LAWETA IŁŻA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych IŁŻA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze podejmujemy zlecenie ponieważ głównym naszym założeniem powinno być świadczenie usługi pomocy, natomiast wypada dodać, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu działaniu podporządkowujemy nasz tabor i doświadczenie. Nie traktujemy was jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy jedynie dlatego, że jeżdżą mniejszym samochodem. Zawsze przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w identycznym stopniu jak i pozostałych aut i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce zawsze są adekwatnie wyposażone.


Problemy z pojazdem na autostradzie to oczywista sytuacja. Jest w stanie to się wydarzyć właśnie w rejonie naszego miasta Iłża, no i w takim przypadku będziesz mógł błyskawicznie prosić o przysługę MegaHol, to dobre rozwiązanie. Holowanie właściwie nie zawsze bywa konieczne. Zawsze wcześniej  warto wykorzystać mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane załogi potrafią sobie poradzić z reperacją. Miejsce zajścia na jakiś moment objawi się profesjonalnym warsztatem, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy wydatek na usunięcie usterki.


Każdą awarię jesteśmy gotowi skasować W zasadzie do chwili obecnej w każdym przypadku rozwiązywaliśmy pomyślnie problemy, nabraliśmy zatem przekonania choćby do własnych rozwiązań. Mnóstwo awarii jakie paraliżują klientom dalszą podróż dla przeszkolonych ekip okazuje się być trywialnymi do naprawy. Zakończyły się sezony kiedy musiałeś transportować ze sobą cały zakład samochodowy bowiem obecnie niewielkimi naprawami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki a kiedy trzeba zamieniając w nawałnicę uszkodzone wycieraczki.


Miej to na uwadze. Jeśli jesteś z odległego miejsca, tylko nie denerwuj się jak należy nam wyłuszczyć gdzie zafundowałeś sobie kolizję, bo my jesteśmy z sąsiedztwa. Zapamiętaj, że posiadasz w nas przyjaciół, dlatego nie denerwuj się, że nie wiesz w którym miejscu masz awarię my na pewno cię wyszukamy. Ściągaj nas o jakiejkolwiek porze dnia i nocy. Przyjaciele bywają różni, życzliwsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zdradza. Taki jest stały system na istnienie.24 godziny na dobę będziesz mógł Ta pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki , a także w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli nadal masz obiekcje! Ale na przyjaciół z miasta Iłża jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to przecież, że nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie mogą być dostosowane do przerzutu innych aut. Mamy jasność co do tego, iż tanią techniką interwencji jest holowanie, zwłaszcza gdy mowa o autach osobowych. Przy pomocy linki holowniczej potrafi się tej interwencji podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to właściwie radzimy skorzystanie z usługi profesjonalistów.


Taką radę trzeba przyjąć na poważnie. Praktyka i profesjonalizm są niezbędne dla zaufania przy holowaniu. Awaryjność typowych lin holowniczych adresuje uwagę na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. W czasach gdy wszystkie podróże w znacznej liczbie odbywają się po drogach szybkiego ruchu lub autostradach aktualną informacją jest fakt, że holowanie na takich trasach jest wzbronione. Stąd idealnie zaopatrzone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol zawsze są najtrafniejszym wyborem.


Zatem nie musimy informować, że w stałej infrastrukturze obecne są stosowne do tego lawety i autolawety. Przerzut aut to nasza specjalność, zatem o każdej porze można nas przywołać byśmy fachowo przeprowadzili zleconą nam usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to stworzyliśmy MegaHol. Bezpośrednio w transporcie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać w każdym przypadku wśród najlepszych. Świetna propozycja plus gwarancja znakomitej jakości własnych prac jest znaczącym ruchem w kierunku uzyskania podobnego celu. Większość użytkowników dróg przypuszczalnie musiała mieć już spotkanie z zepsutym na drodze TIR-em. Kolizja na szosie dwupasmowej jest zdolna wyizolować z ruchu jeden pas i być przyczyną kilometrowych korków. Jest również oczywiste, że efekt może być zwyczajnie szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, bocznej trasie. Z tego powodu cenni są fachowcy od natychmiastowych napraw w terenie, i oczywiście gwarantowanego transportu pojazdów.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i fachowy sprzęt posiłkowy, w tym także stosowny sprzęt do wydostania kłopotliwego pojazdu z kanału czy też ustawienia go na kołach. Rozporządzamy zatem odpowiednimi środkami żeby natychmiast odblokować trasę tak ewidentnie aby można było bezkolizyjnie przeprowadzić naprawy. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy pełen kalejdoskop masywnych pojazdów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych zespołach pełni dyżur profesjonalna kadra będąc także żyrantem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się wyklarować, że nawet nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Także na autostradzie skutki zdarzenia potrafi rozwiązać mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia przyjedzie szybciej oraz przywiezie profesjonalnych mechaników.


Od wulkanizacji opon po minimalne remonty napędu na oczywiście musi być przygotowany mobilny serwis. Jest tak w związku z tym, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia realizujemy na tyle dokładny wywiad by zespół mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć dokładnie przygotowany do wykonania usługi. Może zdarzyć się, iż zwiad telefoniczny może być niewystarczający i personel mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie dokonać błyskawicznej reperacji, na szczęście nie jest to przecież problem gdyż w odwodzie zawsze czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jesteśmy pewni, że każdy epizod pewnie jest wyjątkowy w związku z tym podchodzimy do zleceń bardzo jednostkowo. Klient może nie mieć racji co do oceny sytuacji, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a potem wysnuć właściwe wnioski, ponieważ w ten sposób pracuje się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie tak postępować gdyż odczuwamy komfort wsparcia świetnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w sprawności faktycznie wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas wyjście z możliwością frachtu sporych maszyn budowlanych czy może maszyn rolniczych. To fakt, że w tej gałęzi frachtu nie specjalizujemy się, lecz jeśli pośród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z koniecznym doświadczeniem nie można nie zagospodarować tego potencjału.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do trudnych chociaż niedużych wózków widłowych, wszelkie pojazdy potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce w granicach Polski oraz zagranicę. Można oczywiście desygnować nam fracht towarów ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Jako, że zabezpieczenie ładunku jest tutaj priorytetem to przy zachowaniu wszelakich środków bezpieczeństwa, dodatkowo zawsze ubezpieczamy ładunki. Jakiekolwiek procedury i dokumenty niezbędne do dokumentacji związanej z prowadzoną przez nas pracą, zawsze przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Bo tym razem nie znajdziesz sobie takiego czynnika, aby teraz nie. No to niech okaże się, że MegaHol. Nie potrzebujemy aby inni czuli się gorsi, jednakże wyraźnie chcemy być najlepsi. Jesteśmy przeświadczeni, iż potencjalne pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe spisują się dość pozytywnie.


Ważne jest też inaczej na to zagadnienie popatrzeć. Indywidualny warsztat nigdy nie będzie dysponował faktycznie tak uniwersalnym taborem czy sprzętem jak grupa funkcjonująca jako część pajęczyny tworzącej się z znacznej ilości kooperantów. Tak samo sprawa ma się z przeszkoloną załogą, i oczywiście z kierowcami o właściwych kwalifikacjach lub praktyce.  MegaHol to wyjątkowe powiązanie małych warsztatów, które wzajemnie się wspierają będąc jednocześnie w pobliżu wypadku jednocześnie dysponując niepowtarzalnym doborem taboru oraz sprzętu.


Podstawę dostarczania naszych usług wyznacza zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się przede wszystkim w związku z tym. Do wezwania przybędą dobrzy fachowcy, prawdopodobnie z lokalnego rodzinnego zakładu, ale będą mieli na wyciągniecie ręki dostęp do współpracy ogromnej firmowej sieci.


Niezależna wycena usług sprawia, iż niejednokrotnie ponosicie skromniejsze wydatki niż oczekujecie. Prace które regulujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC względnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych dopłat klienta.


To jest MegaHol – na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z miasta Iłża, który każdorazowo dojedzie  w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: