LAWETA MILICZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MILICZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autInstytucje w identycznej specjalizacji działają podobnie, ale… Ta inspirująca pomoc drogowa aby udzielić Ci porady wyruszy bezzwłocznie niemal jak Twój najbliższy przyjaciel. Przyjaciel godny kredytu zaufania i gotów na każde rozstrzygnięcie.


Przejeżdżając w pobliżu Milicza wziąłeś udział w kraksie względnie przytrafiła Ci się się awaria samochodu? Wystukaj numer do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On zawsze jest w pobliżu i będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Dojedziemy najszybciej. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis oraz obsadę fachmanów.


Absolutnie nie staną się dla nas komplikacją drobne naprawy na trasie. Nie myśl, że nie przyjedziemy do błahostki jaką zdaje się być wymiana koła. Wesprzemy choćby przy ratunkowej wymianie wycieraczek, dowieziemy paliwo i odpalimy silnik gdy akumulator odmówi posłuszeństwa. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą planowo dostępne do drogi. Gdy okażą się konieczne nie będzie z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy też przygotowani na holowanie w dowolnym systemie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Po dotarciu sprawnie pomożemy ochronić miejsce zdarzenia. Nie ważne czy Twój kłopot z samochodem ma miejsce na autostradzie, szosie ekspresowej bądź na bocznej drodze dojazdowej. Znajdziemy dowolne miejsce oraz zapewnimy pomoc. Ponieważ na swoim obszarze rozpoznamy każdą ulicę czy regionalną czy komunalną.


Zapamiętaj ten kontakt. To jest numer do przyjaciela! Potrafi być pożyteczny w granicach Całego kraju. Telefon bezwzględnie jest dostępny 24 godziny na dobę. Dotrzemy – masz na to gwarancje! Bowiem PDS24h Marek Chudzik, skuteczna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Gdyż w biedzie licz na przyjaciół.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na skuteczne usługi:

  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego
  • Darmowe usługi z OC stłuczki, a także w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Milicza bezwzględnie jest gotowy do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to jeden z szybszych jak również najlżejszy sposób przetransportowania unieruchomionego pojazdu. Wypada jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie zakazane, więc w sumie to jedyny sposób jaki możemy tutaj zastosować. W rejonie Milicza zarządzamy znakomicie wyposażonymi branżowymi pojazdami z rzetelną brygadą. W zespół flotylli wchodzi także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu możemy być spokojni o bezpieczeństwo przewozu pojazdu i oczywiście załadunku. Potencjalni pasażerowie i jednocześnie pojazd całodobowo będą dowiezieni na określone miejsce.


Ewentualną modyfikację standardu pomocy na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan samochodu. Jesteśmy na to przygotowani, należy jednak pamiętać, iż ten skład może się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający kolizji na drodze to poważny kłopot, a my zdajemy sobie z tego sprawę. Zazwyczaj awaria TIR-a stwarza zatory na drogach. Jeżeli taka kolizja ciągnie się zbyt długo wielokrotnie należy podejmować holowanie. Z takim dylematem właściwie mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę prędko i profesjonalnie.


Holowanie dowolnego rodzaju samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie może być dla nas dylematem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała rodzina sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz efektywnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. TIR w kanale sterczący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy dzieje się to w trudno osiągalnym miejscu, zostanie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Nie ma konieczności by gdzieś przetrzymywać materiały dostarczane przez awaryjny samochód, bowiem jesteśmy w stanie taki przewóz przygotować. Przeładujemy je i przywieziemy na wyznaczone miejsce.


Wykwalifikowana, rzetelna kadra całodobowo czuwa żeby zapewnić Wam spokój i zabezpieczenie. Rozwojowe zaplecze pozwala nam wykonać obojętnie jakie zadanie przez całą dobę nie zważając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Akurat nie brakuje usterek łatwych w naprawie. Mogą to być awarie wstrzymujące dalszą jazdę, lecz łatwe do rozwiązania na miejscu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo brak oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika złego paliwa. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne naprawy wykonuje w terenie przez całą dobę. Nie wskazana będzie autolawety. Szeroka oferta serwisu obejmuje też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem niezwłocznie.


Profesjonalizm mechaników jest zasadą usług jakie proponuje mobilny serwis. Szeroki zakres drobnych napraw, oddzielnych od marki i rodzaju samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem właściwego wykształcenia.


Gdyby telefon był zajęty błyskawicznie oddzwonimy. Kilka minut konsultacji to moment, który jest nam konieczny do określenia niuansów niesprawności, marki samochodu i lokalizacji zajścia i w kilkanaście chwil pojawimy się na miejscu zdarzenia. Na każdy przypadek reagujemy wszechstronnie oczywiście po to żeby w jak najlepiej wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna paleta usług jaką świadczymy indywidualnym i firmowym kontrahentom zawiera też transport maszyn budowlanych. Dogodny przewóz jesteśmy w stanie zagwarantować którejkolwiek poważnej maszynie drogowej. Transport maszyn rolniczych, także tych wielkich i rzecz jasna złożonych, też istnieje w naszej propozycji. Niewielkie, jednak ciężkie pojazdy sprawiają trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyjmijmy mniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednak istotne jest by prowadził go kierowca przeszkolony do takiego typu usługi i właśnie tych przeszkolonych kierowców mamy w lokalnym zespole. W czasie transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z własnego specjalistycznego zespołu pojazdów. Zdobyliśmy doświadczenia z frachtem nietypowych ładunków i teraz jesteśmy dyspozycyjni do przewozu bodaj dużego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie wyłącznie w kraju, ale też i zagranicą przeprowadzamy te usługi. Dysponujemy pełną dokumentacją potrzebną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Otóż naszą działalność widzimy jako służbę. Zatem osłaniamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z charakterem. Ponieważ wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło swoim rzeczoznawcom skonsolidować tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście informację. W wysokiej efektywności i jakości usług, jaką możemy państwu obecnie zaoferować w dobrej wycenie, widać ewidentnie jak duży wpływ posiadał na to ten klucz postępowania.


Dowolna usługa jest wyjątkowa, dlatego każdą wyceniamy jednostkowo. Z pozoru bliźniacze usługi choć trochę się różnią, dlatego każda zdecydowanie powinna podlegać niezależnej wycenie. Na wycenę usługi wpływają: model pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój robót wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik i rejon zdarzenia.


Gdy Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być bezpłatne, bowiem straty zapłacone zostaną z OC winnego stłuczki bądź ubezpieczeniowej pomocy.Nigdy nie zgub!

W każdym przypadku Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Milicza czeka pod telefonem gotowy by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: