LAWETA KLESZCZELE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KLESZCZELE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Znaleźliście się na stronach MegaHol


Jeśli to awaria lub odmienne drogowe wydarzenie losowe przywiodło Cię w to miejsce, to w strefie Kleszczele dotarłeś najlepiej jak to możliwe. Sprawnie pomożemy, a jeśli będzie to konieczne zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tej usłudze akurat nie posiadają dla nas zagadek. Sto procent. Taka jest czystość kondycji i bezpieczeństwa usług przeprowadzonych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Już w tym momencie wywołaj nasz numer, ponieważ w sytuacji usterki nie wolno tracić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli jednak masz chwilę, więc wszedłeś na naszą stronę ponieważ szukasz zaufania. Osiągnięcia solidnej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. Więc to świadczy o tym, iż planujesz zapoznać się z propozycją naszych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług ogromny repertuar znacznie wykraczający poza usługę holowania. Zapraszamy więc do konwersacji. W tym momencie będzie to konwersacja wirtualna, ale oczywiście z zawodowym profesjonalizmem podyskutujemy z Tobą telefonicznie ewentualnie bezpośrednio.


Na początek kilka słów o nas.MegaHol – wyjaśnijmy co to za pomysł?


MegaHol pod sprawdzone skrzydła przyjął wielką grupę zespołów, które parają się ciężarową pomoc drogową, lecz zdecydowanie nie sprowadzają działalności tylko do pomocy dla TIR-ów, ale wszystkie usługi świadczą na rzecz wszelkich pojazdów ciężarowych i dostawczych, i także dla samochodów osobowych oraz innych pojazdów. Od mniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy może motocykli po fracht lawetą bądź autolawetą aut osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej sytuacji potrafimy podjąć się przewozu uciążliwych maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w pewnym sensie właścicielami odpowiednich lawet czy naczep niskopodwoziowych. Przez lata pracujemy na terenie Górnego Śląska oraz okolicznych regionów mimo, że rozpoczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Nasze istnienie w Kleszczele to wynik ekspansji firmowych, jakościowych usług w kierunku całego szeregu miejsc w Polsce.


W perspektywie zapewne zawsze w całej Polsce.Co takiego konsument powinien zyskać na istnieniu platformy?


Rękojmię doskonałego standardu i bezpieczeństwa zamówionych usług nieprzerwanie w trakcie 24h na dobę. To chyba najwyższa wartość usługi holowania jakiej może wyczekiwać klient? Ważną cechą usługi determinującą nasze wybory jest przeważnie cena, ale wyraźnie częściej epizodycznie przy wyborze pomocy drogowej. Tymczasem sieć umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dojechać w rejon kolizji sprawniej. Uczestniczenie w sieci MegaHol umożliwia nam zdecydowanie bogatsze możliwości w wyborze grupy odpowiednio przygotowanej do zlecenia, a tym samym właściwie na wstępie podwyższa jakość usługi. Chętni też jesteśmy na nadzwyczaj złożone usługi potrzebujące ekspertów z wielu branż, bo dzięki sieci zarządzamy nie tylko wszechstronnymi, ale i profesjonalistami skoncentrowanymi na pojedynczej dyscyplinie. Choćby specjalną brygadę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który na przykład wydostanie TIR-a z pobocza i oczywiście przyślemy lawetę o stosownych parametrach. Korzystanie z właściwego sprzętu w dużej mierze determinuje zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Sieć zapewnia nam taką dostępność, o którą ciężko jest lokalnym, indywidualnie funkcjonującym zakładom.Ile to w MegaHol będzie kosztować?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Nie ma tutaj całego szeregu stałych na których stosunkowo łatwo wesprzeć symulację stałej wyceny usługi, bo zawsze w rejonie zdarzenia niejednokrotnie trzeba podejmować wiele nieoczekiwanych wcześniej decyzji. W MegaHol podstawą jest wczesna symulacja kosztów usługi przygotowana podczas aprobowania wezwania. Takie informacje jak rodzaj pojazdu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stan w opinii klienta, trasa w okolice zdarzenia i rejon ewentualnego transportu to ważne informacje, które staramy się otrzymać w momencie pierwszej rozmowy. W celu tymczasowej symulacji kosztów usługi to odpowiednie informacje. Zdecydowanie na miejscu zajścia może się wyklarować konieczna korekta kalkulacji usługi. Warto wiedzieć jednak, że dokładnie analogicznie do wielkich sieci handlowych, w naszej platformie usługi bliźniaczej jakości są przeważnie niżej skalkulowane niż u samodzielnie działającej konkurencji. Możemy podać jeszcze i kolejny pretekst zwrócenia się po taką usługę do MegaHol. To znaczy oferta rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z racji na liczne umowy łączące nas z pełnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Jakie zamówienia wykonujecie obok holowania samochodów?


 • Działanie w sieci dało MegaHol duże możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Sztandarową usługą jest holowanie i lawetowanie jakichkolwiek aut.
 • Awaryjny przerzut pasażerów autolawetą do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów , specjalistycznych aut ciężarowych oraz dostawczych, a ponadto kompletny serwis aut osobowych.
 • Czynna w trybie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszystkich rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Fracht usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Usługowy fracht, dodatkowo w zakresie umów stałych, uciążliwego sprzętu rolniczego, drogowego czy też budowlanego.
 • Usługi transportowe obejmują również tramwaje, przyczepy mieszkalne, autobusy i pozostałe nietypowe pojazdy.
 • Przewóz dłużycowy nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Efektywne i bezpieczne dla samochodu wydobywanie go z pobocza, wykopu, pola czy dziwnego ciężko dostępnego miejsca.
 • Pełna wymiana na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Zapewniając pomocy drogowej kompletną możliwość działania możemy, dzięki funkcjonowaniu w sieci, łącznie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na oferowanie usług transportowych. Sieć umożliwiła nam zdywersyfikować środki indywidualnych oddziałów w ten sposób, że dziś zarządzamy pokaźną ofertą sprzętu co pozwala nam na rozległy wachlarz dodatkowych usług. Ilość zamówień, które jesteśmy wstanie wykonywać równocześnie, nie tracąc jakości, nieustannie rośnie w miarę poszerzania platformy na kolejne okręgi. W MegaHol specjalne usługi dostarczamy 24h na dobę i przez cały tydzień nawet nie wyłącznie na terenie kraju, ale także w granicach Unii Europejskiej.Czy być może jest osiągalna pewność współpracy z udziałem MegaHol?


Rutyną naszych działań jest błyskawiczny dojazd na każde zgłoszenie wystarczy, że do nas zadzwonicie. Jedynie przedtem zapamiętajcie nasz telefon. Prawdopodobnie na tę rękojmię decydują się zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zbudowaną stosowną umowę. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi hipotetyczni usługobiorcy flotowi z jakimi parafujemy stabilne umowy na obsługę. Również tutaj w Kleszczele. Umowa zabezpiecza klientom nasz szybki przyjazd na miejsce zdarzenia. Kolejną zaletą stałej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest również dobra wiedza na temat taboru funkcjonującego w bazie zleceniodawcy co ma wpływ na lepsze wyszkolenie firmowych ekip i sprzętu do zrealizowania wezwania. Wzorem ma prawo być tutaj usługa serwisu mobilnego, który gdy jest wyekwipowany pod znany nam tabor zleceniodawcy działa zwyczajnie efektywniej , a tym samym ogranicza jego szkody. Powinno się wiedzieć, że firma którą serwisujemy zdecydowanie nie musi być przypisana do Kleszczele. Wystarczy, że porusza się często w tym obszarze, a taka umowa redukuje ryzyko. Powiadają, iż zdecydowanie nie ma niczego nieomylnego. To może idealnie będzie zagwarantować sobie choćby pomoc drogową od ręki w przypadku nieprzewidzianego zajścia.


Holujemy by osiągnąć dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: