LAWETA BYCHAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BYCHAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna działa tylko dla Was. Dzień dobry!


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w jakimi warto poszukiwać usługi pomocy drogowej w strefie Bychawy, w chwili niesprawności auta lub innego wydarzenia losowego, a przede wszystkim w materii holowania TIR-a, specjalistycznego pojazdu ciężarowego albo dostawczego. LawetaMegaHol to absolutna gwarancja szybkości oraz jakości usługi 24h na dobę.


Skoro to usterka dzwoń niezwłocznie. Teraz raczej nie marnuj już czasu na czytanie. Zdążymy się potem zaznajomić dokładniej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w chwili kiedy akurat nie znalazłeś się na „musiku”, a tylko szukasz spokoju. Oczekujesz w dalszym horyzoncie absolutnej gwarancji sprawdzonej klasy pomocy. Teraz jest dobry moment na otwarcie rozmowy. Możesz nabrać ufności co do decyzji o wyborze MegaHol. To jest ogólnopolska platforma zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o niezwykle profesjonalnej propozycji usług znacznie większej aniżeli usługi holowania. Tymczasem wirtualnej rozmowy, jednak nic nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Na wstęp oczywiste pytanie:A więc z kim się komunikujecie?


MegaHol gromadzi ogromną grupę niewielkich warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie jedynie dla pojazdów ciężarowych, TIR, a także dostawczych, jednak w o wiele większym obszarze. Holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli lub lżejszych pojazdów na przykład kładów, a zasadniczo transporty lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością powinien być TIR, a uniwersalnie samochody ciężarowe, w związku z tym naturalną koleją rzeczy w zakresie firmowych usług pojawił się również przewóz maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których przewozu posiadamy w sieci stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej były wymagające, natomiast dzisiaj dumni być możemy z poszerzenia swojej działalności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Aktualnie można doświadczyć naszej fachowej pomocy także w Bychawie i w całym szeregu nowych lokalizacjach Polski.


Na całym terytorium Polski będziemy otwarci niebawem.Co też z takiej sieci mogą mieć kontrahenci?


W ciągu 24h na dobę pełną rękojmię wysokiej klasy i zaufania usługi. Czy trzeba żądać więcej w propozycji usług holowania? Zwykle wycena usługi ma duży wpływ na nasze wybory, ale znacząco mniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. w tym przypadku platforma pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć w rejon kolizji sprawniej. Uczestniczenie w sieci MegaHol gwarantuje nam zdecydowanie poważniejsze możliwości w doborze brygady właściwie zorganizowanej do zadania, a tym samym już na starcie zwiększa jakość usługi. Stosunkowo prościej jest zintegrować fachowców z odrębnych drużyn jeżeli w tym samym zadaniu należy podejmować się prac w kilku specjalnościach. Wyekspediowanie odpowiedniej lawety czasem ma prawo być niedostateczne bowiem TIR lub bus leży w parowie i zupełnie odmienny sprzęt wraz z brygadą są teraz przy okazji pomocni. Platforma zapewnia nam przewagę kiedy chodzi o dostępność i mnogość sprzętu, a to przenosi się na szybkość i klasę naszych usług to znaczy konkretną korzyść naszych kontrahentów.Ile to u nas kosztuje?


To normalne iż ma prawo się zdarzyć, że trzeba będzie wykonać czynności, których tym razem nie potrafiliśmy zaplanować więc stworzenie stabilnego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie niemożliwe. Każdorazowo dokonujemy początkowej kalkulacji usługi w czasie aprobowania wezwania. Poniektóre oczywiste działania powinno się zdefiniować już przy wezwaniu. Jasne jest na przykład jaki samochód będziemy transportować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka okaże się nieodzowna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy niezbędny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Ta wiedza umożliwia szybką symulację wstępnych kosztów usługi. Natomiast powinno się wspomnieć, że na miejscu zdarzenia ma prawo zaistnieć wiele nadzwyczajnych problemów, które zmuszą nas do korekty wyceny. Sieć ma jednakże dla ostatecznej stawki za usługi spore znaczenie, bo jak to zdarza się najczęściej w podobnych wypadkach pomaga zredukować całkowite koszty, a co za tym idzie zamykającą wycenę. Ponadto w MegaHol funkcjonuje alternatywa rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli.Jakie usługi oferujecie poza holowaniem?


 • Działanie w platformie dało MegaHol szerokie możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Rzecz oczywista zasadą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Proponujemy przewóz poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Serwis mobilny dla wszystkich samochodów ciężarowych ze specjalnym dostrojeniem na TIR-y. Naturalnie pełna obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Ukierunkowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz kompetentnie przygotowana na wszelkie wymiary opon od samochodów ciężarowych do osobówek.
 • Usługa frachtu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Przewóz uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Fracht pojazdów niekonwencjonalnych, ale też również autobusów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych także usługa przewozu dłużycowego.
 • Dynamiczne i bezawaryjne dla pojazdu uwalnianie go z pobocza, dołu, pola czy innego trudno dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio na trasie.

Taki komfort kompletnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym świadczeniu prac transportowych zapewnia nam struktura sieci w jakiej pracujemy. w naszym przykładzie wykorzystujemy ilość oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, jakimi zarządzamy dzięki platformie. Liczba zamówień, jakie potrafimy prowadzić równolegle, bez utraty jakości, nadal rośnie w tempie rozbudowywania sieci na inne regiony. Dodatkowe usługi wychodzące poza pomoc drogową dostarczamy w granicach całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, lecz także 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.Czy jest alternatywa zapewnienia sobie tej profesjonalnej usługi?


Rutyną naszych działań jest sprawny dojazd na obojętnie jakie wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do MegaHol zadzwonicie. Po prostu wcześniej zapamiętajcie nasz kontakt. Gwarancją naszego współdziałania w przeprowadzeniu usługi jest również solidna umowa. Legitymizuje się ona szczególnie w okolicznościach obsługi klientów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi prawdopodobni klienci flotowi z jakimi parafujemy stałe umowy na obsługę. Oczywiście i tu w Bychawie. Te umowy są dla nas akceptowalne dzięki sieci ponieważ ona gwarantuje nam finalizacje głównego punktu umowy – natychmiastowego dojazdu na w rejon wydarzenia. Szybkość, która w współczesnych czasach rośnie do kategorii najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa realizować się kosztem klasy tychże, w związku z tym wiedza na temat taboru naszych stałych klientów ma tak istotne znaczenie dla skuteczności naszych prac. w przypadku kolizji straty są w stanie stać się istotniejsze kiedy liczy się czas. Sprawna praca serwisu mobilnego w tym przypadku może mieć decydujący wpływ. Istotne jest wówczas by taki serwis był zawczasu zaordynowany na obsługę taboru konkretnego zleceniodawcy. Powinno się pamiętać, że instytucja którą obsługujemy zdecydowanie nie musi być przypisana do Bychawy. Wystarczy, że porusza się często w tym rejonie, a taka umowa zmniejsza ryzyko. Powiadają, że nie ma niczego nieomylnego. To może dobrze zagwarantować sobie choć pomoc drogową pod ręką w momencie niespodziewanego zajścia.


HolowanieMegaHol to jazda po sukces!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: