LAWETA LUBLIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBLIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy pewną licencję na pomoc


Wygląda na to, że szukasz pomocy drogowej w okolicy Lublina. Trafiłeś doskonale. w sytuacjach awaryjnych, w wypadkach potencjalnych wydarzeń losowych na drodze, a przed wszystkim w usługach holowania wszelakich aut poczynając od TIR-a poprzez różne pojazdy ciężarowe oraz dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. LawetaMegaHol to bezdyskusyjna gwarancja szybkości i wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Nie potrzebujesz w tej sytuacji przeglądać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc drogową. Bliżej zaprzyjaźnimy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli być może masz chwilę, a pojawiłeś się na naszej stronie bo poszukujesz zabezpieczenia. Wypracowania stabilnej gwarancji pomocy w przyszłości. w takim wypadku zapraszamy Cię do rozmowy na temat bogatej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które deklarują dużo bogatszy wachlarz usług niż tylko holowanie samochodów. Na razie wirtualnej konwersacji, jednak nic raczej nie stoi na przeszkodzie by ją zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Na początek naturalne pytanie:Z kim ten dialog?


MegaHol pod swoje skrzydła przyjął istotną liczbę warsztatów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, jednak zdecydowanie nie zawężają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, a takie usługi dostarczają na rzecz jakichkolwiek pojazdów ciężarowychdostawczych, i dodatkowo dla aut osobowych, a także pozostałych pojazdów. Od skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy popularnych skuterów po fracht lawetą czy autolawetą aut osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To zrozumiałe, że kiedy profesją takiej grupy jest TIR to niewątpliwym jest dla niej jednoczesne wejście do usług transportowych w wersji ciężkiej. Dysponujemy bowiem odpowiednimi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które zezwalają nam na transport kłopotliwych maszyn rolniczych, budowlanych i drogowych. Od całego szeregu lat funkcjonujemy na terenie Górnego Śląska oraz sąsiednich regionów mimo, że rozpoczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Teraz możecie nas znaleźć również w Lublinie, a też w wielu dodatkowych miejscach w Kraju, w których zawsze uzyskacie usługi na najlepszym poziomie.


Oczywiście są szanse, że już niebawem na całym terytorium Polski.Co też nabędziesz dzięki sieci MegaHol?


Niezawodny standard i bezpieczeństwo usługi zabezpieczane 24h na dobę. Kiedy mówimy o holowaniu jest to najcenniejsza deklaracja. Zazwyczaj wycena usługi ma istotny wpływ na nasze decyzje, natomiast o wiele skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol błyskawicznie dojeżdża w rejon zdarzenia. Drużyny MegaHol są w każdym przypadku doskonale gotowe do wykonania konkretnego zamówienia pomocy drogowej, gdyż dzięki sieci jesteśmy wstanie wybrać ekipę idealnie dopasowaną ze wszystkich dostępnych do działania na tym obszarze. Nie będzie dla MegaHol tematem wysłanie do ciężkiego zlecenia kilku specjalistów, którzy zwykle funkcjonują w innych warsztatach, ale pracujących w ramach naszej sieci. Wtedy potrafi być jednocześnie konieczność wysłania mocnego ciągnika żeby wydostać TIR-a z wykopu i ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Dzięki sieci już posiadamy kooperantów, którzy potrafią się nawzajem wzmocnić w właściwy sprzęt i ekspertów. Partnerów, których mniejsze firmy muszą dopiero poszukiwać w sytuacji gdy już okazują się niezbędni.Cena usługi jest ważna.


Na ogół może się zdarzyć, że potrzeba będzie podejmować prace, których akurat nie potrafiliśmy przewidzieć w związku z tym wykonanie stałego taryfikatora usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie trudne. Każdorazowo zaczynamy od sprecyzowania początkowej ceny w zasadzie na szczeblu przyjmowania zlecenia. Są informacje, ważne dla wyceny usługi, które jesteśmy wstanie otrzymać w zasadzie na etapie przyjmowania zamówienia. Powiedzmy model pojazdu, jego stopień uszkodzenia w diagnozie zleceniodawcy, trasy które będziemy musieli pokonać, a na tej bazie możliwa jest również decyzja o wyekspediowaniu odpowiedniej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. To jedyne co jest potrzebne, żeby wyjściowo policzyć cenę zamawianej usługi. Nie można jednak uciec od korekty wyceny w okolicznościach doświadczeń losowych, dlatego bezwzględnie trzeba uwzględniać taką okoliczność. Platforma ma jednakże dla docelowej ceny usługi kolosalne znaczenie, gdyż jak to bywa zazwyczaj w takich przypadkach pozwala obniżyć wszystkie wydatki, a co za tym idzie podsumowującą kalkulację. Do tego MegaHol wykonuje jednocześnie usługi bezgotówkowe dzięki umowie z licznymi ubezpieczycielami.Czy może poza holowaniem są w naszym wachlarzu propozycji jakieś inne branżowe usługi?


 • MegaHol na skutek działania w sieci wykorzystuje szeroki wachlarz usług.
 • Sztandarową usługą jest holowanielawetowanie wszelkich aut.
 • Dysponujemy autoautolawetymi z ofertą przerzutu konkretnie do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, innych aut ciężarowych oraz dostawczych, a jednocześnie pełny serwis aut osobowych.
 • Ukierunkowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz rzetelnie wyszkolona na każdy rozmiar opon od samochodów ciężarowych do osobówek.
 • Transport wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak również aut osobowych.
 • Przewóz kłopotliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Wśród dodatkowych usług przewozowych również fracht aut nietypowych takich jak autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych dodatkowo usługa frachtu dłużycowego.
 • Skuteczne i bezpieczne dla samochodu wydobywanie go z pobocza, rowu, pola czy nietypowego trudno dostępnego miejsca.
 • Dowiezienie na drodze paliwa, a także innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Ten luksus całkowitej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym oferowaniu prac przewozowych zapewnia nam konfiguracja platformy w której działamy. Platforma pozwoliła MegaHol zdywersyfikować aktywa poszczególnych zakładów tak, że dziś zarządzamy pokaźną różnorodnością sprzętu co pozwala nam na rozległy wachlarz ponad standardowych usług. Rozwój MegaHol przynosi nam aktualnie sposobność podjęcia się choćby i kilku zamówień jednocześnie bez żadnych strat na jakości i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie dodatkowe usługi świadczymy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu nawet nie tylko na terenie kraju, ale też w granicach Unii Europejskiej.Czy być może jest możliwa gwarancja współpracy z warunkiem udziału MegaHol?


Jedyne co potrzeba to posiadać nasz kontakt pod ręką, reszta to profesjonalna, codzienna, normalna odpowiedź na zarejestrowanie wezwania. Jesteśmy zdecydowani na stałe umowy deklarujące udział MegaHol w przedsięwzięciach pomocowych co zwłaszcza weryfikuje się w przypadku klientów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi możliwi zleceniodawcy flotowi z którymi podpisujemy stabilne umowy na obsługę. Także tutaj w Lublinie. Umowa deklaruje kontrahentom nasz niezwłoczny dojazd na miejsce zdarzenia. Pomocną przewagą stałej umowy, rzecz jasna poza szybkością działania, jest też dobra znajomość taboru funkcjonującego w bazie zleceniodawcy co ma wpływ na doskonalsze wyszkolenie naszych kadr i ekwipunku do wykonania wezwania. Poślemy powiedzmy wcześniej gotowy do zlecenia serwis mobilny i wasza firma odnotuje mniejsze straty. Instytucja, która z MegaHol podpisuje umowę nie musi być lokalna, a jeżeli jej tabor wielokrotnie porusza się w regionie Lublina czemu mają ryzykować kłopoty z potencjalną konieczną pomocą? Przy epizodzie kolizji należałoby mieć atut w rękawie. No to niech nim będzie nasza profesjonalna pomoc drogowa.


Holowanie jedynie w granice zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: