LAWETA SUWAŁKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SUWAŁKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej firmowej witryny


Dobrze, że tutaj się znalazłeś! Bowiem to najdoskonalsze miejsce w przestrzeni Suwałkek do jakiego mogłeś trafić. Ratujemy w potencjalnych incydentach losowych, jakie potrafią wydarzyć się na szosie. Wyeliminujemy każdą awarię. Z sukcesem pomożemy w holowaniu TIR-a i innych aut ciężarowych względnie dostawczych. 24h na dobę, niepodważalną rękojmię klasy oraz bezpieczeństwa umożliwia autolawety z MegaHol.


Wystukaj nasz numer! W tej chwili nie marnuj w tej sytuacji czasu na przeglądanie tej witryny kiedy tkwisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Ale gdy szukasz bezpieczeństwa zanim będzie już po fakcie. Uzyskania solidnej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. W takim razie my namawiamy do konsultacji. Abyś mógł zapoznać się z firmową bogatą ofertą usług, która absolutnie nie przypisana jest jedynie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to niesamowicie wszechstronny usługodawca. W tym momencie będzie to konsultacja wirtualna, lecz z przyjemnością porozmawiamy z Tobą telefonicznie względnie osobiście.


Rozpocznijmy od zapytania:Przekażmy parę zdań mówiących o MegaHol.


MegaHol postawił na zintegrowanie wielu małych zakładów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie świadczymy usług tylko TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, jednakże przy tej dyscyplinie próbujemy być siecią uniwersalną pod względem przyjmowanych usług. Fracht lawetą względnie autolawetą, a także holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie motocykli i drobniejszych pojazdów takich jak przypuśćmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili jesteśmy wstanie przyjąć zlecenie transportu trudnych maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy w posiadaniu stosownych lawet czy naczep niskopodwoziowych. Rozwijamy się w myśl dobra kontrahenta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po istotną sieć pracującą w całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Dzisiaj można doświadczyć naszej profesjonalnej pomocy także w Suwałkach  i w wielu kolejnych nowych miejscach w Kraju.


Dążymy do tego, aby znaleźć takie lokalizacje na całym terytorium Polski.Co takiego otrzymasz korzystając z sieci MegaHol?


Rękojmię wysokiej klasy oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. Czy aby trzeba spodziewać się więcej w wachlarzu usług holowania? Zazwyczaj cena będzie mieć naturalnie spory wpływ na dobór usługodawcy, jednak praktycznie w przykładzie usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. To dzięki sieci, MegaHol tak szybko dociera w rejon zdarzenia. Drużyny MegaHol są w każdym przypadku profesjonalnie gotowe do wykonania konkretnego zadania pomocy drogowej, bowiem dzięki sieci potrafimy wybrać załogę najlepiej dobraną ze wszystkich gotowych do działania na określonym obszarze. A nawet potrafimy w razie zaistnienia takiej potrzeby zestawiać ekipy specjalizujące się w różnych dziecinach, a konieczne równolegle. Podesłanie specjalistycznej lawety potrafi być niedostateczne bo TIR czy autobus leży w rowie i dokładnie odmienny sprzęt wraz z brygadą są w tym przypadku ekstra potrzebni. Posiadanie optymalnego sprzętu w znacznej mierze determinuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć dostarcza nam potrzebną dostępność, o jaką trudno jest niewielkim, samodzielnie działającym zakładom.A może funkcjonuje oficjalny cennik usług?


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Raczej nie ma tu takiej grupy niezmiennych danych na jakich powinno się oprzeć symulację nie zmiennej ceny usługi, ponieważ wprost w miejscu zdarzenia często trzeba podejmować mnóstwo nieoczekiwanych wcześniej ruchów. Kanonem u nas jest sytuacja, że nasz dyżurny tymczasowo ustala prognozowaną stawkę z klientem. Początkowe ustalenia potrafimy poczynić w momencie składania zlecenia usługi. Albowiem z klientem możemy omówić: model pojazdu, drogę w okolice zdarzenia i potencjalnego miejsca transportu, rodzaj uszkodzeń, a w konsekwencji typ środka transportu jaki powinno się zadysponować. Przy tymczasowej kalkulacji kosztów usługi to zadowalające wskazówki. Trudno jednak uniknąć korekcji kalkulacji w przypadku zdarzeń losowych, dlatego bezwzględnie powinno się uwzględniać podobną alternatywę. Na szczęście skuteczność platformy polega także na tym, że ceny za konkretne usługi maleją, dlatego potencjalnie będą przyjazne względem cenników małych operatorów. Warto też mieć w pamięci, że dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe.Czy ignorując holowanie obecne są w naszej propozycji jakiekolwiek inne usługi?


 • W MegaHol, właściwie wyłącznie dzięki funkcjonowaniu w platformie, paleta usług jest niezwykle różnorodna.
 • Szczególnie rozwiniętą usługą w naszej sieci wydaje się być holowanie i lawetowanie.
 • Transport autolawetą także pasażerów, konkretnie do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Usługowy fracht pojazdów drogowych wszystkich rodzajów.
 • Indywidualne i długoterminowe umowy na transport pojazdów budowlanych, rolniczych oraz drogowych.
 • Transport autokarów i unikatowych pojazdów.
 • Dla energetyki, leśnictwa, budownictwa, czy też ogólnie dla przemysłu, dostarczamy usługi transportu dłużycowego.
 • Zdecydowane i bezawaryjne dla pojazdu wydobywanie go z pobocza, wykopu, pola czy dziwnego trudno dostępnego terenu.
 • Dostarczenie na drodze paliwa , a także innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Zabezpieczając pomocy drogowej pełną możliwość pracy możemy, dzięki funkcjonowaniu w sieci, równocześnie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na świadczenie usług przewozowych. To zasługa ilości i rozpiętości posiadanego taboru lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To jest osiągalne wyłącznie w sieci, gdzie można dobrze zróżnicować aktywa poszczególnych, zrzeszonych w sieci warsztatów. W identycznym czasie, nie kosztem jakości i czasu usługi, jesteśmy wstanie podejmować kilkanaście usług. Swoje usługi świadczymy 24h na dobę, przez cały tydzień w granicach całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Co zrobić by uzyskać pewność, iż pomoc drogowa przybędzie z MegaHol?


Wystarczy posiadać nasz numer w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to nasza rutynowa, łatwa do przewidzenia reakcja na zgłoszenie. Jesteśmy zdecydowani na stabilne umowy zapewniające udział naszej marki w działaniach pomocowych co przede wszystkim weryfikuje się w przykładzie klientów flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę parafować i tu w Suwałkach. Budujemy takie rozwiązania z firmami dysponującymi flotą TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Długoterminowa ochrona zaręcza, że do niesprawności samochodów z floty pojedziemy skuteczniej niż nasz średni czas dojazdu. Mając wiedzę na temat rodzaju taboru naszego klienta nie tylko przyjdziemy szybciej, ale bez wątpienia automatycznie też lepiej przygotowani. Wyekspediujemy na przykład wcześniej przygotowany do zlecenia serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze straty. Zminimalizowania niebezpieczeństwa strat przez zatwierdzenie z MegaHol umowy mogą dopiąć nie jedynie firmy z rejonu Suwałek, lecz na takich samych regułach firmy, których tabor cyklicznie przemieszcza się w naszym obszarze. W przypadku usterki warto mieć asa w rękawie. Niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po spokój – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: