LAWETA HAJNÓWKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych HAJNÓWKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Jesteście na stronach witryny MegaHol


Słusznie, że w tym miejscu jesteś! Bowiem to najdoskonalsze miejsce w rejonie Hajnówki do jakiego mogłeś zajrzeć. Ratujemy we wszystkich wypadkach losowych, jakie mogą przytrafić się na autostradzie. Skasujemy każdą awarię. Sprawnie pomożemy w holowaniu TIR-a i innych aut ciężarowych lub dostawczych. Raczej nie da się zaproponować więcej niż sto procent. Lawety zamówione w MegaHol zapewniają taki poziom jakości i bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Jeśli to taka pilna kwestia to lepiej nie trać kolejnych sekund i wybierz nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Lecz jeżeli poszukujesz zaufania zanim może być już za późno. Wypracowania stałej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. W takim razie to jest doskonały czas na rozpoczęcie konsultacji. To Ci pozwoli nabrać ufności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo różnorodnej propozycji usług znacznie rozleglejszej niż usługi holowania. Teraz wirtualnej konwersacji, ale oczywiście nic rzecz jasna nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Jedno pytanie zadawane jest głównie jako początkowe:Na początek klika informacji dotyczących MegaHol.


MegaHol, jakkolwiek ma prawo podpowiadać to nazwa, akurat nie preferuje w usługach tylko TIR-ów. Nasza sieć przygotowuje ogólnopolską sieć z małych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Przewóz lawetą ewentualnie autolawetą i oczywiście holowanie samochodów osobowych, lawetowanie jednośladów oraz drobniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To jasne, że gdy branżą takiej firmy jest TIR to niewątpliwym musi być dla niej równoczesne wejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Dysponujemy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwalają nam na transport kłopotliwych maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Jakiś czas temu rozpoczynaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś działamy na całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Nasza obecność w Hajnówkce to wynik ekspansji naszych jakościowych usług w kierunku wielu miejsc w Kraju.


Aspirujemy do tego, by znaleźć swoje stanowiska na całym terytorium Polski.Co z takiej sieci mogą mieć kontrahenci?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi efektywne 24h na dobę. W usługach holowania przypuszczalnie nie można żądać więcej? Ważną cechą usługi warunkującą nasze priorytety jest zwykle cena, ale wyraźnie rzadziej przy doborze pomocy drogowej. Procedura działania sieci MegaHol skraca czas przybycia na miejsce przywołania usługi. Załogi MegaHol są zawsze profesjonalnie gotowe do zrealizowania określonego zlecenia pomocy drogowej, bowiem dzięki sieci jesteśmy wstanie przygotować załogę odpowiednio dopasowaną ze wszystkich dostępnych do działania na określonym obszarze. Przytrafiają się usterki wymagające wszechstronnych mechaników lub, co faktycznie u nas jest osiągalne, kilku ekspertów z odrębnych specjalności. Wtedy może być jednocześnie konieczność wysłania mocnego ciągnika aby wydostać TIR-a z rowu i ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Platforma gwarantuje nam przewagę kiedy idzie o dostępność i mnogość sprzętu, a to przenosi się na sprawność i klasę naszych usług czyli niewątpliwą korzyść naszych klientów.Ile taka usługa w MegaHol kosztuje?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Nie ma w tej branży całego szeregu stałych na jakich stosunkowo łatwo oprzeć symulację nie zmiennej ceny usługi, bo wprost w rejonie zdarzenia wielokrotnie trzeba przedsiębrać mnóstwo nieoczekiwanych przed wyjazdem działań. Zawsze zaczynamy od zdefiniowania orientacyjnej ceny już na poziomie aprobowania wezwania. Już wtedy potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest w okolice zdarzenia, jakich czynności będziemy potrzebowali się podjąć na miejscu, jak daleko potrzeba będzie transportować wskazany samochód, czy dodatkowo powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, a może naczepy może być potrzebny. To jedyne co potrzeba, by wstępnie obliczyć cenę zamawianej usługi. Lecz w przypadku zdarzeń losowych jest jak najbardziej realna rewizja kalkulacji już na miejscu zajścia. Chociaż najczęściej ceny za nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej firmy. Trzeba też pamiętać, że dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli MegaHol realizuje dodatkowo usługi bezgotówkowe.Co takiego proponujecie poza holowaniem?


 • W MegaHol, faktycznie wyłącznie dzięki działaniu w sieci, paleta usług jest wyjątkowo różnorodna.
 • Kluczową usługą jest holowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów.
 • Mamy autolawety z możliwością przewozu konkretnie do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów , specjalistycznych samochodów ciężarowych czy dostawczych, a także pełny serwis samochodów osobowych.
 • Czynna w trybie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Fracht usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Usługi przewozowe obejmują również autokary, tramwaje, naczepy mieszkalne i pozostałe niekonwencjonalne pojazdy.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, czy uniwersalnie dla sektora przemysłowego, oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
 • Skuteczne i bezawaryjne dla pojazdu wydobywanie go z pobocza, wykopu, pola czy dziwnego słabo dostępnego miejsca.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Zapewniając pomocy drogowej absolutną gotowość do działania jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w platformie, równocześnie i bezkonfliktowo dopuścić świadczenie usług transportowych. To zasługa liczby i rozpiętości posiadanego zespołu lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To być może jest realne tylko w sieci, gdzie można właściwie zdywersyfikować zasoby poszczególnych, stowarzyszonych w sieci zakładów. Jesteśmy wstanie prowadzić kilkanaście usług równocześnie nie kosztem marki i czasu. Tu w MegaHol usługi świadczymy 24h na dobę, przez cały tydzień w całym kraju oraz zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.W jaki sposób zagwarantować sobie taką profesjonalną pomoc?


Najpewniejsze będzie zanotować sobie nasz kontakt i zatelefonować w przypadku zaistnienia problemu. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest doskonałą firmą oferującą pomoc drogową nie jedynie kontrahentom indywidualnym, ale także obsługującą klientów flotowych. Stabilną umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych aut ciężarowych i dostawczych można z nami ratyfikować na przyjaznych warunkach również w Hajnówce. Stała ochrona zaręcza, że do niesprawności aut z floty dojedziemy sprawniej niż przeciętnie. Sprawna reakcja, która w obecnych czasach urasta do rangi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie ma prawa realizować się kosztem jakości tychże, dlatego wiedza na temat taboru naszych stałych klientów ma tak kluczowe znaczenie dla skuteczności naszych usług. Na przykład serwis mobilny. Gdy jest zawczasu przygotowany do pracy z rozpoznanym taborem to znacznie rośnie i szybkość i marka usługi i będą mniej dokuczliwe straty klienta. Trzeba wiedzieć, że instytucja którą serwisujemy absolutnie nie musi być z okolic Hajnówki. Wystarczy, że przemieszcza się często w tym rejonie, a taka umowa ogranicza ryzyko. Pożądane jest utrzymywać pomoc drogową pod ręką kiedy trafi się nam kolizja.


MegaHol – Holujemy zdecydowanie do spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: