LAWETA STRONIE ŚLĄSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STRONIE ŚLĄSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest tylko następna jednostka. Ta pomoc drogowa jest jednak taka jak najbliższy przyjaciel, który podąży pilnie aby udzielić Tobie porady. Więc możesz mu zaufać ponieważ przyjaciel jest gotowy Tobie pomóc w jakichkolwiek okolicznościach.


Masz dylemat z samochodem akurat nieopodal Stronie Śląskie? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik- do przyjaciela, który poradzi jak wyeliminować niesprawność oraz sprosta skutkom stłuczki. Pojawimy się zaskakująco szybko. W tej załodze są specjaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na poboczu jezdni nie staną się dla nas trudnością Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na rzucony złom na trasie oraz popsuć oponę, zapomnieć o pielęgnacji wycieraczek, które uszkadzają się w gwałtowny deszcz na szosie lub nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem w zamian dostać ogromny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieduże usterki wyeliminujemy dla Ciebie ku wzajemnej przyjemności. A jeżeli stanie się tak, że będzie potrzebna autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Będziesz mógł jeszcze oczekiwać na współpracę w kwestii ubezpieczenia przestrzeni zajścia. Na dowolnej ścieżce, w którymkolwiek miejscu, w każdym zakamarku – nie jest ważne gdzie ugrzązł Twój samochód. My błyskawicznie wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Trasa wiejska bądź krajowa – na rodzimym terenie rozpoznamy wszystkie z nich.


Kontakt do przyjaciela stale miej przy sobie. W całym kraju potrafi być bardzo pożyteczny. Którakolwiek by nie była godzina bezwzględnie jest właściwa. Wystukaj numer gdy znalazłeś się w opresji. Przybędziemy z pomocą – na pewno! Albowiem taka jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


Gwarantujemy usługę o dowolnej porze dnia i nocy:

  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie postawienie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance

Jeśli masz czas skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Stronie Śląskie bezwzględnie jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to jedna z szybszych, a także najlżejsza technika przewiezienia naruszonego pojazdu. Możemy też postawić na holowanie, lecz już na autostradzie wygląda to kompletnie inaczej bowiem tutaj ten model transportu samochodów jest legislacyjnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w obszarze Stronie Śląskie zarządza wieloma specjalistycznymi, kompletnie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wysoce wykwalifikowaną załogą. Samochód będzie pod opieką naszych pracowników zupełnie zabezpieczony w przebiegu załadunku, a także w transporcie. 24 godziny na dobę zarówno unieruchomiony pojazd jak też jego podróżnych odwieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu zawsze zmienić decyzję i zdecydować się na holowanie, ale musi na to przyzwalać stan pojazdu i paragrafy. Holowanie będzie na pewno niestety wolniejsze. Taki skład samochodów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to dylemat kiedy na drodze podlega awarii samochód ciężarowy. Zazwyczaj kolizja TIR-a przynosi korki na drogach. Wtenczas holowanie jest niejednokrotnie niezbędne. Nasza pomoc drogowa doskonale daje sobie radę z takimi rzeczami.


Zarządzamy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Potrafimy bezpiecznie oraz efektywnie przewieźć choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, ponieważ umożliwia nam to pierwszorzędnej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i rzecz jasna sztywny hol. TIR w parowie sterczący do góry kołami, nawet kiedy zdarzy się to w ciężko osiągalnym stanowisku, będzie przez nas wydobyty i postawiony do pionu.


Zaaranżujemy także przewóz produktów z unieruchomionego pojazdu. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli idzie o przewóz jak i brygadę, która produkty przepakuje.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas celem stąd przez całą dobę czuwa nad nim nasza kompetentna, wyspecjalizowana załoga. Rozwojowe zaplecze pozwala nam zrealizować każde zamówienie przez całą dobę nie patrząc na realia pogodowe.Mobilny serwis 24h


Proste do usunięcia usterki bywają często. Przekuta opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też zatankowanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki i sporo innych utrudniających dalszą jazdę, lecz tych które dało by się zamknąć od ręki. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w takich momentach potrafi się przez całą dobę wykazać skutecznością. Jeśli mówić o lawecie nie będzie na pewno w tym wypadku dla niej pracy. Sprawny dojazd to zaleta naszego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w palecie usług.


Załoga, jaka obsługuje mobilny serwis wyróżnia się dużym profesjonalizmem. Znaczny horyzont drobnych napraw, wolnych od marki i rodzaju samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem dobrego wyszkolenia.


Jedyne co potrzeba to jeden telefon. Doprecyzujemy detale niesprawności, a także markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zajścia. Nie ma identycznych usterek więc do każdego epizodu przystępujemy wszechstronnie by w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Naszym partnerom mamy do zaproponowania szeroką ofertę usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. Którąkolwiek dużą maszynę drogową, walce czy na przykład zgarniarki jesteśmy w stanie transportować szybko i rzecz jasna bezawaryjnie. Nie oznacza dla nas kłopotu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Małe, ale ciężkie pojazdy powodują trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyznajmy skromniejszy samochód. To zdecydowanie wygoda jednakże warto żeby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego rodzaju usługi i oczywiście tych wyszkolonych kierowców mamy w lokalnym zespole. Mamy zdolność frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, bowiem posiadamy właściwy zespół pojazdów. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i mnóstwo innych.


Te usługi przewozowe wykonujemy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Przesłanką do oferowania takiego rodzaju usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości i umiejętności. Dodatkowo firma nasza gwarantuje jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Ponieważ fachowa pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest dostępna nie wyłącznie w tym regionie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że zasady postępowania w konkretnych sytuacjach kreujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych zawodowców z całego szeregu ośrodków. Wysoka skuteczność w wydajnym usuwaniu niesprawności lub znakomite rezultaty transportu pojazdów są właśnie tego wynikiem.


Wszelką usługę szacujemy odrębnie. Na wartość usługi wpływają: użycie części zamiennych, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zajścia, a także rodzaj samochodu, który obsługujemy.


Należałoby ochronić się przez nabycie stosownego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być darmowe tak jak w momencie kiedy są sfinansowane z OC sprawcy kolizji.Masz asekurację!

Na kłopoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotowy do pomocy, czeka przyjaciel z Stronie Śląskie.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: