LAWETA ŚWIDWIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIDWIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, może następować w wyniku nieprzyjemnego zdarzenia jakie przytrafić może się w podróży, nie mniej jest nam przyjemnie, że zdecydowali się Państwo skorzystać z pomocy Piotr Pietruszko Pietrucha Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut. Usterki, kolizje i wypadki mogą się nam wydarzyć chociażby w najmniejszej drodze. Niestety przeważnie bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Awarię paraliżującą podróż powinno się dać wyeliminować drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zajścia czy prozaiczna zmiana koła, gdy pojawia się taka konieczność do dyspozycji mamy sztywny hol lub przerzut lawetą albo autolawetą. Takie kłopoty mają różne samochody od osobówki do ogromnych TIR-ów. Na stronach naszego portalu Piotr Pietruszko Pietrucha Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut kojarzymy fachowców z kierowcami. Są specjalistami, którzy codziennie dostarczają profesjonalnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Zarządzają stosownym transportem dostosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych składów, oczywiście zawsze mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy patrzą na nich jak na najbliższych przyjaciół.


Na bezwzględne organizacje możesz wpaść wszędzie. W nas odkryjesz to co ma Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny podtrzyma cię mocnym ramieniem. Przyjaciel jakiemu potrafisz uwierzyć bo jest przygotowany na każde zdarzenie.


Brałeś udział w stłuczce lub miałeś problem z niesprawnością auta w bliskiej odległości od Świdwina? Natychmiast znajdź numer do Piotr Pietruszko Pietrucha Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut. Do przyjaciele który na pewno jest niedaleko i dokładnie wie jakie czynności trzeba zrealizować aby dać sobie radę z problemami. Zjawimy się na miejscu bezzwłocznie. Dodatkowo przygotowana kadra dowiezie, a także obsłuży mobilny serwis.

Defekty to nasza specjalizacja stąd wykonujemy na ulicy wszelkie drobne naprawy. Nie myśl, że nie dotrzemy do drobnostki jaką wydaje się być wymiana koła. Pomożemy nawet przy awaryjnej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik gdy akumulator odmówi posłuszeństwa. Autoautolawety ewentualnie autolawety są stale dostępne do jazdy. Jeśli okażą się konieczne nie będzie z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy również zdecydowani na holowanie w dowolnym systemie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Możesz także liczyć na współpracę w kwestii zabezpieczenia miejsca zajścia. Możesz mieć niesprawność wszędzie. Czy to będzie autostrada czy ścieżka gminna – to jest nie ważne. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak Ci dopomóc. Bowiem na własnym terenie znamy dowolną trasę czy wojewódzką czy komunalną.

NASZA GALERIA


Telefon do przyjaciela precyzyjnie zapamiętaj. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całym kraju wyczekujemy na Twój telefon. Absolutnie nie istnieje zła pora ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Dotrzemy – to nie ulega kwestii! Bowiem pomoc drogowa Piotr Pietruszko Pietrucha Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut faktycznie tak pracuje. Tacy powinni być przyjaciele.


Zawsze możesz kalkulować naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance, a także nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Ustal detale! Przyjaciel z Świdwina czuwa zdecydowany do realizacji zadań!


LawetaAutoautolawety 24h

Laweta czy autoautolawety to oczywiście najszybszy i najprostszy model przetransportowania naruszonego samochodu. Na autostradzie jedynie z takiej metody transportu jesteśmy w stanie skorzystać gdyż holowanie jest w tym wypadku legislacyjnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w obszarze Świdwina zarządza wieloma branżowymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) oraz wysoce wykwalifikowaną załogą. Pojazd będzie na pewno pod opieką naszych pracowników zupełnie zabezpieczony w momencie załadunku, a także w transporcie. Potencjalni podróżni oraz oczywiście samochód całodobowo będą przewiezieni na określone miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być optymalny, a przepisy kodeksu drogowego muszą akceptować holowanie gdybyśmy planowali zdecydować się na taką metodę przewozu. W którejkolwiek chwili możesz zmienić decyzję jedyny problem to prędkość przemieszczania sie po drodze. Ten zestaw musi jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Wszyscy rozumiemy jaki to problem gdy na drodze ulega usterce pojazd ciężarowy. Zazwyczaj usterka TIR-a przynosi ograniczenie ruchu na drogach. W tej sytuacji znaczące okazuje się odblokowanie drogi zatem bywa, że prędko trzeba podejmować holowanie. Zdecydowanie jesteśmy przygotowani na to rozwikłanie sprawy.


Holowanie jakiegokolwiek typu samochodu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie może być dla nas problemem. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz cała paleta sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz efektywnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Absolutnie nie ma dla nas trudno dostępnych stanowisk, ani samochodów w takim stanie, że są nie do wydostania. Nawet TIR-a po wypadku wyciągniemy z kanału i ulokujemy na kołach.


Awaryjny pojazd może prawdopodobnie przewozić towary, które nie przepadły ulegając uszkodzeniu, ale potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie tej usługi. Zawsze jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich przewozu w określone miejsce.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i zabezpieczenia pracuje całodobowo wykwalifikowana, fachowa kadra. Bez względu na realia pogodowe przez całą dobę zawsze jesteśmy w stanie przeprowadzić obojętnie jakie zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu.


Mobilny serwis 24h

Nietrudne do usunięcia awarie pojawiają się niejednokrotnie. Faktycznie, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami dolanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przekuta opona utrudniają dalszą drogę, jednak są stanowczo nietrudne do wyeliminowania na miejscu. Na szczęście lokalna pomoc drogowa przez całą dobę oferuje doraźne reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zapotrzebowania. Serwis przybędzie na miejsce usterki bezzwłocznie, a w palecie usług istnieje też pracujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to wykształcona brygada. Charakter drobnych napraw jakich mogą się podjąć na poboczu nie bacząc na markę i rodzaj samochodu, jest faktycznie olbrzymi.


Starczy jednorazowy telefon. Kilka minut rozmowy to czas, który jest nam potrzebny do określenia niuansów awarii, marki samochodu i rejonu zdarzenia i w kilkanaście chwil będziemy na miejscu zdarzenia. Aby w pełni pomóc kierowcy do każdego epizodu podchodzimy kompleksowo.


Transport niskopodwoziowy

Filozofią naszych usług jest sprawna reakcja na listę oczekiwań konsumentów stąd też w ofercie usług odkryjecie Państwo między innymi przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka lub spychacz to zaledwie przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, które potrafimy bezawaryjnie przewozić. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie zmuszające do nie typowej ochrony, podobnie znajdują się na naszej liście pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Miejscowa załoga jest wszechstronnie przeszkolona też do przewozu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Zarządzamy zespołem pojazdów pozwalającym na fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… mnóstwo różnych niekonwencjonalnych towarów.


Takie usługi przewozowe wykonujemy na terenie całego kraju i zagranicą. Nasza firma dysponuje wyczerpującą dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego rodzaju usług. Wszelkie transportowane towary są ubezpieczone.


Dlaczego my?

Dlatego, że funkcjonujemy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie tylko w miejscowym terenie, a w całym kraju. Otóż wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym fachowcom skonsolidować tutaj doświadczenie, umiejętności i oczywiście kompetencję. To z tego powodu praktycznie dowolną niesprawność likwidujemy ewidentnie profesjonalnie. Każdy pojazd przewozimy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako dobrą.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy indywidualnie więc dowolną indywidualnie wyceniamy. Pod rozwagę przy wycenie bierze się: rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zajścia, typ pojazdu, który obsługujemy, a także użycie części zamiennych.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być nieodpłatne, ponieważ szkody zapłacone zostaną z OC winnego kolizji lub ubezpieczeniowej pomocy.


Masz pewność!
W chwili kłopotów Pomoc drogowa Piotr Pietruszko Pietrucha Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – na kontakt, gotowy do pomocy, czeka przyjaciel z Świdwina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: