LAWETA DĄBROWA TARNOWSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DĄBROWA TARNOWSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest jedynie następna jednostka. Tutaj jest jednak twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa od początku gotowa natychmiast ruszyć z pomocą. I jesteś w stanie mu zaufać bowiem przyjaciel jest gotów Ciebie wesprzeć w każdych okolicznościach.


Jeżeli przytrafiła Ci się kolizja czy usterka w regionie Dąbrowy Tarnowskiej zadzwoń do przyjaciela, który na sto procent jest nieopodal – dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. Z nami przyjdzie mobilny serwis oraz profesjonalna ekipa.


Drobne naprawy na trasie to nie jest temat do dyskusji. Nasze ekipy w żadnym wypadku nie rezygnują. Życzymy wam byście niezawodnie przemierzali nasze drogie, jednak wiemy, że zdarzają się przekłute koła, silniki które nie chcą zaskoczyć, nieoczekiwane deficyty paliwa w baku albo uszkodzony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wówczas z satysfakcją dojedziemy aby naprawić niesprawność na miejscu. Stan pojazdu może sprawić, że wskazana okaże się autolawety względnie autoautolawety, zaś w przypadku samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy na to stale gotowi. Zabezpieczamy miejsce zajścia natychmiast po przybyciu. Nie ważne czy Twój kłopot z samochodem ma miejsce na autostradzie, szosie ekspresowej czy na bocznej drodze dojazdowej. My po prostu wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak należy Ci pomóc. Bowiem znajdujemy się u siebie zatem zlokalizujemy tu obojętnie którą ścieżkę.


Telefon do przyjaciela wciąż trzymaj przy sobie. Dodzwonisz się zawsze gdy będzie pomocny dosłownie w całej Polsce. Wybierz numer o każdej godzinie dnia oraz nocy. Nadjedziemy szybko – na pewno! Ponieważ pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał absolutnie tak działa. Przyjaciół znajduje się w biedzie.


Ta pomoc drogowa pracuje 24 godziny na dobę:

  • Pomoc w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Dąbrowy Tarnowskiej czuwa zdeklarowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety wchodzą w grę jeżeli planujemy szybki i praktyczny sposób przewozu niesprawnych samochodów. Na autostradzie tylko z takiej formy transportu możemy skorzystać gdyż holowanie jest tutaj prawnie wzbronione. W regionie Dąbrowy Tarnowskiej operujemy kompletnie zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z biegłą ekipą. W zespół floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Nie powinno być polemiki co do tego, że samochód i w momencie załadunku, a także transportu będzie na pewno absolutnie zabezpieczony. Wszyscy pasażerowie i naturalnie samochód przez całą dobę będą przewiezieni na wskazane miejsce.


Ewentualną modyfikację rodzaju pomocy na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w każdej chwili o ile pozwalają na to paragrafy i stan pojazdu. Zawsze jesteśmy na taką ewentualność gotowi, pozostaje jednak pamiętać, że taki skład powinien się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na drodze usterce to w sumie poważny dylemat, ale my odczuwamy tego świadomość. Nie każdy z samochodów tak efektywnie może skomplikować ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. W takich okolicznościach częstokroć holowanie jest wyłącznym środkiem odblokowania drogi. Doskonale zawsze jesteśmy przygotowani na takie panaceum.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami niewiadomych gdyż dysponujemy specjalistycznym sprzętem. W odpowiednich okolicznościach gdy jest to wskazane wysokiej próby wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam solidnie oraz sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Bez względu na stan techniczny samochodu czy trudny dostęp choćby i TIR-a wyciągniemy z rowu i umieścimy go na kołach.


Nie ma konieczności żeby gdzieś przetrzymywać materiały dostarczane przez uszkodzony samochód, ponieważ jesteśmy w stanie taki transport urządzić. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli idzie o transport jak również załogę, która ładunki przepakuje.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra przez całą dobę pilnuje aby zapewnić Wam spokój i bezpieczeństwo. W każdej fazie dnia i nocy, nie patrząc na sytuację pogodową, duże zaplecze pomaga nam przeprowadzić dowolne zamówienie.Mobilny serwis 24h


Niemało usterek jest łatwych w naprawie. Takie proste awarie, jednak przerywające dalszą jazdę to pospolite zdarzenia. Niedobór oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika złego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych drobnych incydentów, które mogą nas spotkać na trasie. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy wykonuje w terenie przez całą dobę. Okaże się ewidentne, że nie ma pretekstu by korzystać z lawety. Szybki dojazd to zaleta tego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w palecie usług.


Wartość jaką się wyróżnia mobilny serwis to przeszkolona brygada. Na trasie będą mogli przeprowadzić rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Dzwonisz tylko raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Po sprawdzeniu niuansów awarii, marki samochodu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Wszechstronne podejście do potencjalnych przypadków jest podstawą naszego funkcjonowania ponieważ naszym kierunkiem jest w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania różnorodną ofertę usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy każdą poważną maszynę drogową bezawaryjnie i szybko czy też to będzie spychacz czy też koparka gąsienicowa. Nie przedstawia dla nas kłopotu przewóz dużych maszyny rolniczych. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, ale wymagają specjalnej dbałości ponieważ są to pojazdy istotnie małe, jakkolwiek ciężkie. Stąd przeszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Organizujemy opcjonalnie usługi z zakresu transportu dłużycowego czy ładunków ponadnormatywnych. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… zdecydowanie więcej innych specyficznych ładunków.


Będziesz mógł zakładać taką usługę zarówno na obszarze kraju jak również zagranicą. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są stosowną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Z tego powodu, że możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bowiem niemało ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim rzeczoznawcom skonsolidować tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście Gdyż nasza pomoc drogowa rozpoczęła działalność na osnowie doświadczenia, praktyki i kompetencji specjalistów z wielu ośrodków z naszego kraju. Pozwala nam to szybko i profesjonalnie skasować faktycznie każdą niesprawność czy dostarczyć na wskazane miejsce każdy pojazd z pewnością pierwszorzędnej jakości i niewygórowanej ceny.


Jakakolwiek usługa jest indywidualna, zatem każdą szacujemy indywidualnie. Z pozoru podobne usługi zawsze się różnią, zatem każda musi podlegać odrębnej kalkulacji. Na wycenę usługi oddziałują: czy została użyta autoautolawety lub holownik, rozmiar prac wykonanych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, model pojazdu, który obsługujemy i oczywiście miejsce zajścia.


Gdy Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być wolne od opłat, bowiem szkody pokryte zostaną z OC winnego kraksy względnie ubezpieczeniowej ochrony.Noś nas w pamięci!

Niesprawność? Stłuczka? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Dąbrowy Tarnowskiej jest zdecydowany do pomocy więc liczy na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: