LAWETA KUDOWA-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KUDOWA-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest wyłącznie inna jednostka. Ta pomoc drogowa może być jak zaufany przyjaciel, który wyruszy natychmiast by udzielić Tobie pomocy. Zatem niczym przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć bowiem jesteśmy gotowi na każdą sytuację.


Jeśli zdarzyła Ci się kolizja czy usterka w pobliżu Kudowa-Zdrój wybierz numer do przyjaciela, który jest nieopodal – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Nadjedziemy zaskakująco szybko. Dowieziemy mobilny serwis i oczywiście wyuczonych specjalistów.


Nie znamy takich barier żebyśmy na szosie musieli podarować sobie drobne naprawy. Naprawa czy zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także pozostałe w sumie małe awarie z przyjemnością usuniemy dla Ciebie na miejscu. Jeżeli musi być wskazane holowanie względnie autoautolawety, lub opcjonalnie autolawety również nie będziemy mieli z tym kłopotu. W okolicy kolizji bądź awarii zawsze pomagamy efektywnie ją zabezpieczyć. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – zawsze masz luksus rozumiejąc, że dla nas nie jest to trudności. My zwyczajnie wiemy gdzie się znajdujesz oraz jak Ci pomóc. Trasa komunalna bądź krajowa – na własnym obszarze rozpoznamy wszystkie spośród nich.


Nie wyrzucaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Gdziekolwiek się znajdziesz my w całym kraju wyczekujemy na Twój telefon. Którakolwiek by nie była godzina bezwzględnie jest właściwa. Wystukaj numer gdy jesteś w opresji. Nadjedziemy szybko – to nie ulega kwestii! Bowiem taka bezwzględnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciele właściwie tacy są.


Możemy objąć Cię pieczą przez pełną dobę:

  • Usługi w ramach Assistance oraz darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa

Sprawdź fakty! Przyjaciel z Kudowa-Zdrój jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to oczywiście jedna z szybszych i najspokojniejsza możliwość przetransportowania naruszonego samochodu. Możemy także postawić na holowanie, jednak teraz na autostradzie wygląda to całkowicie odmiennie ponieważ tutaj ten model przewozu samochodów jest prawomocnie zakazany. Zawodowcy i świetnie zaopatrzona flotylla specjalistycznych pojazdów to moc jaką dysponuje pomoc drogowa w rejonie Kudowa-Zdrój. Dla podróżnych zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. W przebiegu załadunku i transportu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Przez całą dobę zarówno niesprawny samochód jak też jego podróżnych odwieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu zawsze zmienić decyzję i postanowić o holowaniu, jednak zdecydowanie powinien na to pozwalać stan pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Taki zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie jesteśmy w którejkolwiek chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na drodze awarii to w sumie duży dylemat, ale my odczuwamy tego świadomość. Prawdziwy TIR potrafi skomplikować ruch na mnóstwo godzin. Holowanie takiego samochodu jest wielokrotnie wysoce korzystną strategią na udrożnienie drogi. Wiele razy nasza pomoc drogowa skutecznie prowadziła pokrewne zadania.


Możemy przyjąć holowanie jakiegokolwiek pojazdu gdyż dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna paleta sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz skutecznie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu czy skomplikowany dostęp choćby i TIR-a wyciągniemy z wykopu i postawimy go na kołach.


Jeśli okaże się nieodzowny przewóz towarów transportowanych przez uszkodzony samochód też się takim problemem zainteresujemy i zorganizujemy pomoc. Przepakujemy je i przywieziemy na wskazane miejsce.


24 godziny na dobę doświadczona, wykwalifikowana załoga dyżuruje by zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Nie zwracamy uwagi na realia atmosferyczne bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zamówienie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować usterkę bywa czasami wyjątkowo łatwo. Przekuta opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki jak również sporo innych niweczących dalszą jazdę, lecz takich które da się zamknąć na poczekaniu. Na szczęście pobliska pomoc drogowa 24 godziny na dobę świadczy natychmiastowe naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta będzie nie wskazana. Obszerna paleta usług serwisu mieści także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem niezwłocznie.


Kadra, która obsługuje mobilny serwis wyróżnia się dużym profesjonalizmem. Nie bacząc na markę i typ samochodu mogą zrealizować na ulicy różnorodne drobne naprawy.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Kilka minut omówienia to czas, który jest nam konieczny do określenia detali awarii, marki pojazdu i lokalizacji zajścia potem w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu zdarzenia. Całościowe przystąpienie do wszystkich przypadków jest kwintesencją naszego postępowania ponieważ naszym celem jest w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymusza posiadanie specjalistycznego taboru, którym rozporządzamy i dlatego proponujemy taką usługę. Dowolną wielką maszynę drogową, spychacze bądź na przykład koparki gąsienicowe jesteśmy w stanie transportować szybko i rzecz jasna bezpiecznie. Nie stanowi dla nas dylematu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Małe, jednak wagowo kłopotliwe pojazdy sprawiają nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyjmijmy skromniejszy samochód. To bezwzględnie wygoda jednakże istotne jest by prowadził go kierowca przeszkolony do tego standardu usługi i oczywiście takich wyszkolonych kierowców mamy w miejscowym zespole. Dysponujemy zespołem pojazdów pozwalającym na fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Gdy Masz problem z specyficznym ładunkiem, przypuśćmy uciążliwy gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zwracaj się do nas.


Takiego wariantu usługę można u nas zamówić na terenie całego kraju. Frachtu podejmujemy się również zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi posiadamy pełną, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Otóż zawsze jesteśmy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w miejscowym rejonie, ale w całym kraju. Z tego powodu, że to długie doświadczenie wzmacniających się nawzajem ośrodków jak również zawodowcy z biegłością w swojej profesji i potwierdzonymi kompetencjami. Wysoka efektywność w umiejętnym likwidowaniu niesprawności lub optymalne rezultaty frachtu samochodów są dokładnie tego skutkiem.


Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Na wartość usługi oddziałują: charakter prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, rejon zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy i oczywiście użycie części zamiennych.


Kompletne nasze usługi będą mogły być bezpłatne jeżeli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej i naszą pomoc będzie można sfinansować z OC winnego kolizji.Zapamiętaj!

Na smutki Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Kudowa-Zdrój zdeterminowany do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: