LAWETA WĄBRZEŹNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WĄBRZEŹNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział powinien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale przecież zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na każde zlecenie. Dlatego szczerze mówiąc nie kierujemy uwagi na rozmiar auta bo nasi klienci powinni być naszymi bliskimi przyjaciółmi i pragniemy, by nasze uczynki utwierdzały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół odkrywa się w opresji. W związku z tym, dowolny z naszych warsztatów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotów w identycznym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Nie wolno czekać na fart, że w drodze ominą nas usterki samochodu. Niesprawność ewentualnie może wam się przytrafić w rejonie Wąbrzeźna, lecz zachowaj spokój bo i tu mamy swój warsztat, toteż zwyczajnie wybierz numer do MegaHol będziemy na miejscu wyjątkowo szybko. Natomiast w rzeczywistości holowanie samochodu bywa niepotrzebne. Zawsze w pierwszej kolejności można wykorzystać mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane załogi potrafią sobie poradzić z reperacją. Miejsce zajścia na pewien moment będzie specjalistycznym punktem warsztatowym, i w taki sposób wygospodarujemy czas i zmniejszymy nakład na usunięcie awarii.


Nie było takiej usterki z którą byśmy sobie nie poradzili. Do tej chwili każde zamówienie rozwiązywaliśmy pozytywnie i oczywiście nie ma takiego argumentu by to się odmieniło. Absolutnie nie istnieją takie reguły, jakkolwiek często mnóstwo wstrzymujących dalszą jazdę awarii okazuje się być prostymi usterkami, które po drobnej naprawie na miejscu zajścia są efektywnie likwidowane przez nasze załogi. Zezwól, iż zainteresujemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, które hamują dalsza jazdę, a oczywiście nie możecie ich sami zreperować. Skończyły się klimaty gdy musiałeś przewozić ze sobą kompletny warsztat samochodowy bo teraz niewielkimi naprawami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte motory czy uzupełniając w nawałnicę wadliwe wycieraczki.


Oczywiście to znaczące! Jeśli przyjechałeś z odległego miejsca, tylko nie zadręczaj się jak nam wyłuszczyć gdzie zafundowałeś sobie usterkę, ponieważ my jesteśmy z sąsiedztwa. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie znalazły cię problemy my to miejsce odnajdziemy, więc szybko zaproponujemy ci przyjazną dłoń. Tylko nie zastanawiaj się nad chwilą dnia ściągaj pomoc drogową bezzwłocznie kiedy jesteśmy tobie pomocni. Przyjaciele są różni, życzliwsi, tandetni oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. To stały system na działanie.


Oczywiście i w dzień i w nocy możesz rozważać naszą usługę:

  • Niepłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku

NASZA GALERIA


By jakoś rozwiać wszystkie rozterki na naszym portalu możesz zaznajomić się z naszą pełną paletą możliwości. Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć zawsze i gdziekolwiek, a przede wszystkim w tym Wąbrzeźnie.LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza infrastruktura lawet czy autolawet na sto procent jest skomponowana do przerzutu jakiegokolwiek samochodu. Mamy jasność co do tego, że powszechną taktyką interwencji jest holowanie, szczególnie gdy mowa o autach osobowych. Przy wykorzystaniu liny holowniczej potrafi się takiej pomocy podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak radzimy sięgnięcie po usługi profesjonalistów.


Wydaje się być to pozytywne z kilku względów. Absolutnie najważniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Niezmiernie kluczowy bezwzględnie jest sprzęt z którego wtedy korzystamy gdyż prosta linka holownicza często bywa niedoskonała. Holując pojazd kierowca musi omijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co znacznie utrudni jak i przedłuży przerzut. Stąd pomoc drogowa MegaHol zarządzająca zawodowymi składami, a także odpowiednim sprzętem do lawetowania jest najszczęśliwszym wyborem.


Oczekujące w naszym taborze lawety i autolawety pozwalają nam na przetransportowanie dowolnego rodzaju samochodu. Przerzut aut to nasza specjalność, więc o dowolnej godzinie wolno nas przywołać byśmy fachowo przeprowadzili zleconą nam pracę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Przewóz samochodów ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to płaszczyzny w jakich staramy się być najdoskonalsi. Podobnie w podaży usług jak i w klasie ich zrealizowania. Z zepsutym TIR-em blokującym szosę zetknął się raczej każdy kierowca. Kilometrowe korki potrafią się budować też na szosie dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Nawiasem mówiąc wynik jest w stanie być szkodliwszy kiedy na przykład do zdarzenia dojdzie na podrzędnej, jednak ruchliwej trasie. Z tego powodu prędka reperacja lub zawodowy, kompetentny transport tego samochodu jest tak istotny.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do wyciągania masywnych aut z dołu i pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Wykorzystujemy, jak się zdaje optymalne narzędzia, by przeprowadzić sesję bezkolizyjnej formy remontu po uprzednim oczyszczeniu trasy z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego samochodu. Prędko oraz bezawaryjnie przewieziemy cały kalejdoskop dużych samochodów w tym: zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki.


Jednakże w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czuwa zawodowa kadra i to właśnie oni gwarantują prawdziwą markę naszych usług.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik , a do kompletu niskopodwoziówka akurat nie będą celowe. Jest możliwe, że jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w okolice kolizji przybędzie istotnie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują przyczynę niesprawności, nawet na drodze szybkiego ruchu.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być przygotowani na wiele typów usterek od wulkanizacji opon po zmiany silnika. Zespół mobilnego serwisu wyrusza gruntownie zorganizowany dzięki gruntownemu wywiadowi, który prowadzimy w czasie podjęcia zgłoszenia. Zawsze posiadamy możliwość zamówienia lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na przypadek gdyby szybka reperacja okazała się niewykonalna.


Zwykle udaje nam się do zamówień podchodzić nadzwyczaj indywidualnie gdyż mamy wiedzę, iż każdy przypadek potrafi być wyjątkowy. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy sugestie, ponieważ zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Możemy tak postępować bowiem czujemy luksus oparcia wyśmienicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rozwinęliśmy profesjonalną ofertę, lecz kluczowe usługi na takim rozwiązaniu absolutnie nie cierpią, ponieważ przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych wypływa z bogatej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników znajdujących się w naszym taborze. Odpowiednie użycie potencjału ekipy obniża ogólne nakłady na działalność, oraz tym samym zmniejsza stawkę za usługi dla indywidualnego klienta, było by pewnie zadziwiające gdybyśmy tegoż potencjału nie uchwycili.


Wozimy na terenie kraju i zagranicę różne maszyny począwszy od ciężkich jakkolwiek małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Obiektem tejże usługi mogą zostać także towary ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Zawsze jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców oraz sprzętu z jakiego korzystają, mimo to każdorazowo nasze profesjonalne ładunki są całkowicie ubezpieczone. Zawsze dysponujemy całkowitą specyfikacją nieodzowną, żeby świadczyć profesjonalne usługi i dlatego chronimy się biorąc na siebie wszystkie procedury połączone z transportem.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek powód, ażeby tym razem nie? Jak się zdaje może być MegaHol. Absolutnie nie potrzebujemy odbierać umiejętności pozostałym, ale również nikt tego nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Nie powinno się przypuszczać, iż coś nie idzie właściwie w dziedzinie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej gdy faktycznie dużo takiego rodzaju zakładów utrzymuje się w sektorze.


Powinno się właściwie przeanalizować to szerzej. Prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu w tym przypadku zapewne jest zdecydowanie poważniejsze niż w pojedynczym zakładzie bodaj ze względu na liczebność partnerów. O wykwalifikowanych mechaników czy sprawdzonych kierowców również bywa zdecydowanie łatwiej w naszej firmowej pajęczynie niż w pojedynczym warsztacie. Działamy niby jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały czuwające w okolicy wydarzenia współdziałają ze sobą, by na stanowisko wyekspediować absolutnie najlepiej przygotowaną załogę.


Podwalinę oferowania naszych usług określa reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się przede wszystkim dlatego. Przyjedzie do was odpowiednio wybrana grupa zawodowców, najpewniej z lokalnego punktu gdzie łączą ich więzy domowe względnie przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na szybką interwencję całej sieci.


Cennika nie potrzebujemy, jednak możecie liczyć na rzetelną stawkę, nierzadko mniejszą niż oczekujecie, a to dlatego, iż wyceniamy prace na bazie realnych danych. Bardzo optymalną procedurą fakturowania za nasze usługi jest proste rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest szansa wykonania pracy w granicach OC lub Assistance.


I to oczywiście kompletny MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Wąbrzeźna, który wyczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: