LAWETA BEŁŻYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BEŁŻYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna działa zawsze dla Was. Dzień dobry!


Najwyraźniej potrzebujesz pomocy drogowej w rejonie Bełżyc. Trafiłeś idealnie. w okolicznościach awaryjnych, w momentach wszystkich doświadczeń losowych na drodze, a nade wszystko w usługach holowania wszystkich aut poczynając od TIR-a poprzez różne pojazdy ciężarowe i dostawcze, należymy do awangardy w tej domenie. Niepodważalna rękojmia jakości oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest pewna w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Właściwie już teraz wywołaj nasz alarmowy numer, ponieważ w chwili awarii nie wolno marnotrawić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w sytuacji kiedy raczej nie jesteś na „musiku”, a tylko szukasz bezpieczeństwa. Zabezpieczenia sobie w dalszej perspektywie pewności niezawodnej pomocy. To sugeruje, że zamierzasz zapoznać się z ofertą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów parających się ciężarową pomocą drogową ma takich usług obfity repertuar znacząco wychodzący poza usługę holowania. Zapraszamy w tej sytuacji do konwersacji. Konwersacja będzie na pewno wirtualna, lecz zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu.


Zaczniemy od siebie:Co cechuje MegaHol?


MegaHol integruje solidną grupę niewielkich zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej rzecz jasna nie jedynie dla aut ciężarowych, TIRdostawczych, lecz w o wiele szerszym aspekcie. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów i skromniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a głównie przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu. Firmową specjalizacją bezwzględnie jest TIR, a generalnie samochody ciężarowe, więc naturalną koleją rzeczy w zakresie firmowych usług pojawił się również fracht maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których przewozu posiadamy w naszej platformie właściwe lawety lub naczepy niskopodwoziowe.

NASZA GALERIA


Rozpoczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat sprawnie funkcjonujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Dzisiaj jest możliwość by nas odnaleźć również w Bełżycach, ale także w wielu dodatkowych miejscach w Polsce, w których zawsze uzyskacie usługi na najwyższym poziomie.


Oczywiście są perspektywy, że w zasadzie wkrótce na całym terytorium Polski.Co kontrahent powinien zyskać na istnieniu platformy?


Przez 24h na dobę pełną rękojmię jakości i zaufania usługi. w dziedzinie usług holowania chyba nie trzeba spodziewać się więcej? Zazwyczaj cena będzie mieć naturalnie znaczący wpływ na wybór usługodawcy, lecz w wypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Polityka funkcjonowania platformy MegaHol ogranicza czas przybycia w rejon zdarzenia. Wyśmienicie wyszkolone do pracy ekipy MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci możemy na konkretne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej przygotowaną do zapotrzebowania. Ba możemy w razie potrzeby zestawiać załogi specjalizujące się w odrębnych dziecinach, a potrzebne równocześnie. Choćby specjalistyczną grupę serwisu mobilnego plus specjalny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydobędzie TIR-a z dołu, i oczywiście przyślemy lawetę o odpowiednich parametrach. Posiadanie właściwego sprzętu w ogromnej mierze wyznacza możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma daje nam potrzebną dostępność, o którą ciężko jest lokalnym, autonomicznie funkcjonującym warsztatom.Cena usługi musi być ważna.


W przypadku pomocy drogowej, mającej w miejscu zdarzenia podjąć cały szereg, praktycznie nieograniczonych prac, niezwykle trudno jest zbudować jeden konkretny cennik. w każdym przypadku podejmujemy się wstępnej kalkulacji usługi w momencie aprobowania zlecenia. Takie wskazówki jak rodzaj samochodu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan w opinii klienta, droga w rejon zajścia i rejon potencjalnego transportu to ważne informacje, które potrafimy otrzymać na etapie pierwszej rozmowy. Te szczegóły dopuszczą natychmiastową kalkulację wstępnych kosztów usługi. Niestety powinno się wiedzieć, że na miejscu może pojawić się wiele nadzwyczajnych kłopotów, które zmuszą nas do rewizji kalkulacji. Nie mniej siła platformy polega również na tym, że stawki za pojedyncze usługi maleją, dlatego zapewne będą korzystne wobec cenników drobniejszych operatorów. Do tego MegaHol przeprowadza oczywiście usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowom z licznymi ubezpieczycielami.Czy wyjąwszy holowanie obecne są w naszej propozycji jakiekolwiek inne usługi?


 • Wachlarz usług MegaHol wydaje się być autentycznie ogromny dzięki istnieniu w platformie.
 • Holowanielawetowanie aut jest istotą naszych usług.
 • Awaryjny transport podróżnych autolawetą do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy czynny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi oraz dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Dostosowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz profesjonalnie przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek praktycznie do osobówek.
 • Fracht wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak też samochodów osobowych.
 • Usługa przewozu pojazdów drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Wśród dodatkowych usług transportowych także przewóz pojazdów niestandardowych takich na przykład jak przyczepy mieszkalne, autobusy i tramwaje itp.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, czy też generalnie dla sektora przemysłowego, świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Sprawne wyciągnięcie pojazdów z ciężkiego obszaru bez kolejnego uszczerbku.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu na trasę brakującego paliwa czy różnych innych płynów eksploatacyjnych.

Zdecydowanie nasz tabor w pierwszym rzędzie pełni dyżury w granicach pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej strukturze możemy bez szkody przesuwać niektóre pojazdy do innych zadań. w MegaHol wykorzystujemy sumę oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, którymi zarządzamy dzięki sieci. Możemy nawet prowadzić kilkanaście usług równocześnie nie tracąc na jakości i czasie. Ponadplanowe usługi wychodzące poza pomoc drogową dostarczamy w granicach całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, jednak także 24h na dobę każdego dnia.Co zrobić by zyskać gwarancję, że pomoc zapewni wam MegaHol?


Codziennością naszych działań jest błyskawiczny dojazd na obojętnie jakie wezwanie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Po prostu wcześniej zapamiętajcie nasz telefon. Rękojmią naszego współdziałania w zrealizowaniu usługi jest także stała umowa. Sprawdza się ona przede wszystkim w przykładzie obsługi zleceniodawców flotowych. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę parafować i tutaj w Bełżycach. Tworzymy takie projekty z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Taka umowa zobowiązuje MegaHol do niezwłocznego dojazdu w rejon zgłoszenia co umożliwia nam sieciowa architektura. Szybkość, która w ostatnich czasach urasta do kategorii najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa kończyć się kosztem jakości tychże, w związku z tym świadomość rodzaju taboru swoich stałych kontrahentów ma tak ogromne znaczenie dla efektywności naszych prac. Chociażby serwis mobilny. Gdy jest wcześniej gotowy do pracy z danym taborem to znacznie rośnie i szybkość i jakość usługi i będą mniej dokuczliwe szkody kontrahenta. Powinno się pamiętać, że instytucja którą obsługujemy nie musi być z okolic Bełżyc. Wystarczy, że przemieszcza się regularnie w naszym regionie, a ta umowa redukuje ryzyko. w razie awarii miło utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


Holujemy po Wasz sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: