LAWETA RYPIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RYPIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale przecież zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na każde zamówienie. Naszych kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to pierwszy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy poruszają się znacznie mniejszymi samochodami. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale oczywiście warsztaty rozmieszczone po całej Polsce są gotowe na to żeby dać radę sobie z dowolnym zleceniem.


Niestety nie można liczyć na fart, że w podróży przegapią nas usterki pojazdu. Skutecznym wyjściem wydaje się być w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, tym bardziej gdy przytrafi ci się taki przypadek w przestrzeni Rypina, gdyż to wiarygodna pomoc drogowa. Notabene nie musi się niezwłocznie holować auta. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, i profesjonalnie wykwalifikowaną załogą. Miejsce zdarzenia na pewien czas stanie się specjalistycznym warsztatem, a w ten sposób wygospodarujemy czas i zminimalizujemy nakład na usunięcie awarii.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z jakąkolwiek niesprawnością. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która obecnie utwierdza nas w zaufaniu do tego, że podejmujemy trafne decyzje na etapie realizacji zdobytych zadań. Często zdarza się tak, że błaha usterka uniemożliwia dalszą podróż, lecz dla nas drobna naprawa w miejscu zdarzenia na szczęście nie powinna być kłopotem. Nasze wykwalifikowane ekipy zainteresują się jakąkolwiek drobnostką zatem już na szczęście nie musisz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki bowiem pod dobrą kuratelą będziesz bezpieczny na drodze.


Pamiętaj! My zawsze jesteśmy stąd, więc jeżeli nie umiesz wyjaśnić gdzie jesteś absolutnie nie musisz się niepokoić. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna tutaj wszelkie zakamarki i odszuka cię nawet gdybyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś. Zdarza się kłopot to powinno się pomagać, pora nie jest kluczowa ponieważ istotni powinni być przyjaciele przekonani do wykonania usługi, dlatego jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Idealnie jest mieć przyjaciół na których zwyczajnie można się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że tacy powinni być przyjaciele.
24 godziny na dobę możesz 24 godziny na dobę u nas otrzymujesz gwarantowane usługi:

  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tutaj rozpisana w szczegółach czyli jesteś w stanie rozwiać obiekcje. Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć w każdym przypadku i gdziekolwiek, tymczasem szczególnie w tym Rypinie.LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny tabor lawet i autolawet jest przystosowany do transportu dowolnego modelu auta, choć nigdy nie kryjemy, że szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Więc jakkolwiek powszechną metodą przerzutu awaryjnego auta osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy prowadzący, to my przecież polecalibyśmy skorzystać z doświadczonej pomocy.


Bynajmniej nie lekceważcie naszej porady. Nie zawodowy prowadzący zwyczajnie nie rozumie jak ważne przy holowaniu bywają doświadczenie i kompetencje. Zawodność zwyczajnych lin holowniczych adresuje uwagę na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy takiej usłudze. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest zabronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol dysponująca wytrawnymi zastępami, a także stosownym sprzętem do lawetowania jest najwłaściwszym doborem.


Będące w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety pozwalają nam na przetransportowanie dowolnego modelu samochodu. Czyż wolno wyczekiwać czegoś ponad to niż solidnego i sprawnego przewiezienia niesprawnych pojazdów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no chyba nie, a my właśnie takimi problemami się paramy rzetelnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To robota nas pociąga. Od początku sięgamy po palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. Zaręczamy bogatą paletę oraz fachowe przeprowadzenie usług. Z uszkodzonym TIR-em tarasującym jezdnię zetknął się chyba każdy użytkownik dróg. Kiedy z powodu niesprawności na jezdni dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to wiadomy jest korek, być może na parę kilometrów. Nawiasem mówiąc rezultat może być szkodliwszy jeśli do niesprawności dojdzie na drugorzędnej, jakkolwiek ruchliwej trasie. Dlatego wartościowi są profesjonaliści od szybkich napraw w rejonie zdarzenia, no i bezpiecznego przewozu aut.


Wszystkim co zasadniczo potrzebne do likwidacji takich awarii dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do robót dodatkowych. Utrzymujemy, zatem odpowiednie akcesoria, żeby przeprowadzić sesję bezkolizyjnej reperacji po poprzednim oczyszczeniu ulicy z awaryjnie uwięzionego, ciężkiego pojazdu. Szybko i bezpiecznie przewieziemy naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, słowem jak widać kompletny arsenał uciążliwych samochodów.


Ale klasa naszych prac gwarantowana jest przede wszystkim przez doświadczoną załogę czuwającą w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozwikłanie problemu może też być absolutnie przeciwne no i holownik , a także niskopodwoziówka nie będą niezbędne. Usterkę mogą wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który na miejsce zajedzie istotnie prędzej.


Mobilny serwis jest gotów zarówno na wulkanizację opon jak również na niewielkie remonty napędu. Próbujemy wcześniej ustalić podstawę niesprawności i dlatego prowadzimy wnikliwy sondaż podczas otrzymywania zlecenia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy jadą absolutnie gotowi do pracy. Rzecz oczywista, że każdorazowo może wypaść coś nadzwyczajnego i tak sprawna naprawa akurat nie będzie możliwa, lecz wtedy niezwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka oczekująca tylko na zamówienie.


Niesprawności, jakkolwiek porównywalne często są jednak bardzo rożne, stąd też do wszelkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Wszyscy klienci maja prawo do niepoprawnej analizy, to my mamy obowiązek być fachmanami i potrafimy odpuścić przyjaciołom oceniając każde zamówienie jednostkowo. Firmowi mechanicy, mając poparcie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, uzyskują z tych konsultacji jedynie skuteczne podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy profesjonalną paletę, ale standardowe usługi na tym posunięciu zupełnie nie tracą, bowiem przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych wypływa z pełnej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym taborze. To fakt, że w takiej dziedzinie transportu akurat nie specjalizujemy się, jednakże jeśli pośród perfekcyjnych kierowców otrzymuje się tylu z właściwym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie zagospodarować podobnego potencjału.


Oczywiście nie tworzymy ograniczeń, w Polsce czy zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce walce drogowe, kombajny, busy, pikapy bądź koparki. Przyjmujemy oczywiście zamówienia na ładunki ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze są one całkowicie bezpieczne, ale i tak regularnie ubezpieczamy ładunek. Absolutnie nie zarzucamy firmowych kontrahentów przygotowaniem procedur i zdobywaniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego przewozu.Dlaczego my?

Lecz dlaczego akurat nie? Niech, więc będzie, że MegaHol. Każdy może zapisać, że jest najlepszy, jednakże my nawet nie planujemy odejmować innym umiejętności. Przypuszczamy, iż każda pomoc drogowa, jakich działa wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest znacznie mniej, weryfikuje się w efektach pracy.


Winno się wszakże przeanalizować tą sytuację szerzej. Skoro zdążyliśmy zdobyć, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu musi być zdecydowanie większe niż w pojedynczym zakładzie. Oczywiście to identycznie sprawdza się przy wyborze wytrawnych kierowców oraz wyspecjalizowanych mechaników. Tworzymy znakomite zestawienie nawzajem wspomagających się niedużych warsztatów, których potęgą jest nieduża odległość od lokalizacji zderzenia i oczywiście nieprawdopodobny wybór sprzętu i technologi.


Reguła „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy bazę dostarczania naszych usług sprawdza się dokładnie z tego powodu. Nasza firmowa platforma będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wysłanej grupy fachmanów, którzy będą załogą z małego warsztatu, pewnie powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą pewni mając takie wsparcie.


Nierzadko stawki za nasze prace zdarzają się niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż nigdy nie opieramy się na cenniku, bo szacujemy każde zlecenie jednostkowo. Wyjątkowo wygodną procedurą fakturowania za nasze usługi wydaje się być bezpośrednie rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak warunkiem jest możliwość wykonania usługi w ramach OC ewentualnie Assistance.


MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, powinna być oczywiście taka. Liczący na Twój kontakt przyjaciel z Rypina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: