LAWETA RAWA MAZOWIECKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RAWA MAZOWIECKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada rzetelnie zaakcentować, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to rzecz jasna nie oznacza, iż odmawiamy wykonania odmiennych wezwań, ba wprost przeciwnie administrując doskonale zaopatrzoną infrastrukturą potrafimy  obsłużyć kilka zleceń jednocześnie. Nie traktujemy was tak jak kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy tylko z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Wszystkie nasze warsztaty rozlokowane są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych aut naturalnie ze specjalnym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Na ogół może ci się przytrafić awaria na autostradzie. Optymalnym panaceum powinno być w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeżeli przytrafi ci się taki przypadek w okolicy Rawy Mazowieckiej, bo to pewna pomoc drogowa. Holowanie jednak nie każdorazowo jest potrzebne. W naszych zespołach rozporządzamy mobilnymi serwisami, a także kompletnie wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zdarzenia nierzadko staje się środowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam akurat sprawnie eliminują awarie.


Bynajmniej nie boimy się, iż jakaś rzecz nas zaskoczy bowiem posiadamy dość umiejętności, aby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Do tej pory obojętnie jakie zamówienie zamykaliśmy skutecznie i oczywiście nie znamy takiego argumentu by jakoś to się odwróciło. Wiele niesprawności które utrudniają kierowcom dalszą podróż dla przeszkolonych załóg okazuje się banalnymi do naprawy. Niech ci się nigdy nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, gdyż na drodze też drobna niesprawność auta potrafi okazać się uciążliwa do osobistej naprawy, tak więc wycieraczki jak również opony, brak paliwa czy nieodpalający silnik też czasami wymagają naszej uwagi.


Miej to na względzie. Jeśli totalnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie potrzebujesz się denerwować, bowiem my oczekujemy nieopodal za miedzą. Nieistotne gdzie znalazły cię kłopoty my to miejsce odnajdziemy, więc natychmiast podamy ci przyjacielską dłoń. Przywołuj pomoc drogową o dowolnej porze dnia czy nocy. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i przenigdy żadnego co zrozumiałe nie zawiodła. Z tego powodu, że tacy są przyjaciele.


Tak samo i w dzień i w nocy będziesz mógł  zaplanować naszą współpracę:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance
  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na drogę względnie ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co obejmuje pełna paleta możliwości skoro jeszcze nie masz pewności. Masz całkowitą rację, iż trudno zaufać wyłącznie słowom, ale wiedz, iż tutaj w Rawie Mazowieckiej liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet lub też autolawet jest zaadaptowany do przerzutu jakiegokolwiek modelu auta, mimo, że nigdy nie kryjemy, iż przede wszystkim nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy świadomość, iż kultową strategią pomocy jest holowanie, zwłaszcza kiedy mowa o autach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej umie się takiej usługi podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak promowalibyśmy sięgnięcie po usługi ekspertów.


Nie lekceważcie tej wskazówki. Kluczowe są doświadczenie oraz profesjonalizm ważne przy realizacji podobnej usługi. Lina holownicza, którą najczęściej stosujemy do podobnego typu holowania zdarza się jak się okazuje niepewna. Na autostradach bądź drogach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest wzbronione. A tu właśnie jest miejsce dla specjalistycznego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Czuwające w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety pozwalają nam na przewiezienie dowolnego modelu pojazdu. W rejonie lokalizacji zajścia pojawimy się błyskawicznie kierując tu stosowny sprzęt do niezawodnego przewiezienia waszych aut oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie rzeczywiście nasz jedyny żywioł. Zawsze w transporcie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać zwykle pośród najlepszych. Bogata oferta i gwarancja znakomitej marki naszych prac jest znaczącym krokiem w stronę wypracowania podobnego ideału. Wszyscy świetnie rozumieją jaką nieprzyjemną może być na drodze usterka TIR-a. Zamknięcie jednego pasa ruchu potrafi wywołać długie korki choćby i na szosie dwupasmowej. Jest także pewne, iż rezultat może być nawet gorszy na ruchliwej, peryferyjnej drodze. Dlatego istotni muszą być eksperci od krótkich napraw w miejscu zdarzenia, oraz gwarantowanego transportu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania kłopotliwych pojazdów z rowu i pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a umiemy w tej sytuacji umiejętnie przetransportować w rejon gdzie będziemy potrafili go bezpiecznie zreperować. Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, cały wachlarz dokuczliwych pojazdów przywieziemy prędko i bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych zespołach czuwa fachowa załoga będąc oczywiście gwarantem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się wyklarować, iż na szczęście nie będzie dyspozycji na holownik oraz niskopodwoziówkę. Może zdarzyć się, że wystarczy mobilny serwis, który w okolice wydarzenia dojedzie znacząco prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie usuną podstawę niesprawności, chociażby na drodze szybkiego ruchu.


Od wulkanizacji opon po drobne reperacje motoru na to zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Zespół mobilnego serwisu wyrusza zupełnie zorganizowany dzięki starannemu rekonesansowi, który wykonujemy w trakcie zatwierdzenia zgłoszenia. Rzecz zrozumiała, że w sposób naturalny potrafi wypaść coś przypadkowego i błyskawiczna naprawa tym razem nie będzie wykonalna, jakkolwiek wtedy szybko podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca tylko na zamówienie.


Preferowane przez nas indywidualne podejście do wezwań bierze się z faktu, iż awarie choć bliźniacze nierzadko bywają nadzwyczaj różne. Nasi kontrahenci maja prawo do złej oceny, to my mamy obowiązek być ekspertami więc umiemy wybaczyć przyjaciołom oceniając każde zadanie jednostkowo. Nasi mechanicy, dostając pomoc doskonale zaopatrzonego zaplecza technicznego, wydobywają z takich konwersacji jedynie skuteczne wskazówki.Transport niskopodwoziowy     

Rozwinęliśmy profesjonalną propozycję, jednak kluczowe usługi na takim rozwiązaniu zupełnie nie tracą, bowiem przewóz maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych wypływa z pełnej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym taborze. Właściwe spożytkowanie potencjału załogi ogranicza powszechne koszty działalności, no i tym samym redukuje stawkę za usługi dla poszczególnego kontrahenta, było by dziwne gdybyśmy podobnego potencjału nie zobaczyli.


Nie tworzymy obostrzeń, w Polsce oraz zagranicą dostarczymy na wskazane miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Łatwo także powierzyć nam przewóz ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Każdorazowo ubezpieczamy frachty chociaż jesteśmy spokojni, iż w naszych rękach są bezpieczne. Każdy przerzut, szczególnie niestandardowych towarów domaga się pozwoleń, upoważnień czy też odpowiedniej dokumentacji, ale przenigdy nie obciążamy klienta załatwieniem wszystkich formalności.Dlaczego my?

Albowiem nawet nie ma takiego powodu, aby teraz nie. Dlaczego nie MegaHol? Próbujemy sobie w tym miejscu zapisywać, że zawsze jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto tak pisze nigdy nie dezawuuje kompetencji innych. Trudno sądzić, iż coś nie funkcjonuje prawidłowo w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej kiedy naprawdę pełno tego rodzaju warsztatów trzyma się w sektorze.


Odważ się wszakże zagłębić w niniejszy temat. Nasza moc tkwi w platformie licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu czy zespołu pojazdów co jest trudne dla pojedynczego zakładu. Analogicznie rzecz ma się z przeszkoloną załogą, i oczywiście z kierowcami o odpowiednich kwalifikacjach lub praktyce.  MegaHol to harmonijne zestawienie niewielkich zakładów, które wzajemnie się wspomagają działając dodatkowo w pobliżu kolizji i gospodarując niecodziennym wyborem taboru oraz sprzętu.


Podstawę oferowania naszych usług wyznacza idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie w związku z tym. Dojedzie konkretnie do was najlepiej wyszukana formacja specjalistów, najpewniej z lokalnego warsztatu w którym wiążą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na natychmiastową współpracę całej platformy.


Taryfikatora u nas nie posiadamy, ale macie prawo oczekiwać na realną stawkę, niejednokrotnie niższą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że wartościujemy usługi indywidualnie. Zdecydowanie przeprowadzamy wszystkie zlecenia z OC oraz Assistance i w tym przypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być naprawdę taka. Przyjaciel z Rawy Mazowieckiej, który wyczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: