnych napraw, oddzielnych od marki i typu pojazdów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, wynikiem dobrego wyszkolenia.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Wskazówki jakie są nam niezbędne to szczegóły usterki, marka samochodu i naturalnie lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Kierunkiem naszych poczynań jest w pełni wesprzeć kierowcę z tego powodu do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna propozycja usług jaką świadczymy swoim odbiorcom mieści również transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też walce będą miały u nas zagwarantowany bezpieczny przewóz. Także transport wielkich maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Dobrze wyszkoleni do przewozu niewielkich, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do transportu powiedzmy wózków widłowych. Podczas transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego branżowego taboru. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba ciężki gruz.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi tak samo na obszarze kraju jak również zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na świadczone usługi posiadamy całkowitą, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Z tego powodu, że naszą działalność widzimy jako służbę. Zatem osłaniamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z charakterem. Bo doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. Z takiego powodu w dobrej cenie uzyskujecie usługi na wysokim, zawodowym szczeblu.


Wszelką usługę szacujemy indywidualnie. Na końcową wycenę posiadają wpływ: czy została użyta autoautolawety lub holownik, rejon zdarzenia, model pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i oczywiście przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Nasze usługi mają przystępne wyceny, jakkolwiek potrafią być bezpłatne gdy Państwo mają właściwe ubezpieczenie Assistance lub jeśli nasza aktywność jest wywołana wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z nieuwagi osób trzecich i rzecz jasna wydatki opłaca się z OC sprawcy.Istotny jesteś Ty!

Jedynie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Bystrzycy Kłodzkiej który absolutnie nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: