LAWETA RADOM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADOM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się szczerze podkreślić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa, co nie oznacza, że odmawiamy wykonania innych wezwań, ba wprost przeciwnie administrując wyśmienicie zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie  obsłużyć kilka zamówień równocześnie. Jeśli chodzi o nas to kontrahenta widzimy jako przyjaciela zatem tak podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje oczywiście nie patrząc jakie gabaryty ma jego pojazd. Wszystkie nasze odziały rozmieszczone są obecnie właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnorodnych aut naturalnie ze szczególnym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Nie ma stref chronionych i na ogół stosunkowo łatwo jest mieć awarię pojazdu. Jest w stanie to się wydarzyć akurat w okolicy naszego Radomia, i w takim przypadku będziesz mógł błyskawicznie zapytać o pomoc MegaHol, to doskonałe uporanie się z kłopotem. Tymczasem prawdopodobne jest, że nie wystąpi uzasadnienie holowania. Zawsze wcześniej  można wykorzystać mobilny serwis, a nasze znakomicie wykwalifikowane kadry są w stanie sobie poradzić z reperacją. Miejsce wydarzenia częstokroć okazuje się miejscem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie sprawnie eliminują awarie.


A poradzimy sobie z każdą usterką. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, teraz utwierdza nas w przeświadczeniu, iż wybieramy trafne decyzje na etapie finalizacji zdobytych zleceń. Wielokrotnie jest tak, że banalna usterka hamuje dalszą podróż, jednak dla pomocy drogowej drobna reperacja praktycznie w miejscu zdarzenia nie powinna być problemem. Jesteśmy zdecydowani zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy też nieodpalający napęd, rozerwana opona lub ubytek paliwa, my prędko to załatwimy.


Oczywiście to ważne! Ty, być może dotarłeś tutaj z odległego krańca Europy, natomiast my jesteśmy u siebie. Znamy tutaj każdy kąt więc nie jest ważne, gdzie utknąłeś z własną usterką my niedługo cię zlokalizujemy. Wywołuj pomoc drogową o każdej godzinie dnia i nocy. Dotrzemy na sto procent dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Tak już mamy.W dzień i w nocy będziesz mógł na nas polegać:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w granicach Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Pełna paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w szczegółach zatem masz czas rozproszyć obiekcje. Ale na przyjaciół z Radomia będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet lub też autolawet jest przystosowany do przerzutu każdego modelu auta, choć nie kryjemy, iż przede wszystkim zdecydowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Uszkodzony pojazd potrafimy pewnie, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek odradzamy korzystanie z takiego ryzyka gdy brakuje doświadczenia.


Bynajmniej nie omijajcie tej wskazówki. Podczas holowania bardzo znaczące są doświadczenie i profesjonalizm. Awaryjność typowych lin holowniczych zwraca opinię na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. W czasach kiedy wszystkie podróże w znacznej skali odbywają się po trasach szybkiego ruchu i autostradach istotną informacją bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na tych trasach jest zabronione. Stąd powinno się wyszukać pomoc drogową MegaHol, ponieważ dysponujemy i koniecznym sprzętem i wytrawną ekipą.


Jakikolwiek rodzaj aut możemy przewieźć sięgając do własnych lawet, czy też autolawet. Przerzut aut to nasza profesja, zatem o każdej godzinie uda się nas przywołać byśmy należycie zrealizowali zleconą nam usługę włącznie z przewiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to wymyśliliśmy MegaHol. Transport aut ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to domeny w których pragniemy być najlepsi. Tak samo w wachlarzu usług jak też w wartości ich wykonania. Większość kierowców przypuszczalnie miała kiedyś styczność z popsutym na drodze TIR-em. Tasiemcowe korki są w stanie się tworzyć też na szosie dwupasmowej kiedy wykluczymy z ruchy jeden pas. Jest także pewne, że wynik może być nawet groźniejszy w skutkach na ruchliwej, peryferyjnej szosie. Z tego powodu tak znaczący powinien być błyskawiczny , a także specjalistyczny przewóz takiego samochodu, względnie bardzo szybka jego naprawa w miejscu zajścia.


W ofercie MegaHol holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz specjalistyczny sprzęt dodatkowy, w tym także właściwy sprzęt do wydobycia kłopotliwego samochodu z parowu czy też ulokowania go na kołach. Na co dzień mamy, jak się zdaje niezbędne akcesoria, aby przeprowadzić sesję bezpiecznej reperacji po uprzednim opróżnieniu ulicy z awaryjnie sparaliżowanego, kłopotliwego pojazdu. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, duży kalejdoskop dokuczliwych aut przewieziemy skutecznie i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Gwarantuje to dodatkowo wytrawna kadra, która odbywając dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój wewnętrzny oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik oraz niskopodwoziówka nawet nie będę teraz obligatoryjne. Niesprawność będą mogli naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia dojedzie istotnie szybciej.


Mobilny serwis jest gotów tak samo na wulkanizację opon jak i na lekkie remonty napędu. Zespół mobilnego serwisu rusza całkowicie zorganizowany , a zawdzięcza to konkretnemu rekonesansowi, który realizujemy w chwili zaakceptowania zlecenia. Rzecz jasna w czasie realizacji usługi może się okazać, że awaria jest groźniejsza niż sugerowały prognozy i wtedy niezwłocznie zawsze jest sprowadzana, oczekująca na zlecenie autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową


Każde wezwanie to dla nas indywidualny przypadek bowiem każda usterka jest inna. Nasi mechanicy mogą z próśb kontrahentów wychwycić konkretne dane bez przytyku, także wówczas kiedy zleceniodawcy plątają się w klasyfikacji usterki. Luksus pracy daje nam wyśmienicie wyposażone zaplecze, przeto wysłuchanie klienta powinno nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną ofertę usług rozbudowaliśmy o przewóz ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych gdyż obszerna baza lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników pozwoliła nam na to rozwiązanie bez szwanku dla standardowych zleceń. Umiejętne użycie potencjału kadry redukuje całkowite wydatki na działalność, a tym samym zmniejsza wycenę usługi dla jednego klienta, było by dziwne gdybyśmy tego potencjału nie zobaczyli.


Bezawaryjnie dostarczymy na wybrane położenie pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, w granicach naszego kraju i zagranicą. Przedmiotem tej usługi mogą być również ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy frachty mimo że zawsze jesteśmy pewni, że w naszych rękach muszą być bezpieczne. Absolutnie nie obciążamy naszych kontrahentów załatwianiem procedur i uzyskiwaniem dokumentów nieodzownych do realizacji zleconego frachtu.Dlaczego my?

Istnieje jakiś sens, żeby tym razem nie? Czemu nie MegaHol? Absolutnie nie zamierzamy ujmować umiejętności pozostałym, lecz oczywiście nikt tego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, że jest najlepszy. Działa wiele pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zdecydowanie każda kończy wszystkie zlecenia.


Spróbuj się trochę wgryźć w niniejszy problem. Prawdopodobieństwo zadysponowania niezbędnego sprzętu w naszym wypadku jest daleko większe niż w indywidualnym zakładzie bodaj ze względu na liczbę kooperantów. Nie odmiennie ma się sprawa z załogą o właściwych kwalifikacjach lub z kierowcami o konkretnym doświadczeniu.  Platforma warsztatów położonych niedaleko zajścia, współpracując ściśle ze sobą wykorzystuje sposobność wyekspediowania pomocy z najbardziej przystosowaną do sytuacji kadrą i stosownym sprzętem.


Podwalinę dostarczania naszych usług określa maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie z tego powodu. Pełna firmowa platforma będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej obsady fachmanów, którzy będą ekipą z niewielkiego zakładu, prawdopodobnie powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą pewni gdy za plecami będą mieli takie wsparcie.


Cennika nie potrzebujemy, ale oczywiście możecie liczyć na realną stawkę, niejednokrotnie niższą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że wartościujemy prace indywidualnie. Zlecenia z OC i Assistance przeprowadzamy w limicie ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie jedynie. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z Radomia.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: