LAWETA BERLIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BERLIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu dostarczania tej usługi. Usterki, kolizje czy wypadki mogą się nam zdarzyć nawet w najszybszej podróży. Wówczas zazwyczaj korzystnie jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Przerzut niesprawnego pojazdu lawetą bądź przy wykorzystaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale niewykluczona jest także zmiana koła lub wulkanizacja naruszonej opony, albo drobna naprawa wykonana na miejscu zdarzenia prostej usterki, ale paraliżującej dalszą jazdę. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze może mu się przytrafić potrzeba tych przedsięwzięć. Portal MegaHol.pl jest dla kierowców wszystkich samochodów bo mogą się tu odnaleźć z specjalistami od modelu i rodzaju pojazdu którym kierują. Systematycznie nasi mechanicy udzielają pomocy w skrajnie odmiennych okolicznościach. Rozporządzają stosownym transportem dostosowanym do lekkich samochodów i ciężarowych zestawów, oczywiście niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Firmy z tej samej sfery funkcjonują podobnie, ale… Ta inspirująca pomoc drogowa aby udzielić Tobie pomocy wyjedzie natychmiast niemal jak Twój najbliższy przyjaciel. I wyłącznie przyjaciel może być skłonny Ci poradzić w jakichkolwiek okolicznościach, zatem będziesz mógł mu zaufać.


Przebywając niedaleko Berlina brałeś udział w kraksie lub zdarzyła Ci się się awaria samochodu? Zadzwoń do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On ciągle czeka w pobliżu oraz na pewno wie jakie kroki trzeba podjąć Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. Przybędziemy z doświadczoną kadrą, która obsłuży mobilny serwis.


Kłopoty to nasza profesja toteż wykonujemy na ulicy różne drobne naprawy. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, a bywa też, że brakuje paliwa. A każda z tych okoliczności może Cię dosięgnąć powiedzmy na środku autostrady. A my przyjeżdżamy by usunąć wadę ku Twojej oraz naszej radości. Jeśli może być niezbędne holowanie albo autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety również nie będziemy mieli z tym problemu. Gdy okaże się, że to będzie pożądane zawsze zabezpieczamy obszar usterki albo stłuczki. Możesz mieć awarię wszędzie. Czy to będzie autostrada czy droga gminna – to jest nie istotne. Potrzebujemy kilku chwili aby Cię odnaleźć i użyczyć niezbednej pomocy. Tylko dlatego, że znamy każdą dróżkę na miejscowym gruncie.

NASZA GALERIA


Telefon do przyjaciela stale trzymaj przy sobie. W całym kraju potrafi być naprawdę pożyteczny. Dowolna godzina na pewno jest właściwa. Wybierz numer kiedy jesteś w potrzebie. Zjawimy się na miejscu – na bank! Bo taka jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Tacy są przyjaciele.Potrafimy objąć Cię troską przez całą dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance czy bezpłatne usługi z OC winnego kolizji

Jeżeli masz czas spójrz w szczegóły! Przyjaciel z Berlina na sto procent jest chętny do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to najszybsza jak również najlżejsza metoda przewiezienia naruszonego samochodu. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zabronione, więc to jedyny sposób jaki możemy tutaj użyć. W regionie Berlina administrujemy doskonale zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z fachową kadrą. W garnitur flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu możemy być spokojni o bezpieczeństwo transportu samochodu i załadunku. Potencjalni pasażerowie oraz jednocześnie samochód przez całą dobę będą dowiezieni na określone miejsce.


Jeśli stan techniczny pojazdu na to zezwala i jednoznacznie również przepisy w którejkolwiek chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Taki skład samochodów nie może jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki mamy kłopot gdy na ulicy awarii nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Zwykle kolizja TIR-a przynosi korki na drogach. W tych okolicznościach istotne staje się odkorkowanie drogi dlatego bywa, iż natychmiast trzeba planować holowanie. Niewątpliwie zawsze jesteśmy gotowi na takie panaceum.


Holowanie dowolnego modelu pojazdu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie może być dla nas dylematem. Przewieziemy nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy względnie dostawczy. Wykonamy to profesjonalnie i solidnie zawdzięczając to doskonałej klasy wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu dodatkowego. TIR w jarze będący do góry kołami, i w sytuacji kiedy dzieje się to w ciężko osiągalnym stanowisku, zostanie przez nas wydobyty i ustawiony do pionu.


Gdy będzie pożądany przewóz towarów transportowanych przez niesprawny samochód również się tym kłopotem zajmiemy. Załatwimy niezwłocznie transport zastępczy oraz ekipę, która skutecznie przepakuje ładunki.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i bezpieczeństwa dyżur pełni całodobowo wykwalifikowana, kompetentna kadra. Bez względu na warunki pogodowe w dowolnej fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w stanie skutecznie podjąć obojętnie jakie wezwanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Nietrudne do usunięcia awarie pojawiają się często. Takie nieskomplikowane niesprawności, lecz wstrzymujące dalszą drogę to częste zjawiska. Brak oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku niedobrego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, zepsute wycieraczki i rzecz jasna wiele innych lekkich epizodów, które potrafią nas dosięgnąć na drodze. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście poleca bezpośrednie naprawy 24 godziny na dobę. Nie wskazana okaże się autolawety. Sprawny dojazd to cecha tego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w palecie usług.


Cecha jaką się chlubi mobilny serwis to przygotowana kadra. Znajomość detali całego szeregu różnorodnych samochodów niezależnie od marki pomaga im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na trasie w dowolnej sytuacji.


Jeżeli telefon okaże się zajęty natychmiast oddzwonimy. Wskazówki, które powinny być nam konieczne to detale awarii, marka pojazdu i naturalnie lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Żeby w pełni wesprzeć kierowcę do każdego epizodu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Swoim kontrahentom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. Którąkolwiek poważną maszynę drogową, walce bądź na przykład koparki gąsienicowe jesteśmy w stanie przewozić skutecznie i oczywiście bezpiecznie. Wykonujemy transport wszelkich maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych używamy znacznie mniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do przewozu małych, jednak ciężkich pojazdów. Oferta naszych usług zawiera także transport towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z transportem nietypowych towarów i jesteśmy gotowi do frachtu chociażby kłopotliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie tylko w kraju, ale również i zagranicą przeprowadzamy te usługi. Ładunki w każdym przypadku odrębnie ubezpieczamy oraz legitymujemy się dokumentacją, która uprawnia nas do świadczenia takich usług.Dlaczego my?


Ponieważ naszą usługę znajdujemy jako powinność. Dlatego czuwamy nad waszym bezpieczeństwem przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z charakterem. Ze względu na to, że podstawy postępowania w określonych sytuacjach formujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wykwalifikowanych profesjonalistów z wielu ośrodków. Tworząc ten program spodziewaliśmy się skutku w formie pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku wyceny.


Na każdą usługę patrzymy odrębnie, a potem każdą rozdzielnie wyceniamy. Na całkowitą cenę mają wpływ: położenie zajścia, typ samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, przekrój robót zrealizowanych na miejscu i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik.


Wszystkie nasze usługi mogą być nieodpłatne jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą działalność będzie można zapłacić z OC winnego stłuczki.


Zapamiętaj!
Tylko Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Berlina gotów do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: