LAWETA GORLICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GORLICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy w tej samej specjalizacji pracują porównywalnie, jednak… My możemy być jak twój najlepszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa od początku dostępna żeby służyć ochroną. Ten przyjaciel, który jest gotowy na dowolną okoliczność zatem powinno się mu w zupełności zawierzyć.


Przejeżdżając niedaleko Gorlic brałeś udział w stłuczce ewentualnie zdarzyła Ci się się usterka pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. On czuwa w pobliżu oraz na pewno wie jakie kroki trzeba podjąć Dojedziemy natychmiast. Dowieziemy mobilny serwis oraz wykwalifikowanych fachmanów.


Drobne naprawy na drodze nie będą dla nas kłopotem. Naprawa bądź wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek, a także pozostałe w sumie nieduże awarie z satysfakcją skasujemy dla Ciebie na miejscu awarii. Natomiast gdy będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to zdecydowanie pilnujemy by nic nam nie utrudniło jej przyjazdu. Możesz także brać pod uwagę współpracę w materii zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka wiejska – nie ma znaczenia. Dostarczymy pomoc w dowolnym położeniu. Gdyż jesteśmy u siebie stąd rozpoznamy tutaj dowolną dróżkę.


Zapamiętaj ten numer do przyjaciela. Będziesz mógł się zorientować w całym kraju jak może być pożądany. Każda chwila bezwzględnie jest właściwa. Wybierz numer skoro znalazłeś się w potrzebie. Dotrzemy – masz na to gwarancje! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.


24 godziny na dobę zawsze możesz na nas liczyć:

  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance i bezpłatne usługi z OC stłuczki
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy postawienie go na kołach

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Gorlic bezwzględnie jest gotowy do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Uszkodzone pojazdy najszybciej i najprościej da się przewieźć kiedy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Możemy również zdecydować się na holowanie, jednak aktualnie na autostradzie wygląda to zupełnie inaczej ponieważ tutaj ten typ przewozu pojazdów jest legislacyjnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w regionie Gorlic rozporządza wieloma branżowymi, kompletnie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i specjalnie wykwalifikowaną brygadą. W momencie załadunku oraz transportu samochodów zabezpieczenie jest naszym priorytetem. Wszyscy pasażerowie i naturalnie pojazd 24 godziny na dobę będą przewiezieni na określone miejsce.


Zdecydowanie gdy zezwalają na taki ruch paragrafy oraz stan techniczny samochodu każdorazowo możemy zdecydować się na holowanie. Zawsze jesteśmy na to gotowi, wypada jednakże pamiętać, że ten zespół musi się poruszać maksimum z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na trasie usterce to poważny kłopot, ale my mamy tego świadomość. TIR jeżeli ulegnie usterce zawsze może być powodem kłopotów na drodze. W tym przypadku nierzadko holowanie może być ostatnim środkiem udrożnienia drogi. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa z sukcesem realizowała identyczne zlecenia.


Możemy rozpocząć holowanie dowolnego samochodu bowiem dysponujemy specjalnym sprzętem. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna rodzina sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz odpowiedzialnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe i autobusy. Chociażby TIR-a wydobędziemy z jaru, a następnie umieścimy na kołach bez względu na stan techniczny pojazdu bądź kłopotliwy dojazd.


Możemy także dostarczyć odpowiedni samochód do przewozu ładunków przewożonych w uszkodzonym aucie. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o transport jak i załogę, która towary przeładuje.


Waszego zabezpieczenia i spokoju 24 godziny na dobę pilnuje kompetentna, wykwalifikowana kadra. W każdym momencie doby, nie patrząc na realia atmosferyczne, duże zaplecze dozwala nam wykonać dowolne zadanie.Mobilny serwis 24h


Mogą być czasami nieskomplikowane do usunięcia usterki. Mogą to być usterki niweczące dalszą podróż, ale proste do rozwiązania na miejscu zdarzenia. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika złego paliwa. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa przez całą dobę oferuje bezpośrednie naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta będzie nie potrzebna. Sprawny dojazd to zaleta tego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę jest w ofercie.


Mechanicy z kompetencjami to skarb jakim zarządza mobilny serwis. Znajomość detali całego szeregu różnych samochodów nie bacząc na markę umożliwia im przedsięwziąć drobne naprawy wprost na trasie w dowolnej sytuacji.


Oddzwonimy błyskawicznie gdyby się okazało, że ten numer jest w tym momencie nie dostępny. Ustalimy niuanse niesprawności oraz markę pojazdu, a już za kilkanaście minut mechanik będzie w rejonie lokalizacji zdarzenia. Priorytetem naszych przedsięwzięć jest w pełni wesprzeć kierowcę z tego powodu do wszystkich epizodów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna propozycja usług jaką proponujemy naszym kontrahentom zawiera także przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka lub spychacz to tylko przykład jednych z całego szeregu ciężkich maszyn drogowych, które jesteśmy w stanie bezpiecznie przewozić. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Wyraźnie mniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale ciężkie mamy jednak odpowiednio przeszkolonych kierowców. Mając na stanie wystarczający zespół pojazdów przeprowadzamy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Uzyskaliśmy doświadczenia z frachtem nietypowych towarów i teraz zawsze jesteśmy skłonni do transportu choćby kłopotliwego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie jedynie w kraju, lecz też i zagranicą prowadzimy takie usługi. Rozporządzamy całkowitą dokumentacją niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Gdyż profesjonalna pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał jest czynna nie wyłącznie w tym rejonie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bowiem normy postępowania w określonych okolicznościach formujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów z całego szeregu ośrodków. To z tego powodu realnie dowolną usterkę usuwamy tak efektywnie. Jakikolwiek pojazd przewozimy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się nazwać dobrą.


Wszelką usługę szacujemy jednostkowo. Pod obserwację przy wycenie bierze się: przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, rejon zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, a także użycie części zamiennych.


Warto zabezpieczyć się przez zakup odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być nieodpłatne podobnie jak w przypadku kiedy powinny być sfinansowane z OC winnego kolizji.Dostajesz asekurację!

W chwili trudności Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Gorlic gotowy do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: