LAWETA POLSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POLSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBynajmniej nie uważaj nas za firmę pierwszą spośród wielu. Ta pomoc drogowa jest jak najbliższy przyjaciel, który wyruszy pilnie aby udzielić Tobie porady. Ten przyjaciel, który jest gotowy na dowolną sytuację zatem wolno mu w pełni zawierzyć.


Uczestniczyłeś w kraksie lub zaskoczyła Cię usterka w niedalekiej odległości od Sosnowiec? Prędko wybieraj numer do MegaHol. Do przyjaciele który jest obok oraz doskonale wie jakie procedury trzeba podjąć by poradzić sobie z defektami. Przyjedziemy zaskakująco szybko. Dodatkowo przeszkolona brygada przywiezie i oczywiście obsłuży mobilny serwis.


Defekty to nasza profesja z tego powodu podejmujemy na szosie wszystkie drobne naprawy. Naprawa bądź wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek oraz inne w sumie nieduże niesprawności z radością skasujemy dla Ciebie na miejscu. Jeśli powinno być wskazane holowanie względnie autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety również nie będzie to stanowić dla nas problemu. Możesz również liczyć na pomoc w materii ubezpieczenia przestrzeni zdarzenia. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – stale posiadasz komfort rozumiejąc, że dla nas nie oznacza to przeszkody. Wystarczy nam kilka chwili żeby Cię znaleźć i użyczyć szybkiej pomocy. Bowiem na naszym obszarze rozpoznamy dowolną trasę czy krajową czy wiejską.


Numer do przyjaciela zawsze miej przy sobie. Dosłownie na obszarze całej Polski nigdy Cię nie zawiedzie.


Dzwoń. Chwila jest bez znaczenia kiedy znalazłeś się w kłopotach. Przybędziemy z pomocą – bez wątpienia! I to właśnie jest pomoc drogowa MegaHol Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego
  • Usługi w zakresie Assistance i darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Jeżeli to nie kłopot spójrz w szczegóły! Przyjaciel z Sosnowca czuwa zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h

Transport defektowych samochodów może być szybki , a także praktyczny gdy do tej usługi zastosowana zostanie autolawety względnie autoautolawety. Często widzimy na trasach półoficjalnie holowane samochody, ale warto wiedzieć, że taki system samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Nasza pomoc drogowa w rejonie Sosnowca dysponuje wieloma specjalistycznymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) jak również wyjątkowo wykwalifikowaną kadrą. Bezpieczeństwo załadunku oraz transportu pojazdu jest gwarantowane dzięki takiej taktyce sprzętowo-kadrowej. Samochody oraz ewentualni podróżni będą przez całą dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Niewykluczoną zmianę typu pomocy na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan techniczny samochodu. Jednoznacznie jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi. Ważne jest jednakże by zleceniodawca posiadał wiedzę, że taki zespół może przemieszczać się tylko z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Wszyscy wiemy jaki to problem kiedy na ulicy podlega kolizji samochód ciężarowy. Duży TIR potrafi utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Gdy taka kolizja trwa za długo często pozostaje planować holowanie. Nasza pomoc drogowa profesjonalnie daje sobie radę z takimi sytuacjami.


Zarządzamy profesjonalnym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie dowolnego pojazdu. Przewieziemy choćby skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna pojazd ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to skutecznie i solidnie zawdzięczając to pierwszorzędnej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej gamy sprzętu dodatkowego. Absolutnie nie ma dla nas trudno osiągalnych miejsc, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wyciągnięcia. Choćby TIR-a po incydencie drogowym wydostaniemy z wykopu , a nastepnie ulokujemy na kołach.


Możemy również dostarczyć właściwy samochód do przewozu materiałów transportowanych w zepsutym aucie. Przepakujemy je i dowieziemy na określone miejsce.
Wykwalifikowana, fachowa kadra 24 godziny na dobę nadzoruje by zabezpieczyć Wam stabilizację i zabezpieczenie. Nie skupiają naszej uwagi warunki pogodowe bo dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wykonać każde wezwanie i to w jakiejkolwiek porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h

W grupie niesprawności są także te nieskomplikowane do rozwiązania. Przedziurawiona opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też nalanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki jak również wiele innych uniemożliwiających dalszą jazdę, jednakże tych które da się zamknąć na poczekaniu. Tutaj kształtuje się furtka w której pojawić się potrafi pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Eksploatowanie lawety staje się nie potrzebne. W całodobowej ofercie pomocy jest też mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie bezzwłocznie.


Obsługa, która hołubi mobilny serwis cechuje się dużym profesjonalizmem. Znajomość detali całego szeregu różnorodnych pojazdów nie bacząc na markę pomaga im rozpocząć drobne naprawy wprost na ulicy w każdej sytuacji.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że ten numer jest w tym momencie nie dostępny. Chwila rozmowy to moment, który jest nam konieczny do zdefiniowania detali niesprawności, marki samochodu i miejsca zdarzenia i w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu. By w pełni dopomóc kierowcy do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy

Także przewóz maszyn budowlanych jest istotnym składnikiem w szerokiej ofercie naszych usług. Dostarczymy bezpiecznie zgarniarkę oraz duży spychacz i oczywiście dowolną inną z ogromnych maszyn drogowych. Przewóz maszyn rolniczych, również takich ciężkich i oczywiście specjalistycznych, podobnie istnieje w naszej propozycji. Do transportu wózków widłowych używamy trochę skromniejszych samochodów, jednak nasi kierowcy są dobrze przeszkoleni do transportu niewielkich, ale wagowo dokuczliwych pojazdów. W czasie transportu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego taboru. Kiedy Masz problem z nietypowym towarem, powiedzmy kłopotliwy gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu kieruj się do nas.


Możesz liczyć na takie usługi tak samo na terenie kraju jak i zagranicą. Gwarantujemy pełną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?

Z tego powodu, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Albowiem to wieloletnie doświadczenie wspierających się równocześnie ośrodków oraz fachowcy z biegłością w swojej profesji i udowodnionymi kwalifikacjami. Realizując ten program spodziewaliśmy się rezultatu w postaci wysokiej skuteczności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku wyceny.


Usługi podlegają osobnej wycenie. W wycenie brane są pod rozwagę: model pojazdu który obsługujemy, użycie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety lub holownik i oczywiście lokalizacja zdarzenia.


Nasza pomoc, którą przeprowadzamy z powodu szkody do której doszło w rezultacie kolizji nie z Państwa winy, może być pokryta z OC winnego. Może być także nieodpłatna w przypadku gdy dysponują Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Przyjaciel nie rozczaruje!

Zdarzył się problem wzywaj Pomoc drogową MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Sosnowca który nigdy nie rozczarowuje.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: