LAWETA BOBOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BOBOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest jedynie inna firma. Tutaj jest wasz najdroższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle gotowa niezwłocznie ruszyć z ochroną. I jedynie przyjaciel jest skłonny Ci poradzić w dowolnych okolicznościach, zatem możesz mu zaufać.


Jeżeli zdarzyła Ci się stłuczka lub usterka w okolicy Bobowa dzwoń do przyjaciela, który na pewno jest blisko – dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjedziemy najszybciej. W naszej obsadzie są fachmani którzy dowiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie ma jakichkolwiek komplikacji żeby przeprowadzić na drodze jakiekolwiek drobne naprawy. Będzie dla nas radością pomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w wymianie ewentualnie naprawie koła. Jeżeli musi być przydatne holowanie czy autoautolawety, lub opcjonalnie autolawety także nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Otrzymujesz pewność, że okolicy zajścia nie zostawimy niezabezpieczonej. Nie ważne czy stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej lub na bocznej ulicy dojazdowej. My to miejsce zlokalizujemy żeby Ci dopomóc. Bowiem na naszym terenie rozpoznamy każdą trasę czy wojewódzką czy komunalną.


Telefon do przyjaciela wciąż trzymaj przy sobie. Zadziała w każdym przypadku kiedy okaże się konieczny nawet w całym kraju. Możesz telefonować o którejkolwiek godzinie. Zameldujemy się – to pewne! I taka faktycznie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na pewne usługi:

  • Usługi w ramach Assistance oraz darmowe usługi z OC stłuczki
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa źle zatankowanego

Ustal detale! Przyjaciel z Bobowa czuwa chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety dochodzą do głosu jeśli zakładamy szybki i oczywiście łatwy sposób transportu uszkodzonych pojazdów. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada jest to jedyna właściwa technika gdyż holowanie jest w tym wypadku prawomocnie zakazane. Specjaliści oraz kompletnie zaopatrzona flota specjalistycznych pojazdów to energia jaką rozporządza pomoc drogowa w obszarze Bobowa. Dla pasażerów zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Bezpieczeństwo załadunku i transportu samochodu jest gwarantowane dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Przewieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie oraz całodobowo tak samo samochód jak również jego podróżnych.


Potencjalną zamianę rodzaju usługi na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy i stan pojazdu. Holowanie jest wyraźnie wolniejsze. Ten zestaw samochodów nie ma prawa jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to jest dylemat gdy na ulicy usterki nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Naogół kolizja TIR-a stwarza ograniczenie ruchu na drogach. W tej sytuacji istotne okazuje się odblokowanie trasy zatem zdarza się, iż natychmiast trzeba planować holowanie. Z takim problemem do tej pory wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę szybko i sprawnie.


Możemy podjąć holowanie dowolnego samochodu bowiem rozporządzamy specjalnym sprzętem. Możemy solidnie i sprawnie przetransportować choćby skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy i dostawczy, a umożliwia nam to pierwszorzędnej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. TIR w kanale będący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy wydarzy się to w trudno osiągalnym stanowisku, będzie przez nas wydobyty oraz ustawiony do pionu.


Załatwimy dodatkowo transport produktów z uszkodzonego samochodu. Przeładujemy je i przewieziemy na wyznaczone miejsce.


Wykwalifikowana, kompetentna załoga całodobowo dyżuruje by zapewnić Wam stabilizację i zabezpieczenie. Dowolne zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w gotowości wykonać, bez względu na sytuację pogodową, w każdej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować awarię zdarza się momentami bardzo szybko. Akurat nie jest kłopotem niewielka usterka nawet jeżeli udaremnia dalszą podróż. Zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona bądź niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana źle zatankowanego do baku odmiennego rodzaju paliwa to przykłady z którymi można się rozprawić z dala od warsztatu. W tym przypadku przez całą dobę powinno się wezwać naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie będzie powodu używać lawety. Szybki dojazd to cecha tego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w palecie usług.


Profesjonalizm mechaników jest istotą usług jakie oferuje mobilny serwis. Charakter drobnych napraw jakich mogą się podjąć na trasie, nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu, jest właściwie olbrzymi.


Dzwonisz tylko raz. Odbieramy niezwłocznie. Kilka minut omówienia to moment, który jest nam potrzebny do rozpoznania szczegółów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji zdarzenia później w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu. Aby w pełni pomóc kierowcy do dowolnego epizodu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby klientów konstruują obszerną paletę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Dogodny przewóz potrafimy zagwarantować każdej wielkiej maszynie drogowej. Także transport wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Nasza załoga jest wszechstronnie przygotowana między innymi do transportu małych, lecz ciężkich pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Flota pojazdów jaką zarządzamy umożliwia nam przedsięwziąć zlecenia z obszaru frachtu towarów ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet ciężki gruz.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze będziesz mógł kalkulować z naszej perspektywy na energiczne i solidne wykonanie tej usługi. Zabezpieczamy pełną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Bo funkcjonujemy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w tym regionie, ale w całym kraju. Gdyż nasza mądrość to wartość doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych fachowców z całego szeregu ośrodków. Otóż z tego powodu w niewygórowanej wycenie dostajecie usługi na wysokim, specjalistycznym pułapie.


Wszelką usługę wyceniamy rozdzielnie. W wycenie brane są pod uwagę: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, rozmiar robót wykonanych na miejscu, zastosowanie części zamiennych, model pojazdu, który serwisujemy i rzecz jasna lokalizacja zajścia.


Nasza usługa, którą przeprowadzamy ze względu na szkody do której doszło w wyniku kraksy nie z Państwa winy, może być pokryta z OC winnego. Może być także bezpłatna w sytuacji gdy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Dostajesz niezawodność!

Usterka? Kraksa? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Bobowa jest zdeterminowany do pomocy i oczywiście czeka na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: