LAWETA SZCZUCIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZCZUCIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie uważaj nas za instytucję pierwszą spośród wielu. Nasza pomoc drogowa jest jednak jak najdroższy przyjaciel, który wyjedzie pilnie by udzielić Ci porady. I jedynie przyjaciel może być zdecydowany Ci pomóc w dowolnych okolicznościach, dlatego możesz mu zawierzyć.


Przejeżdżając nieopodal Szczucin brałeś udział w stłuczce ewentualnie zdarzyła Ci się się usterka pojazdu? Wystukaj numer do przyjaciele – do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. On zawsze jest w pobliżu i na pewno wie co trzeba zrobić. Zjawimy się na miejscu błyskawicznie. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis i obsadę fachmanów.


Defekty to nasza profesja dlatego robimy na poboczach jezdni wszystkie drobne naprawy. Nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony śmieć na jezdni i w ten sposób uszkodzić oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które akurat zużywają się w intensywny deszcz na szosie czy nie wymienić w porę akumulatora, a potem mieć poważny kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieznaczne usterki wyeliminujemy dla Ciebie ku wspólnej przyjemności. A jeśli stanie się tak, że będzie potrzebna autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie pokrzyżowało jej przyjazdu. Chronimy przestrzeń zdarzenia zaraz po przybyciu. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – stale jesteś w komfortowej sytuacji rozumiejąc, że dla nas nie jest to trudności. My to stanowisko zlokalizujemy żeby Ci pomóc. Ponieważ jesteśmy u siebie zatem rozpoznamy tu dowolną drogę.


Zapamiętaj nasz telefon. To oczywiście numer do przyjaciela! W całej Polsce prawdopodobnie może być rzeczywiście potrzebny. Możesz dzwonić o dowolnej godzinie. Przybędziemy z pomocą – na sto procent! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  tak rzeczywiście funkcjonuje. Wiarygodna pomoc drogowa! Tacy mają być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na skuteczne usługi:

  • Usługi w ramach Assistance, a także bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa źle zatankowanego

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Szczucin bezwzględnie jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety są brane pod uwagę jeżeli planujemy szybki i praktyczny sposób przewozu niesprawnych samochodów. Możemy też postawić na holowanie, lecz teraz na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej gdyż tutaj ten sposób transportu pojazdów jest prawomocnie wzbroniony. Fachowcy oraz znakomicie zaopatrzona flotylla branżowych pojazdów to siła jaką zarządza pomoc drogowa w obszarze Szczucin. Dla pasażerów zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Samochód jest w naszych rękach zupełnie zabezpieczony w momencie załadunku, a także w transporcie. Przez całą dobę zarówno defektowy samochód jak również jego pasażerów przewieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Zdecydowanie jeśli dopuszczają to paragrafy i rzecz jasna stan techniczny pojazdu każdorazowo możemy zdecydować się na holowanie. Holowanie będzie na pewno niestety wolniejsze. Ten zespół pojazdów nie może jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na trasie usterce to oczywiście wielki dylemat i my odczuwamy tego świadomość. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej zasada w wypadku niesprawności TIR-a. W tych okolicznościach znaczące staje się odkorkowanie trasy więc bywa, iż pilnie trzeba podejmować holowanie. Nasza pomoc drogowa świetnie daje sobie radę z takimi sprawami.


Specjalny sprzęt umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek rodzaju pojazdu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna paleta wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, solidnie i efektywnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe czy autobusy. Nawet TIR-a wydobędziemy z dołu i ulokujemy na kołach bez względu na stan samochodu czy trudny dojazd.


Jeżeli występuje ostateczność transportu produktów z unieruchomionego samochodu posiadamy zdolność podstawienia adekwatnego pojazdu do ich przewozu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie dowieziemy zgodnie ze zaleceniem gestora ładunku.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i zabezpieczenia dyżur pełni całodobowo wykwalifikowana, kompetentna kadra. Szerokie zaplecze pozwala nam bez względu na realia atmosferyczne obojętnie jakie zadanie wypełnić w dowolnej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się także nieskomplikowane do rozwiązania awarie. Absolutnie nie jest dylematem mała usterka nawet jeśli udaremnia dalszą jazdę. Uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona albo ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana błędnie wlanego do baku odmiennego rodzaju paliwa to przykłady z którymi można się rozprawić w rejonie zdarzenia. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście oferuje bezpośrednie reperacje całodobowo. Nie potrzebna okaże się autolawety. W 24 godzinnej ofercie usług istnieje również mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis dotrze niezwłocznie.


Mobilny serwis angażuje wykwalifikowanych fachmanów. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, bez względu na markę będą mogli się podjąć na poboczu drobnych napraw w szczególnie bogatym obszarze.


Telefonujesz wyłącznie raz. Odbieramy niezwłocznie. Po sprawdzeniu elementów awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo oczywiście po to by w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest istotnym wycinkiem w obszernej palecie naszych usług. Bezpieczny transport jesteśmy w stanie umożliwić którejkolwiek wielkiej maszynie drogowej. W grę wchodzi też przewóz wielkich maszyn rolniczych. Właściwie wyszkoleni do transportu drobnych, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu powiedzmy wózków widłowych. Wykonujemy także usługi z obszaru transportu dłużycowego i ładunków ponadnormatywnych. To potrafi zdarzyć się kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie dostarczymy jakikolwiek specyficzny towar.


Usługi te realizujemy na terenie całego kraju i zagranicą. Transportowane towary jednostkowo ubezpieczamy. Dysponujemy też odpowiednią dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego modelu usług.Dlaczego my?


Otóż pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał absolutnie w 100% kompetentnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku do tego w całym kraju, a nie zaledwie w naszym rejonie. Ponieważ doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje profesjonalistów z wielu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Z tego powodu w niewygórowanej wycenie dostajecie usługi na wysokim, specjalistycznym szczeblu.


Zlecenia podlegają indywidualnej wycenie. Na kompletną cenę mają wpływ: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, zakres czynności wykonanych na miejscu, wykorzystanie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który serwisujemy i rzecz jasna lokalizacja zajścia.


Jeśli uszkodzenie wyniknie z nieuwagi osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można sfinansować z OC winnego stłuczki. Analogicznie może być jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance.Zawsze jesteśmy pod ręką!

Masz problem wzywaj Pomoc drogową Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Szczucin który nigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: