LAWETA KROSNO ODRZAŃSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KROSNO ODRZAŃSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na firmowej witrynie MegaHol


Kiedy dopada Cię usterka pojazdu lub każde odmienne wydarzenie losowe na trasie. Gdy konieczna Ci jest usługa holowania TIR-a ewentualnie drugiego samochodu ciężarowego lub dostawczego. Jeśli szukasz takiej usługi to w strefie Krosna Odrzańskiego nie mogłeś trafić lepiej. Niepodważalna pewność kondycji, a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest pewna w wypadku lawetMegaHol.


Wywołaj nasz numer w tej chwili nie marnuj teraz ani sekundy na przeglądanie tej strony kiedy stoisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeśli szukasz zaufania nim będzie na pewno za późno. Dokonania tego efektu przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. w tej sytuacji zachęcamy Cię do konsultacji na temat bogatej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć zakładów, które oferują znacznie bogatszy wachlarz usług niż wyłącznie holowanie samochodów. Na razie wirtualnej rozmowy, natomiast nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Rozpoczniemy od MegaHol:MegaHol – co to za formuła?


MegaHol zrzesza wielką grupę małych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie jedynie dla samochodów ciężarowych, TIR, a także dostawczych, jednak w o wiele szerszym obszarze. Holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów oraz lżejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a przede wszystkim przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością jest TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, więc naturalną koleją rzeczy w profilu naszych usług pojawił się również fracht maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których przewozu mamy w sieci właściwe lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Od całego szeregu lat działamy na obszarze Górnego Śląska a zarazem sąsiednich regionów mimo, że startowaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Dziś można doświadczyć naszej kompetentnej pomocy również w MIEŚCIE i w wielu innych lokalizacjach Polski.


Idziemy do tego, by zbudować takie lokalizacje w całej Polsce.Co z podobnej platformy mogą wyciągnąć konsumenci?


Usługę o gwarantowanej jakości i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. Czy trzeba spodziewać się więcej w palecie usług holowania? Zdecydowanie cena ma naturalnie spory wpływ na dobór usługodawcy, jednak w wypadku usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. Czas dojazdu na miejsce zdarzenia w przypadku sieci MegaHol jest znacząco krótszy niż standardowo. Platforma MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam rozpatrywać indywidualnie i wysyłać tam ekipę dobrze przygotowaną do tej usługi. Pojawiają się awarie wymagające wszechstronnych mechaników ewentualnie, co właśnie u nas jest realne, paru ekspertów z różnych specjalności. To może zdarzyć się łącznie potrzeba wysłania solidnego ciągnika aby wydostać TIR-a z kanału, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Dzięki platformie dysponujemy sprzętem, którego potrafią akurat nie posiadać równolegle na stanie małe jednostkowe zakłady.Czy istnieje prosty taryfikator usług?


W wypadku pomocy drogowej, potrafiącej w rejonie zdarzenia przedsięwziąć cały szereg, praktycznie nieograniczonych czynności, niezwykle nie zręcznie jest zbudować jeden konkretny cennik. w każdym przypadku rozpoczynamy od ustalenia tymczasowej wartości w zasadzie na poziomie przyjmowania zlecenia. Istnieją informacje, istotne dla kalkulacji usługi, które jesteśmy wstanie otrzymać wręcz na poziomie przyjmowania zlecenia. Powiedzmy typ samochodu, jego stan w diagnozie zleceniodawcy, trasy jakie będziemy musieli przebyć, a na tej bazie możliwa jest również decyzja o wysłaniu najlepszej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Koordynator będzie wiedział jakie ma obowiązek zadawać pytania, a te dane zapewnią mu wszystko co jest potrzebne do orientacyjnej kalkulacji. Wiadomo, że na miejscu kolizji potrafi się okazać nieunikniona rewizja kalkulacji usługi. Zdecydowanie jednak skuteczność sieci polega też na tym, że wyceny za konkretne usługi maleją, w związku z tym przypuszczalnie będą przyjazne względem cenników małych operatorów. Dodatkowo MegaHol realizuje jednocześnie usługi bezgotówkowe dzięki umowom z wieloma ubezpieczycielami.


Czy może pomijając holowanie są w naszej ofercie jakiekolwiek inne usługi?

Na skutek działania w sieci kalejdoskop usług MegaHol wydaje się być bardzo szeroki.


  • Kluczową usługą jest holowanielawetowanie jakichkolwiek samochodów.
  • Usługa przerzutu właściwie do 6 osób odpowiednią autolawetą łącznie z zepsutym pojazdem.
  • Serwis mobilny TIR-ów, innych samochodów ciężarowychdostawczych, oraz także osobowych.
  • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna 24h na dobę wykonująca tę usługę jednocześnie dla samochodów osobowych.
  • Usługa transportu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
  • Indywidualne i długotrwałe umowy na transport pojazdów rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
  • Usługa transportu wszystkich aut niestandardowych, autobusów, naczep, tramwajów itp.
  • Usługa przewozu detali dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
  • Bezpieczne dla samochodu wydostanie go z ciężko dostępnego miejsca.
  • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz na trasie.

Zabezpieczając pomocy drogowej pełną gotowość do pracy możemy, dzięki istnieniu w platformie, jednocześnie i bezproblemowo dopuścić oferowanie usług transportowych. Wszystko to zasługa liczby i rozpiętości posiadanego zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest możliwe wyłącznie w sieci, gdzie można właściwie zróżnicować stan posiadania konkretnych, zrzeszonych w sieci oddziałów. Siła sieci przekłada się także na ewentualność otwarcia wielu działań równocześnie nie mając strat na klasie i bezpieczeństwie prowadzonych prac. Wszystkie ponadplanowe usługi oferujemy w całym kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Co zrobić by zdobyć gwarancję, iż pomoc drogowa przyjedzie z MegaHol?


Z pewnością zachęcamy zatelefonować do MegaHol w wypadku takiej konieczności, wcześniej zachowując sobie nasz numer. Gwarancją naszego współuczestnictwa w wykonaniu usługi jest także solidna umowa. Weryfikuje się ona szczególnie w przypadku obsługi kontrahentów flotowych. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę ratyfikować i tutaj w Krośnie Odrzańskim. Budujemy takie rozwiązania z firmami dysponującymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Trwała kuratela gwarantuje, że do usterki aut z floty dojedziemy sprawniej niż zwykle. Szybkość, jaka w ostatnich czasach rośnie do wagi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie może kończyć się kosztem jakości tychże, dlatego świadomość rodzaju taboru naszych stałych kontrahentów ma tak duże znaczenie dla efektywności naszych prac. w momencie usterki szkody mogą być istotniejsze gdy ważny jest czas. Sprawna praca serwisu mobilnego w takim przykładzie może mieć znaczący wpływ. Istotne jest wówczas by taki serwis był uprzednio gotowy na obsługę taboru stałego kontrahenta. Umowa z nami na pewno niweluje ryzyko strat, a zatem jeżeli istnieje grupa, nie bezwarunkowo regionalna, której tabor systematycznie przemieszcza się w obszarze naszego Krosna Odrzańskiego to reklamujemy jej nasze usługi. Pewna pomoc drogowa pod ręką to luksus w momencie kolizji.


HolowanieMegaHol to podróż w okolice wyniku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: